У Таращанському технічному та економіко-правовому фаховому коледжі відкриють нову лабораторію електропостачання.
Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.
Наразі у лабораторії монтують спеціальне обладнання. Студенти зможуть вивчати основи будівництва повітряних ізольованих ліній низької напруги та ліній з дротами в захисній ізоляції.
У закладі навчатимуть майбутніх молодших бакалаврів за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
«Ця ініціатива сприятиме підготовці кваліфікованих працівників, здатних відновити енергетичну інфраструктуру та забезпечити сталий розвиток енергетики в Україні», — написали в КОВА.
Обладнання встановлюють викладачі та студенти коледжу разом із фахівцями компанії Sikam Ukraine.
Нагадаємо, що в Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.
Також ми писали, що у бібліотеці КПІ імені Ігоря Сікорського встановили сонячну електростанцію.
У корпусі економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка облаштували сучасне інклюзивне укриття, яке стало багатофункціональним простором для студентів і викладачів.
Про це представники університету повідомили Суспільному.
Що передбачено в укритті
Зони для відпочинку, навчання й роботи;
сучасна вентиляційна система;
доступні сходи для маломобільних груп.
Простір розрахований на тривале перебування до 600 людей. Це робить його придатним для проведення лекцій і заходів навіть під час повітряних тривог.
Ректор університету Володимир Бугров зазначив, що раніше це було звичайне укриття, а тепер тут створили комфортні умови для всебічної діяльності.
Підвальне приміщення повністю оновили завдяки благодійному проєкту Freedom Space, який підтримує ініціативи зі створення безпечних та інклюзивних просторів в Україні.
Нагадаємо, що у Запоріжжі відновили будинок, зруйнований ворожою ракетою (ФОТО).
Нові курси запустили у межах проєкту «Всесвітній університет». На освітній платформі можна пройти навчання від Гарварду, Каліфорнійського університету, Массачусетського технологічного інституту й університетів Дюка, Джонса Гопкінса та Іллінойсу.
«Основи проєктного менеджменту: виконання і контроль проєкту».
Загалом на платформі запустили 15 курсів українською мовою. Пройти навчання можна за посиланням.
Проєкт «Всесвітній університет» реалізувала платформа професійного розвитку Prometheus за підтримки посольства США в Україні в партнерстві з Міністерством освіти і науки України.
Нагадаємо, що школярка з України перемогла із власним дослідженням на найбільшій виставці в Азії.
У закладі збудували 16 кабінетів, де встановили інтерактивні дошки та парти, які можна відрегулювати під зріст дитини. В освітньому просторі також облаштували:
Як вказує директорка Людмила Іванівна, під час перерв учні можуть пограти в шахи, теніс або зробити руханку. Для дітей з особливими освітніми потребами встановили вказівники, написані шрифтом Брайля, і спеціальний підіймач.
«В мене спочатку були сумніви, чи приводити сюди дитину на навчання. Але перше враження від підземної школи — це те, що тут безпечно. Сподобалась інтерактивна дошка — це свідчить про високий рівень організації навчання. Дитина це побачить, і їй буде цікаво на уроці. Класи теж дуже гарні, нові, чисті», — сказала мати одного зі школярів Оксана.
Будівництво закладу
Нову школи створили за шість місяців. Будівельники працювали без вихідних, подекуди — цілодобово. Проєкт реалізували коштом ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Уряд виділив на будівництво школи близько 80 мільйонів гривень, ще 34 мільйонів профінансували з міського бюджету.
Нагадаємо, що переселенка відкрила підземний центр розвитку в Миколаєві.
Раніше ми писали, що школярка з України перемогла із власним дослідженням на найбільшій виставці в Азії.
Коментарі