Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

На Київщині оголосили грантовий конкурс на підтримку громадських організацій

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» оголошує грантовий конкурс на підтримку громадських організацій.

Про це повідомляють на сайті організації.

Про конкурс

Конкурс є частиною проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що фінансується за кошти МБФ «Альянс громадського здоров’я» у 2022-2023 роках.

Метою конкурсу є підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.

Для кого

Конкурс розрахований на зареєстровані київські громадські об’єднання, благодійні організації, релігійні організації тощо або незареєстровані команди та громадські ініціативи у співпраці із зареєстрованими благодійними організаціями або громадськими об’єднаннями, що знаходяться на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості переселенців.

Читайте також: На Франківщині оголошують грантовий сезон на розвиток міста

Умови

Організатори виділяють певні завдання і пріоритети конкурсу, яким мають відповідати учасники, а саме:

  • Заходи, спрямовані на вирішення нагальних гуманітарних потреб спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги: представники уразливих до ВІЛ груп, жінки з дітьми, багатодітні сім’ї, переселенці, люди з інвалідністю тощо.
  • Організація надає доступ до ресурсів першої необхідності. Вигода від цільової благодійної допомоги повинна бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.
  • Вирішення конкретних проблем спільнот із наявними внутрішніми та/або міжнародними центрами допомоги, в тому числі центрами підтримки переселенців, місцевими органами самоврядування, територіальними громадами, волонтерськими ініціативами та іншими.

Фінансування

Максимальний розмір гранту для неурядових організацій – 70 000 грн, мінімальний – 35 000 грн. Максимальний строк реалізації проєкту – 2 місяці.

Як подати заявку

Для того, щоб подати заявку необхідно надіслати перелік документів на електронну адресу [email protected]. В темі листа зазначте: «Заявка на конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот – [назва ОГС]».

Перелік документів:

  • заповнена форма заявка;
  • заповнена форма бюджету заявки;
  • будь-які інші документи, що можуть бути корисними у прийнятті рішення (наприклад, фото, відеоматеріали, посилання на соціальні мережі тощо).

Усі шаблони форм можна знайти на сайті організації.

Дедлайн

Заявку потрібно надіслати не пізніше 23:59, 02 квітня 2023 року.

Нагадаємо, Інститут лідерства та управління (ІЛУ) проведе безкоштовний онлайн-курс «Управління командою в українському контексті».

Також ми повідомляли, що українська креативна агенція TWID запустила платформу, яка полегшить пошук союзників для колаборацій та зміцнить зв’язки між українською та світовою креативною спільнотою.

Фото: pixabay.com

Можливості

Молодь з Полтавщини та Буковини запрошують на тренінг-інтенсив «Erasmus+: від заявки до участі»

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Міжнародна рада Полтавської обласної ради запрошує молодь з Полтавської та Чернівецької областей на тренінг-інтенсив «Erasmus+: від заявки до участі».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці організаторів.

Про тренінг

Erasmus+ – це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. 

Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. 

Читайте також: У Хмельницькому проведуть освітній форум для жінок-підприємиць. Як взяти участь

На інтенсиві учасники:

  • ознайомляться з існуючими можливостями від ЄС для молоді на прикладі короткострокових проєктів за програмою Erasmus+ (молодіжних обмінів, тренінгів, стажувань тощо);
  • пройдуть та детально розберуть шлях від пошуку омріяного проєкту та заповнення заявки й до участі та поширення результатів;
  • почують про інсайдерську інформацію щодо роботи з проєктами Erasmus+, лайфхаки щодо участі, особисті історії та можливості долучення до таких ініціатив.

Для кого

Взети участь в інтенсиві може молодь старше 13 років з Полтавської та Чернівецької областей.

Коли і де

Організатори проведуть два тренінги: 11 червня офлайн для тих, хто в Полтаві, та 10 червня онлайн для молоді Полтавської та Чернівецької областей.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму до 8 червня 2023 року (до 18:00).

Нагадаємо, стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.

До того ж ГО «Інша освіта» оголошує грантовий конкурс на проєкти з інтеграції людей у нові спільноти через культуру.

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

Українські підприємці можуть отримати безоплатні експертні консультації для бізнесу

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Підприємці, які зазнали суттєвого негативного впливу війни можуть отримати безкоштовні експертні консультації для бізнесу.

Про це повідомляють на сайті Дія.Бізнес.

Про програму

Консультації надаються в межах ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу», яку реалізує Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу.

Ініціатива «Стійкість ділової активності українського бізнесу» реалізується за підтримки МОМ в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».

Для кого

Консультації надають для керівників та власників малого і середнього бізнесу (релокованого або локального), що зазнали суттєвого негативного впливу війни. Пріоритет надається ММСП, де керівницями є жінки, а також компаніям, які мають експортний потенціал.

Читайте також: Українських підприємців запрошують на форум «Виклики та можливості для бізнесу»

Чого навчають

Напрями консультацій сформовані за результатами опитування підприємців, їхніх частих запитів та спрямовані на розв’язання нагальних питань бізнесу, нівелювання «болів», надання нових можливостей для розвитку і подолання негативного впливу війни. Серед напрямів:

  • Форс-мажорні обставини під час війни
  • Грантовий консалтинг
  • Розвиток експорту, аналітика ринку
  • Фінансове планування та бюджетування
  • Маркетинг
  • Комунікації, PR та SMM
  • Брендинг
  • Управління персоналом
  • Стратегія розвитку/трансформації бізнесу

Як взяти участь

Для того, щоб зареєструватись на консультацію потрібно заповнити гугл-форму. Один учасник може зареєструватись максимум на дві консультації. Водночас на консультації може бути два представники від компанії.

Дедлайн

На консультації можна реєструватися до 20 жовтня 2023 року.

Нагадаємо, в Україні проведуть безоплатні консультації для підприємців щодо стабілізації та розвитку бізнесу.

Крім того, українські підприємці можуть взяти участь у вебінарному проєкті «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу».

Фото: unsplash.com

Читати далі

Можливості

Українські стартапери можуть взяти участь у виставці Inscience Conference

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Стартапери та науковці можуть взяти участь у найбільшій науково-популярній конференції в Україні – Inscience Conference.

Про це повідомляють на сайті Inscience.

Про виставку

Це найбільша науково-популярна конференція в Україні. Цього року фокус конференції – наука для відбудови країни після повномасштабної війни. Протягом двох днів відбудуться лекції та воркшопи українських та глобальних спікерів, а також виставка наукомістких стартапів.

Конференція збирає понад тисячу вчених, представників/ць інноваційного бізнесу, держави, міжнародних організацій та людей, які закохані в науку.

Для кого

На виставку запрошують учасників і учасниць, які представляють deep-tech стартапи, наукові розробки та винаходи з фокусом на перемогу та відновлення країни.

Читайте також: «Act to Support»: стартував грантовий конкурс для проєктів цифрових рішень, спрямованих на підтримку ВПО

Умови

Організатори виділяють такі критерії відбору проєктів для виставки:

  •  Інноваційність: використання нових підходів, інструментів, технологій для розв’язання проблеми чи задачі.
  • Відповідність темам конференції: Довкілля, Космос, Людина, Технології, з фокусом на перемогу та відновлення країни.
  • Реалістичність: наскільки реально втілити проєкт у життя, його життєздатність, наявність команди, розуміння процесу та ризиків.
  • Вплив: наскільки корисними та актуальними є стартап чи розробка.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму.

Дедлайн

Заявку на участь потрібно надіслати до 6 червня 2023 року. Саму виставку проведуть у Києві 17-18 червня 2023 року.

Нагадаємо, ГО «Інша освіта» оголошує грантовий конкурс на проєкти з інтеграції людей у нові спільноти через культуру.

До того ж благодійний фонд «Нова сім’я» оголошує грантовий конкурс для громадських ініціатив Чернівців та Чернівецької області.

Фото: twitter.com/inscience_io

Читати далі

Шопочитати

Суспільство7 години тому

Укриття з «голими стінами»? Харківʼяни знайшли краще рішення. Це «Схов» – стартап із виробництва підземних бункерів

Якщо ви зустріли повномасштабну війну в Україні, напевно, точно бодай раз бували в укриттях із...

Суспільство5 днів тому

Вільний фермер? А як це? Пояснює закарпатець, який збудував екохатину в горах і посадив гектари екзотичних дерев

Чи може в Україні існувати куточок землі, де посеред саду з хурми, персиків та інших...

Суспільство1 тиждень тому

«Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося

Про хліб, створений за старовинними рецептами монахів, у Мені знає чи не кожний місцевий житель....

Суспільство1 тиждень тому

«Чоловіча» справа? Верстатам байдуже на стать. Як я власноруч створила успішний бізнес із лазерної та фрезерної порізки

Наталка Макар у дитинстві мріяла присвятити себе серйозній справі – працювати в політиці. Тепер вона...