Суспільство
На Дніпропетровщині влаштовують марафон групових кар’єрних консультацій онлайн
CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” за підтримки GIZ запрошує всіх охочих мешканців Дніпра та області на Марафон групових кар’єрних консультацій онлайн від Dnipro Career Hub.
Яка мета марафону?
Мета марафону – допомогти дніпрянам впоратися зі стресом, переоцінити свої здібності та побачити нові можливості кар’єри в умовах стрімких змін на ринку праці.
Кар’єрні консультанти Dnipro Career Hub – це фахівці з чималим досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони пройшли інтенсивне навчання за спеціальним практичним курсом «Кар’єрне консультування», що побудований на основі передового німецького досвіду та особливостей ринку праці України.
“Для багатьох із нас сьогодні постають непрості питання: що робити завтра, що буде з нашими робочими місцями та кар’єрою? Але кожна криза – це можливість для переоцінки та визначення нових можливостей розвитку. Спеціалісти проекту Dnipro Career Hub готові допомогти в цьому питанні та підтримати у часи змін”, – підкреслив координатор платформи Career Hub Центру “Розвиток КСВ”, Тарас Деркач.
Протягом 10 днів, з 21 до 30 квітня 2020 року професійні кар’єрні консультанти допоможуть вам протестувати свої кар’єрні можливості та зрозуміти куди рухатись далі.
Розклад консультацій
- 21 квітня (18:30) – Тамара Шушкевич “Як створити опори в період невизначеності на ринку праці”.
- 22 квітня (18:30) – Оксана Павленко “Як проявити себе в умовах кризи”.
- 23 квітня (18:30) – Ольга Горошко “Ресурси для пошуку роботи”.
- 24 квітня (18:30) – Яна Трипільська “Як створити привабливе резюме та супровідний лист”.
- 25 квітня (18:30) – Ольга Бондар “Як жити в часи невизначеності та зберігати спокій”.
- 26 квітня (18:30) – Анна Сарана “Управління часом в умовах кризи”.
- 27 квітня (18:30) – Анжела Локшина “Як допомогти старшокласнику обрати професію”.
- 28 квітня (18:30) – Анна Канюченко “Онлайн співбесіда: як отримати роботу, не виходячи з дому”.
- 29 квітня (16:30) – Світлана Бистрицька “Робота з самооцінкою”.
- 30 квітня (18:30) – Тетяна Гаджун “Що варто враховувати приймаючи пропозицію від роботодавця”
Участь у марафоні групових кар’єрних консультацій безкоштовна.
Реєструйтеся за посиланням та очікуйте на запрошення від Dnipro Career Hub за день до консультацій.
Додатково з переліком консультантів та їх спеціалізацією ви можете ознайомитися також на платформі Dnipro Career Hub.
Якщо виникли запитання звертайтеся за контактами: +38 063 696 97 53, dnipro@careerhub.in.ua.
Хто організовує?
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org
«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хабу відбулося навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і надано можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі