Суспільство
На Дніпропетровщині будують новий корпус школи (ФОТО)
На Дніпропетровщині реалізовують програму «Велике будівництво»: нині кипить робота у Волоському. До основної будівлі загальноосвітньої школи там добудовують окремий корпус, повідомляє пресслужба ОДА.
Школа для 200 дітей
Підрядники вже виконали більше половини робіт, розповіли у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Понад 80 років діти та вчителі страждали від того, що у закладі немає актової та спортивної зали, не вистачає кабінетів. За проєктом, до сільської школи у Волоському добудовуємо сучасний триповерховий навчальний корпус. Облаштуємо зручний перехід, який з’єднає його з основною будівлею. Завершити усі роботи плануємо до кінця 2020-го, – повідомили у департаменті капітального будівництва Дніпропетровської ОДА.
Читайте також: Як школа на лінії розмежування стала схожою на приватну (ВІДЕО)
Волоську школу реконструюють для 200 дітей. Вже готові каркас нового корпусу із переходом. Наразі підрядники почали облаштовувати інженерні системи. Проводять опалення, вентиляцію, систему водопостачання й каналізацію. Оздоблюють фасад.
Велике будівництво
«Велике будівництво» стартувало по всій країні з 1 березня 2020 року. У її межах на Дніпропетровщині збудують та реконструюють 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 стадіонів. Окрім Волоської школи осучаснять й навчальні заклади у Покровському, Петропавлівці, Лихівці та Томаківці.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі