

Економіка і бізнес
На артзаводі «Платформа» відкриють пивзавод і варитимуть пиво онлайн
На артзаводі «Платформа» відкривають пивзавод 2085 Brewery, що створений за американським зразком та з використанням американського обладнання. Під час тестового запуску зварять 6 000 банок крафтового пива у прямому етері. Про це повідомляє bit.ua.
Що відомо про пивзавод?
Як зазначається, ініціаторами стали ресторатор Валерій Созановський та пивовар Назар Дребот.
Щомісяця на заводі планують виробляти 35 тонн крафтового пива.
«2085 — це пиво з майбутнього. Йдеться не тільки про 2085 рік, а про наш футуристичний погляд на світ і пиво зокрема. Навіть у 2085 році ми будемо варити пиво з майбутнього», — говорять власники.

Читайте також: Пиво зі смаком борщу. 8 незвичних крафтових броварень
Інтерактивний проєкт
У зв’язку з карантином власники пивзаводу вигадали інтерактивний проєкт ІЗОЛЯЦІЯ ● LIVE. Першу партію крафтового пива вони зварять в ізоляції на заводі.
«Карантин втрутився в наші плани із запуску нового пива, але не в розклад варки. До того ж наш завод створений за американським зразком: тут чисто, як у лабораторії, а пиво ми розливаємо у найбільш стерильний формат упаковки – банки», – розповідає Созановський.
Де і коли дивитись трансляцію?
Зазначається, що в межах проєкту першу партію пива зварять у прямому етері 10 квітня. Трансляція триватиме 24 години, за нею можна буде стежити на ютуб-каналі. За цей час планують зварити 6000 банок пива.
Глядачі зможуть проголосувати за сорт пива, що буде зварений, а під час процесу приготування вирішити, яким має вийти пиво — обрати його гіркоту, щільність, вміст алкоголю.
У процесі Назар Дребот розповідатиме про особливості приготування пива, а Созановський буде ділитися досвідом запуску пивзаводу.
У результаті серед глядачів розіграють 500 банок крафту.Трансляцію можна буде дивитись за посиланням.
Що таке арт-завод “Платформа”
Арт-завод “Платформа” — коворкінгова платформа, креативний мистецько-освітній кластер, розташований на території колишнього Дарницького шовкового комбінату в Києві. Найбільший креативний кластер в Україні, утворений за принципом ревіталізації. Комплекс запрацював у 2013 році на території занедбаного шовкового комбінату, який припинив виробництво у середині 1990-років. В об’єкт інвестовано $3 млн.
До складу комплексу входять закриті майданчики для проведення невеликих виставок, майстер-класів та інших освітніх заходів, майданчики під відкритим небом — для масштабних концертів та вечірок.
Загальна площа території комплексу становить 120 тис. м². Із них на робочий простір (офіси, коворкінг) припадає 25 тис. м², закриті виставкові майданчики, майстерні, галереї, арт-простір — 16 тис. м², простір для проведення фестивалів, конференцій, хакатонів, концертів та маркетів — 60 тис. м², простір для відпочинку та розваг — 10 000 м².
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay