Економіка і бізнес
На артзаводі «Платформа» відкриють пивзавод і варитимуть пиво онлайн
На артзаводі «Платформа» відкривають пивзавод 2085 Brewery, що створений за американським зразком та з використанням американського обладнання. Під час тестового запуску зварять 6 000 банок крафтового пива у прямому етері. Про це повідомляє bit.ua.
Що відомо про пивзавод?
Як зазначається, ініціаторами стали ресторатор Валерій Созановський та пивовар Назар Дребот.
Щомісяця на заводі планують виробляти 35 тонн крафтового пива.
«2085 — це пиво з майбутнього. Йдеться не тільки про 2085 рік, а про наш футуристичний погляд на світ і пиво зокрема. Навіть у 2085 році ми будемо варити пиво з майбутнього», — говорять власники.
Читайте також: Пиво зі смаком борщу. 8 незвичних крафтових броварень
Інтерактивний проєкт
У зв’язку з карантином власники пивзаводу вигадали інтерактивний проєкт ІЗОЛЯЦІЯ ● LIVE. Першу партію крафтового пива вони зварять в ізоляції на заводі.
«Карантин втрутився в наші плани із запуску нового пива, але не в розклад варки. До того ж наш завод створений за американським зразком: тут чисто, як у лабораторії, а пиво ми розливаємо у найбільш стерильний формат упаковки – банки», – розповідає Созановський.
Де і коли дивитись трансляцію?
Зазначається, що в межах проєкту першу партію пива зварять у прямому етері 10 квітня. Трансляція триватиме 24 години, за нею можна буде стежити на ютуб-каналі. За цей час планують зварити 6000 банок пива.
Глядачі зможуть проголосувати за сорт пива, що буде зварений, а під час процесу приготування вирішити, яким має вийти пиво — обрати його гіркоту, щільність, вміст алкоголю.
У процесі Назар Дребот розповідатиме про особливості приготування пива, а Созановський буде ділитися досвідом запуску пивзаводу.
У результаті серед глядачів розіграють 500 банок крафту.Трансляцію можна буде дивитись за посиланням.
Що таке арт-завод “Платформа”
Арт-завод “Платформа” — коворкінгова платформа, креативний мистецько-освітній кластер, розташований на території колишнього Дарницького шовкового комбінату в Києві. Найбільший креативний кластер в Україні, утворений за принципом ревіталізації. Комплекс запрацював у 2013 році на території занедбаного шовкового комбінату, який припинив виробництво у середині 1990-років. В об’єкт інвестовано $3 млн.
До складу комплексу входять закриті майданчики для проведення невеликих виставок, майстер-класів та інших освітніх заходів, майданчики під відкритим небом — для масштабних концертів та вечірок.
Загальна площа території комплексу становить 120 тис. м². Із них на робочий простір (офіси, коворкінг) припадає 25 тис. м², закриті виставкові майданчики, майстерні, галереї, арт-простір — 16 тис. м², простір для проведення фестивалів, конференцій, хакатонів, концертів та маркетів — 60 тис. м², простір для відпочинку та розваг — 10 000 м².
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі