Економіка і бізнес
Мережа EVA відкриє 180 магазинів і власну кур'єрську службу
Наступного року мережа EVA відкриє 180 магазинів та власну кур’єрську службу. Про це заявила виконавча директорка лінії магазинів EVA Ольга Шевченко в інтерв’ю виданню Investory News, передає сайт Новое Время.
«У 2019 році наші інвестиції в розвиток мережі склали близько 200 млн грн, така ж сума була витрачена на логістику і e-commerce. Для порівняння, за 2016−2018 роках загальна сума інвестицій склала 800 млн грн. Основним напрямком інвестування у 2020 році буде розвиток інформаційних технологій, e-commerce та логістики», — сказала Ольга Шевченко.
Читайте також: На Aliexpress з’явилася доставка з України: що це означає
У планах мережі – розширитися до 970 магазинів до кінця поточного року та відкрити 180 магазинів протягом наступного. За словами Шевченко, нові магазини будуть зосереджені у західних регіонах України.
Особливості доставки
У 2020 році лінія магазинів EVA також планує запустити власну службу кур’єрської доставки. Першим містом, де з’явиться служба, буде Київ. За словами Шевченко, концепція доставки EVA буде відрізнятися від Glovo чи Uber. Товар буде доставлятися безпосередньо зі складу, а не з магазинів. Таким чином, мережа зможе запропонувати покупцям ширший вибір товарів.
EVA також планує збільшити кількість пілотних точок видачі товарів, що замовлені через сайт. «Наразі їх вже 43, а наступного року буде ще більше. Зараз такі пункти є в Києві, Дніпрі й Одесі, а далі будемо активно розширюватись у столиці та інших містах, у тому числі й у маленьких. Це дуже зручно для покупця, тому це пріоритет для нас на наступний рік», — розповіла Шевченко.
Новий формат магазинів
Компанія вже запустила у тестовому режимі новий формат магазинів для жінок під робочою назвою EVA Beauty.
«Нові магазини займуть нішу косметичної та парфумерної продукції і стануть майданчиком для творчих експериментів у сфері б’юті-індустрії. Перший пілотний магазин з’явиться вже в грудні у місті Дніпро, а наступного року такі магазини можуть з’явитися у Києві та інших містах. В цілому у 2020 році планується відкрити 5 магазинів нового формату», — повідомили у компанії.
За словами Ольги Шевченко, це не буде ніша Brocard чи Бомонд. «Ці мережі працюють для преміального покупця, а ми залишаємось у своєму сегменті – працюємо для жінок середнього достатку».
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі