Суспільство
MEGOGO ексклюзивно показуватиме серіали HBO та MAX
Український медіасервіс MEGOGO підписав ліцензійну угоду з Warner Bros. Discovery на показ серіалів HBO та MAX. Угода передбачає показ усіх нових релізів HBO та MAX, а також повернення серіалів, які вже були на платформі раніше, таких як «Дім дракона», «Ейфорія», «І просто так» та «Білий лотос».
Про це ШоТам повідомили в медіасервісі MEGOGO.
Також отримано ексклюзивні права на нові серіали, прем’єра яких відбулася у 2023 році, зокрема «Останні з нас», «Ідол», «Любов і смерть» та «Замкнуте коло».
Угода надає MEGOGO доступ до повної бібліотеки HBO, включно з ексклюзивними правами в Україні на такі популярні серіали, як «Гра престолів», «Клан Сопрано», «Дроти» та «Чорнобиль».
Крім того, медіасервіс придбав права та активно інвестує в озвучення фільмів і серіалів, які не мають українського перекладу. Локалізацією займається власна студія озвучення MEGOGO Voice. Також медіасервіс залучив українські студії «Так Треба Продакшн», «Еники-Беники», «Sunnysiders» та інші, щоб у найкоротші терміни перекласти весь обсяг контенту.
Читайте також: Заборонені «совєтами». Сім знакових фільмів-шедеврів українського поетичного кіно
«Наша мета — 100% контенту HBO українською мовою, і ми активно над цим працюємо. … працюємо для того, щоб уже через півроку весь каталог НВО мав українські доріжки», — зазначає Володимир Боровик, СЕО та засновник MEGOGO.
«Ми раді розширенню співпраці з нашим давнім партнером MEGOGO. Ми в Warner Bros. Discovery пишаємося різноманітністю нашого контенту, і ми раді, що тепер, окрім контенту Discovery+, можемо запропонувати глядачам MEGOGO всю бібліотеку HBO», — генеральний менеджер Warner Bros. Discovery в країнах Центральної та Східної Європи, Балтії, Близького Сходу, Середземномор’я та Туреччини: Джеймі Кук.
Нагадаємо, український медіасервіс MEGOGO виходить на ринок Польщі.
Також ми розповідали, що вийшла короткометражка від Вавилон’13 із циклу «Війна-ненажера».
Фото: Надане ШоТам.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі