Технології
Майструє павербанки з автоматних магазинів
Опубліковано
6 місяців тому
Коли Богдану потрапив до рук трофейний магазин від автомата, він одразу зрозумів, що зможе дати йому друге життя. Чоловік перетворив річ на… павербанк! Відтоді з-під вправних рук майстра вийшло чимало мілітарі-девайсів, які стали подарунками для військових, волонтерів і цивільних.
А ще ці павербанки, світильники й інші пристрої допомагають підтримувати військо, збираючи донати!
Один зі своїх павербанків Богдан запропонував розіграти, аби підтримати збір ШоТаму на квадроцикли для 79-ї ОДШБр. Тож, друзі, долучайтеся:
1. Пишіть у коментарях, що бажаєте стати учасником розіграшу;
2. Донатьте будь-яку суму за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/6KfQaqDc2D;
3. Збільшуйте шанси на перемогу додатковими внесками. Більше донатів — більше шансів.
4. Очікуйте на результати. Переможця ми оберемо рандомайзером серед тих, хто поповнить банку з моменту публікації цього сюжету!
Історія Богдана
Якось мені в руки потрапив трофейний магазин, я подумав, що там заливати отвори від осколки плюс екран плати – це буде ідеальний корпус для моєї майбутньої повербанки.
Звати мене Богдан, протягом останніх двох років займаюся виготовленням декоративних і в той же час функціональних виробів ручної роботи. Це й павербанки – переважно з профейних магазинів АК й AR-15. І настільні годинники з вбудованими мінісейфами для зберігання цінностей з хитрими замками. Світильники, попільнички і тому подібні речі, і всі виключно на мілітарій тематикі.
Ідея з повербанками виникла, бо мені часто до кінця дня не вистачало заряду батареї на телефоні. Я захотів собі такий компактний повербанк середньої потужності, який би задовольняв мої потреби і при цьому мав такий неординарний колоритний вигляд. І почав вже там експериментувати. Батареї, щоб максимум по потужності, плати в розмір підбирав. екранчики, там, кнопки, все це. Врахував ці моменти і повербанк став доволі зручній в експлуатації.
Магазини спочарку купував на військовому аукціоні. Зараз вже спілкуюсь з військовими, то вони мене надсилають. Для них це сняття, по суті, і вони навіть гроші не хочуть брати за них. Але коли там треба, то “Альо, Бодя, треба павербанк комусь на подарунок. Зробиш?”.
Коли ти вже тримаєш в руці готовий виріб, який ще буквально тиждень тому був у твоїй голові, то не знаю, ґк у кого, а в мене це викликає ні з чим не зрівнянний наплив емоцій. Замовляють усі: у цивільні, і військові. З різними там іменами, гравюваннями вручні, позивними – кому на що вистачить фантазії.
Сам часто допомагаю ідеями. Багато хто такі речі бере на подарунок. Коли ти даруєш дійсно близькій людині таку цікаву річ, яка несе в собі історію, це здавалось би дрібниці, але насправді такі от речі, подарунки, знаки уваги, вони поєднують людей і спонукають до подальшої співпраці.
Військовим, з якими ми на звʼязку, і я знаю, що вони люблять таку тему – їм багато виробів просто так відправляю. Волонтерам у Фінляндію для підприємців, які купу тачок віддали на потреби ЗСУ, світильник відправив. Це, здавалося б, друбниці, але направді такі подарунки, знаки уваги – вони обʼєднують людей і спонукають до подальшої співпраці.
Якщо ви часто в дорозі, чи погодині ці графіки відключень світла, чи елементарно забуваєте заряджати дома телефон, то це прям класна штука, яка буде рятувати. Телефон, наушники, iQOS – такі лайтові потреби буде задовольняти на раз. День можете бути автономним без розрядки на зв’язку. Служити на довгі роки. Довгі, бо всередині оригінальні Samsung 360E – їх Європи нам привозять.
Всі вони вище заявленого, розраховані на кучу циклів зарядки, звсі проходять тест на супровід і т.д. І все там грамотно зварено, спаяно й безпечно. За кожну батарею я відповідаю головою. Це дійсно робочий девайс, яким можна користуватися . Але я завжди говорю людям реальні показники потужності, бо не завжди вони всіх можуть влаштовувати. У звичайному магазині на 30 патронів можна помістити 14 000 mAh. Зараз працюю, щоб збільшити до 20 000 mAh. Якщо вийде, то буде прям круто. Ну, побачимо!
Більші магазини – від РПК, кілометі – різні висилають мені. Туди більше батареї влазять, вони потужніші будуть. Хто хоче, завжди може долучитись до аукціонів, які ми проводимо, в підтримку переважно 47-ї бригади.
Там цікаві вироби, які в одиничному екземплярі. У мене там близькі люди, яким я довіряю і впевнений, що кошти, які вдається зібрати, то будуть витрачені максимально туди, куди вони потрібні.
ШоТам зараз проводять збір на квадроцикл для 79 окремої десанто-штурмової бригади, там ціль 100 тисяч.
Серед людей, які задонатять будь-яку суму і напишуть в коментарях під цим відео, що вони задонатили, і потім зможуть підтвердити це чеком, ми проведемо розіграш і переможці подаруємо ось цей павербанк. Кожна людина може донатити необмежену кількість разів. Козирний він тим, що це магазин AR-15, і він менший, компактніший, ніж магазин АК. Але потужність зберігається та сама. Тож от карта для доната!
Вам може сподобатися
-
Українська журналістка отримала престижну міжнародну премію від «Репортерів без кордонів»
-
Українці зможуть подати онлайн-заяву про репарації від росії у 45 категоріях
-
Фінська компанія запускає виробництво дронів у партнерстві з Україною
-
Щоденники Володимира Вакуленка видали трьома європейськими мовами
-
Українські розробники створили бойовий модуль, здатний збивати FPV-дрони
-
Литва передала Україні новий пакет допомоги: що до нього ввійшло
Технології
Опубліковано
7 години тому05.12.2024
Кошти для Сил оборони України зібрали під час благодійного вечора в Торонто «Лицарі степу — ніч козацької слави».
Про це повідомили у волонтерській організації «Дикі Шершні» (Wild Hornets).
За ці гроші організація зможе профінансувати понад 40 дронів Wild Hornets FPV, написали в Укрінформ з посиланням на лист «Диких Шершнів».
Безпілотники назвуть «Canadian Fire», аби подякувати канадцям за допомогу. Також «Дикі Шершні» відзначили внесок у 3,5 тисячі доларів від Конгресу українців Канади в Торонто.
Читайте також: Українські науковці створили безпілотник з елементами штучного інтелекту
Перший дрон Queen Hornet, який є найбільшим FPV-безпілотником в Україні, відправили спецпідрозділу ГУР МО «Кракен» 3 грудня. Невдовзі захисники з «Кракена» отримають ще десять дронів.
Наступні БпЛА з партії передадуть іншим підрозділам.
Нагадаємо, що українські розробники створили аналоги дрона Mavic для війська.
Фото обкладинки: телеграм-канал «Дикі Шершні»
Коментарі
Технології
Опубліковано
9 години тому05.12.2024
У Макарівській громаді Київщини для ремонту доріг використовують перероблені будматеріали.
Про це повідомив голова громади Вадим Токар.
Як це працює
Будівельне сміття надходить до сучасного комплексу в Бородянці. Там його сортують, переробляють і створюють нову сировину для дорожніх робіт.
Зазначають, що цей підхід дозволяє не лише відновлювати зруйновану інфраструктуру, а й зменшувати кількість відходів, що позитивно впливає на довкілля.
Читати також: Як Буча першою в Україні переробила усе сміття війни (ВІДЕО)
«Замість того щоб сміття лежало на звалищах, ми повертаємо його в обіг. Це ефективно, екологічно й економічно вигідно для громади», — зазначив очільник громади.
Нагадаємо, що студент з Одеси створює свічки із викинутих пляшок та просуває бізнес у тік-тоці. Як це працює?
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі
Технології
Опубліковано
12 години тому05.12.2024
Український стартап Quests Inc працює над застосунком, який об’єднає людей через офлайн-події.
Про це розповіли його співзасновники Оля Коцеба та Іван Молчанов виданню Speka.
Про додаток
Quests Inc допомагає знайти компанію для різних активностей — від спільного чаювання до походу в гори чи майстер-класу. Для безпеки та комфорту застосунок модерує профілі й події, а всі користувачі проходять перевірку. Анонімність тут не допускається.
Іван Молчанов підкреслює, що головна мета Quests Inc — витягнути людей із телефонів у реальне життя.
«Замість перегляду стрічки користувач швидше знайде людей для спільної активності», — додає він.
Читати також: «Укрзалізниця» збільшила ліміт безплатного інтернету в потягах Інтерсіті
Зараз застосунок працює повністю безоплатно, проте у 2025 році має зʼявитися опція підписки, яка відкриє доступ до AI-функцій і розширеного функціоналу.
Нагадаємо, що українська компанія створила 3D-протези для відновлення пальців.
Фото: Freepik.
Коментарі
Шопочитати
«Я створюю затишок для ВПО»: кримка робить безкоштовні ремонти в старих будинках
Переселенці змушені полишити все: рідні стіни, улюблену подушку, теплий плед, який так довго дарував відчуття...
Як бухгалтерка й інженерка стали креативницями: ці жінки встигають і дітей виховувати, і професію змінювати
Олена за спеціальністю бухгалтерка, а Тетяна 11 років пропрацювала інженеркою на будівництві. Кожна з них...
«Ми перетворили помилки на успіх»: як бренд ECOSEXUAL створює екобізнес
Вона хаотично споживала речі, аж поки одного дня не збагнула — справжнє щастя не вимірюється...
Як у Залужного та «ДахиБрахи»: юрист з Кропивниччини створює вибійчані хустки та відроджує українське ремесло
Костянтин Данильченко — юрист і водночас засновник майстерні вибійкарства «Будяк Кучерявий». Вибійка — це техніка...
Коментарі