Благодійний фонд «Твоя опора» у партнерстві з Центром соціальних служб Київської області запускає проєкт наставництва. Ініціатива покликана допомогти дітям віком від 12 до 18 років отримати життєві навички, підтримку та впевненість у собі.
Про це повідомляють представники фонду.
В Україні понад 80 тисяч дітей зростають у закладах інституційного догляду. Для них це більше ніж просто стіни — це відсутність індивідуальної уваги, підтримки та можливостей для розвитку. Підлітки, які покидають інтернати, часто стикаються із труднощами в адаптації до самостійного життя.
«Дитині потрібен важливий дорослий. Коли ми забирали нашого сина Марселя з дитячого будинку, я зрозуміла, наскільки гостро діти потребують любові та підтримки. Цей проєкт — це можливість стати тією людиною, яка допоможе знайти свій шлях», — розповідає амбасадорка проєкту Інна Мірошниченко.
Наставник — це не благодійник і не опікун. Це дорослий друг, який підтримує дитину, навчає життєвих навичок, допомагає адаптуватися до реального світу.
Читати також: Замість цукерок на свята — турбота. Досвід волонтерки, що у 24 роки стала наставницею дитини з інтернату
Для участі в проєкті необхідно:
- пройти навчання за державними стандартами;
- отримати сертифікат;
- працювати з дитиною, яка потребує наставника.
Наставники отримуватимуть підтримку від психологів Сімейного центру ментального благополуччя, а також зможуть брати участь у подіях проєкту.
У майбутньому проєкт планують поширити на інші регіони України, де діють заклади інституційного догляду.
Заповніть заявку або телефонуйте за номером +38 044 321 09 00.
Всі, хто бажає стати наставником може також підписатись на телеграм канал проєкту, щоб першими дізнаватися всі новини. Або підтримати проєкт донатом.
Фонд заснований у 2014 році. Його місія — допомагати дітям, родинам військових і постраждалим під час війни. За роки роботи «Твоя опора» реалізувала десятки проєктів, що змінили життя тисяч українців.
Нагадаємо, що благодійний фонд «Твоя опора» та «Нова пошта» запустили благодійну акцію для дітей: як доєднатися.
Фото ілюстративне: Freepik.
Коментарі