Суспільство
Логотип “Укрзалізниці” змінили вперше за 20 років
В “Укрзалізниці” провели ребрендинг компанії та змінили логотип. Нове лого презентували на центральному вокзалі Києва 27 вересня. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Зазначається, що логотип змінюється вперше за 20 років. Новий образ базується на принципах мінімалізму та зображує поєднання букв “У” та ”З” у формі локомотива, що рухається вперед.
Як впроваджуватимуть нове лого?
Компанія планує проводити дуже плавну політику впровадження нового логотипу.
“Ми не будемо спеціально перефарбовувати старі назви і вживати заходів із заміни старого логотипу. Нові вагони їздитимуть із новим логотипом. Таким чином можна буде побачити, як змінюється компанія”, – зазначили в “Укрзалізниці”.
Логотип буде єдиним для всієї компанії, зокрема у регіональних філій та різних підрозділів. Поступово новий візуальний образ заплановано втілити на всіх об’єктах інфраструктури, рухомому складі, інвентарі ПАТ, формі залізничників тощо.
Читайте також: Укрзалізниця планує замовити французькі та китайські електровози
Скільки коштує логотип?
“Укрзалізниці” логотип обійшовся безкоштовно. Розробкою займалося креативне агентство Galagan.
В агентстві кажуть, новий логотип “Укрзалізниці” базується на принципах мінімалізму, а розміщення елементів символізує безкомпромісний рух компанії вперед. В основу фірмового колориту узято синій колір (колір індиго).
Для оформлення пасажирських вагонів було обрано білий колір відтінку “устриця”.
Новий логотип буде показником оновлення та модернізації Укрзалізниці, який зможе побачити і оцінити кожен. 28 вересня компанія запускає потяг чотирьох столиць “Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига”, який вже буде забрендований по-новому.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі