Суспільство
Люди 50+ — неоціненний скарб на ринку праці: стали відомі підсумки програми «Тиждень дорослого стажера»
Розвиток проєкту
Про проєкт
Суспільство
У селі Зелений Гай на Миколаївщині розпочнеться відбудова школи, зруйнованої внаслідок російського авіаудару в березні 2022 року.
Про це повідомляє Міносвіти.
Проєкт реалізується за підтримки литовського Фонду розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги, громадської організації #Ukraine Resilience (благодійний фонд Neo-Eco Ukraine) та Тайваню.
Читати також: У Києві розпочали облаштування нових наземних переходів: де саме
Школу відновлять методом модульного будівництва, що дозволить мінімізувати відходи, прискорити збирання та забезпечити адаптованість будівлі в майбутньому. Разом із школою буде відбудовано й укриття.
Очікується, що учні зможуть сісти за парти вже у 2026 році. Окрім навчання, нова школа також слугуватиме громадським центром для жителів громади.
Нагадаємо, як отримати 5000 євро на відновлення бізнесу, постраждалого від війни: деталі гранту.
Фото: Міносвіти.
Коментарі
Суспільство
У двох районах столиці почали облаштовувати нові наземні переходи, які забезпечать альтернативу існуючим підземним і надземним.
Про це повідомляють «Пасажири Києва».
Адреси нових переходів
- Через вулицю Вадима Гетьмана вулицею Олекси Тихого.
- Через проспект Валерія Лобановського вулицею Деміївською.
Оновлення і плани
Активісти зазначають, що на цих переходах вже облаштували пониження бордюрного каменя. Комунальники планують завершити роботи до кінця року.
Цього року також було облаштовано новий перехід через проспект Валерія Лобановського вулицею Володимира Брожка.
Читати також: У столичній поліції створили центр розшуку зниклих безвісти за особливих обставин: як та куди звернутися
Однак, очікуваний перехід через вулицю Костянтинівська по вулиці Верхній Вал, про який повідомляв Департамент транспорту КМДА, поки що не реалізований. Активісти сподіваються на прискорення темпів роботи в наступному році.
Представники ГО «Пасажири Києва» підкреслили, що з передбачених наказом ДБІ 49 пішохідних переходів наразі облаштовано лише шість, і ще два мають бути готові до кінця року.
Всього в Києві є понад 250 підземних і надземних пішохідних переходів, які ще не мають наземних альтернатив. Подивитися, які безбар’єрні пішохідні переходи вже є в столиці, а які тільки планується облаштувати, можна на мапі за посиланням.
Нагадаємо, що у центрі Києва зупинили руйнування історичної будівлі: фото.
Фото: «Пасажири Києва».
Коментарі