До Дня захисників та захисниць України Київстар ТБ надає доступ до перегляду контенту без додаткової плати для всіх авторизованих користувачів з 30 вересня до 2 жовтня 2024 року. Також платформа кіно та телебачення надала 15 тисяч тримісячних доступів для захисників і захисниць.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Про ініціативу
Зараз кожен українець та український бізнес дякують військовим за їхній вклад у майбутнє України. Київстар ТБ на знак вдячності за мужність та відданість надає можливість для 15 тисяч захисників і захисниць декількох бригад безоплатно користуватись пакетом «Преміум HD» протягом 3 місяців. Серед них і військові, що проходять лікування та реабілітацію в центрі «Незламні».
Для всіх користувачів
Також Київстар ТБ на три дні надає розширений доступ до платформи для всіх авторизованих користувачів. Цей доступ стане нагодою для перегляду не лише розважального контенту, але й кінострічок про українських героїв.
Київстар ТБ активно наповнює свою відеотеку стрічками, що висвітлюють героїзм і подвиги українських захисників.
Зокрема, рекомендуємо переглянути такі фільми на тему боротьби України за своє майбутнє:
«Захар Беркут» — фільм про боротьбу українців за свою землю проти загарбників;
«Кіборги» — історія героїчної оборони Донецького аеропорту;
«Позивний Бандерас» — військова драма про контррозвідувальну операцію на Сході України;
«Іловайськ 2014» — фільм про події однієї з найважчих битв сучасної війни на Донбасі;
«Черкаси» — військова драма про екіпаж українського корабля, що опинився в облозі в період анексії Криму.
Щоб скористатися доступом, нові користувачі мають зареєструватися на платформі, вказавши свій номер телефону. Нагадуємо, що Київстар ТБ доступний для абонентів усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів.
Слідкувати за оновленнями Київстар ТБ, новим контентом та іншими новинами про кіно можна в телеграм-каналі «Кіно для тебе».
Нагадаємо, що в Україні вийде документальний фільм про бойових пілотів ЗСУ.
«Роман письменниці “Уроки грецької” вже скоро вийде у видавництві Vivat! Прямо зараз триває редагування. Плануємо видати навесні 2025 року. Ближче до виходу книжки напишу, чому ми звернули на неї увагу, а поки скажу, що це історія двох людей, які зійшлися разом у момент страждання і болю — чоловік, який втрачає зір, зустрічається із жінкою, яка втратила мову», — написали у видавництві.
Як дописує Юлія Орлова, нобелівська премія з літератури — це одна з найпрестижніших відзнак, яку щорічно присуджують письменникам за видатний внесок у літературу. Фаворитами цього року були австралійський письменник Джеральд Мурнейн, китайська авторка Цань Сюе, а також британсько-американський автор Салман Рушді. Перемогла південнокорейська письменниця Хан Канг.
Письменницю відзначили «за інтенсивну поетичну прозу, яка протистоїть історичним травмам і викриває крихкість людського життя».
Нагадаємо, що в Україні створили перший віртуальний музей оперного театру: наразі доступно близько 6 тисяч експонатів.
У Національному художньому музеї пройшов цикл заходів, присвячений 125-річчю музею. Від заснування музею він розвинувся у три інституції: Національний художній музей України, Національний музей історії України та Національного музей декоративного мистецтва України.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства культури та стратегічних комунікацій.
«Найважливіше, що зараз можуть робити представники наших музеїв, це розповідати про Україну через мистецтво, через музейну історію, таким чином відкриваючи Україну. Завдяки цифровізації, зокрема віртуальному туру виставкою 1925 року, сьогодні можна насолоджуватись шедеврами українських колекцій з будь-якого куточка світу, заразом відкрити для себе реальні історії та долю конкретних предметів мистецтва», — сказала заступниця з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар.
«Витоки. До 125-річчя виставки до ХІ Археологічного з’їзду»
Виставкапредставляє 54 експонати, які могли демонструватися 1899 року. Серед них артефакти трипільської культури та скіфські старожитності. У міністерстві нагадали, що з нагоди відкриття ХІ Археологічного з’їзду Вікентій Хвойка 5 серпня 1899 року влаштував виставку, яка започаткувала зібрання сучасного Національного музею історії України.
Віртуальний тур виставкою 1925 року «Український портрет ХVІІ — ХХ століть»
Майже усі твори з виставки не лише ідентифіковані, але й віднайдено їх теперішнє місце збереження. Відвідувачі можуть скористатися 3D окулярами та опинитися в просторі 1925 року, «рухатися» залами, розглядати експонати, знайомитися з новітніми музейними дослідженнями колекції завдяки аудіогіду та інформації до кожного твору.
Найпопулярнішим рейсом став поїзд №128 Запоріжжя — Львів, який перевіз у вересні понад 50 тисяч пасажирів. Друге і третє місце посіли швидкісні поїзди перемишльського напрямку:49 та 43 тисячі пасажирів.
«Незмінно високий попит тримається і на спеціальні сервіси Укрзалізниці: сервісом бронювання квитків для військовослужбовців з моменту його запуску скористались майже 85 тисяч військових та членів їх родин, з них майже 15 тисяч місць виділили для цих пасажирів саме у вересні», —написали в УЗ.
Наразі залізничники вже готуються до зимового піку перевезень та проводячи необхідні ремонти інфраструктури. Також тривають роботи над оновленням рухомого складу.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Коментарі