Суспільство
Київський хаб ФІОТ перезапускає роботу в онлайн та офлайн форматах
Хаб факультету інформатики та обчислювальної техніки Київського політехнічного інституту перезапускає свою роботу в онлайн та офлайн форматах.
Про це ШоТам повідомили в громадській організації «Розвиток ІТ освіти».
Перезапуск Хабу став результатом спільних зусиль українських меценатів, ІТ-компаній, команди Факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. Сікорського та Міністерства цифрової трансформації України.
«У ці складні місяці, які ми пережили, налагодження роботи в Хабі та планування майбутнього, будівництво рободрому, розвитку науки та робототехніки країни не зупинялося. Від наших партнерів ми продовжували отримувати всі заплановані ресурси: меблі, матеріали, техніку та багато іншого», – зазначила заступниця декана ФІОТ КПІ ім. Сікорського та координаторка напряму «Хаб ФІОТ» Олена Халус.
Хаб працюватиме з урахуванням воєнних реалій. Зокрема, на території корпусу облаштовали безпечне сховище на випадок повітряної тривоги.
«Одне із завдань Мінцифри – перетворити Україну на найбільший ІТ-хаб у Європі та стати успішною ІТ-нацією. У нас для цього є все, зокрема дуже талановиті люди. Такі проєкти як Хаб ФІОТ допомагають нам продовжувати розвиватися і доводити всьому світу, що українці – найкращі», – зазначила керівниця експертної групи із залучення інвестицій та лід освітніх проєктів Мінцифри Діана Ракус.
Перезапуск Хабу ФІОТ підтримали численні українські компанії, зокрема, Netcracker, Genesis, Група компаній Tolk, DataArt, Infopulse, GlobalLogic, USF, CISCO, EPAM, LeverX та Novikova Agency. Планується, що в приміщенні Хабу студенти, викладачі, а також представники українських технологічних компаній найближчим часом розпочнуть проведення навчальних заходів та лекцій.
Довідка
Хаб ФІОТ на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського в тестовому режимі запрацював наприкінці 2021 року. Це спільний проєкт КПІ та громадської організації «Розвиток IT освіти», що надає вільний доступ для студентів політехнічного інституту та інших навчальних закладів України і світу. Хаб спеціалізується на проведенні лекцій, воркшопів, конференцій та хакатонів для студентів IT-спеціальностей, а також організації лабораторій, у яких студенти працюють разом із менторами з українських ІТ-компаній.
Громадську організацію «Розвиток IT-освіти» було створено у квітні 2021 року. Головна мета організації – сталий розвиток IT-освіти в Україні через створення найкращих умов для здобуття високоякісної та практичної освіти в Україні, ефективної моделі взаємодії викладачів, студентів та бізнесу, впровадження інноваційної моделі розвитку університетів та їхніх підрозділів, а також зменшення відтоку талановитих студентів за кордон.
Нагадаємо, у КПІ імені Ігоря Сікорського створять перше в Україні укриття-коворкінг для студентів у межах соціального стартапу Smart Shelter.
Також ми писали, що студент Київського політехнічного інституту Ігор Клименко став найкращим студентом світу за версією Global Student Prize.
Фото: facebook.com/fiot.kpi.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі