Суспільство
Киян запрошують на благодійний концерт японського піаніста-віртуоза, гроші збирають для ЗСУ
У Києві 10 жовтня відбудеться благодійний концерт японського піаніста-віртуоза Темпей Накамура. Вхід вільний. На концерті передбачається добровільний збір коштів на потреби ЗСУ.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Концерт відбудеться у понеділок, 10 жовтня, о 16:00 за адремою просп. Перемоги, 37.
«Жива музика вважається чудовим засобом для профілактики пригнічення й апатії, для боротьби з депресією. Вона може допомогти наповнити внутрішні резерви і перезавантажитись; надати сил для руху вперед, до спільної перемоги», — йдеться у повідомленні.
Про музиканта
Темпей Накамура — яскравий і непересічний піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у 5 років, навчаючись в Осаці та Нью-Йорку.
У 2010-му Темпей дав сольний концерт у Карнеґі-холі в Нью-Йорку. Невід’ємною частиною діяльності Темпея є благодійність. Допомагати людям артист розпочав ще 14-річним, коли його будинок було зруйновано потужним землетрусом 1995 року.
Цього року піаніста вже зустрічали в Ісландії, Бельгії, Люксембурзі; з нетерпінням чекають слухачі в Чехії, Німеччині, Нідерландах та інших країнах. Але, що найбільш радує — в своєму цьогорічному європейському турне пан Накамура не оминає і Україну!
Читайте також: Місце, де збираються свої. Херсонці відкрили у Франківську кав’ярню Prostir.Coffee з «кавуновою» кавою
Маестро щиро підтримує Україну у її боротьбі за незалежність і як артист своєю музикою хоче підтримати і надихнути українців.
Вхід на концерт вільний. Кількість місць обмежена!
Зазначається, що під час концерту у слухачів буде можливість зробити добровільну пожертву на збір Асоціації Випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського. Усі зібрані кошти підуть на придбання та ремонт автомобіля для ЗСУ.
Нагадаємо, з’явився сайт із дискографією української оперної діви Соломії Крушельницької.
Також ми повідомляли, що у UNIT.City створили музичний простір для боротьби з тривожністю.
Окрім того, американський музикант зняв кліп біля зруйнованого аеродрому в Гостомелі.
Фото: tempei.com.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі