Суспільство
Киян запрошують на безкоштовну дог-френдлі екскурсію стародавнім містом
Киян та гостей міста запрошують на 9 безоплатних екскурсій, що відбудуться у вихідні. Серед них і нова дог-френдлі екскурсія стародавнім Києвом.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.
Дог-френдлі екскурсія стародавнім Києвом
Разом зі своїми улюбленцями учасники розкриють таємниці історичного міста, а також дізнаються про святого, який є покровителем собак. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 16 липня, неділя, 18:00. Реєстрація тут
Для участі необхідно забезпечити свого улюбленця водою, а також мати при собі пакети для прибирання, намордники та повідці. Відповідальність за поведінку та безпеку собак несуть господарі.
Читайте також: «Замість руїн – будинки у скандинавському стилі». Як відбудувати громаду після окупації? Кейс Новобасанської ТГ на Чернігівщині
Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії»
Можна буде ознайомитися з низкою об’єктів мілітарної історії Києва, а також почути про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині. Місце зустрічі вказано в анкеті.
- Дата та час: 14 липня, п’ятниця, 17:00. Реєстрація тут.
- Дата та час: 16 липня, неділя, 16:00. Реєстрація тут.
Екскурсія «Київ історичний»
Можна буде ознайомитися з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою, Майданом Незалежності та Подолом. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 14 липня, п’ятниця, 18:00. Реєстрація за посиланням тут.
Екскурсія «Прогулянка Старим Києвом»
Можна буде дізнатися про будівництво Володимирського собору, ознайомитися з історіями Золотих воріт, Софійського собору й не тільки. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 14 липня, п’ятниця, 16:00. Реєстрація тут.
Екскурсія «Київ – серце Європи»
Можна ознайомитися з архітектурою Києва та різноманітними об’єктами, які пов’язують наше місто з Європою, а також із будівлями, які були збудовані європейськими архітекторами. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 15 липня, субота, 11:00. Реєстрація тут
Екскурсія «Як козаки та магістрат на Подолі жили»
Можна буде відкрити для себе таємниці середньовічного Подолу та дізнатися про традиції київського самоуправління. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 15 липня, субота, 18:00. Реєстрація тут.
Екскурсія «Київ незламний»
можна буде ознайомитися з історією воєнного Києва – із часів Другої Світової війни і до сьогоднішнього повномасштабного вторгнення. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 16 липня, неділя, 11:00. Реєстрація тут.
Екскурсія «Прогулянка театральним Києвом»
Розказує, як і коли виникли театральні традиції Києва, а також почути про перші театри, їхніх корифеїв і сучасних майстрів сцени. Місце зустрічі вказано в анкеті.
Дата та час: 16 липня, неділя, 12:00. Реєстрація тут
Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.
Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік.
Нагадаємо, на Львівщині створили 3D-тур музеєм гетьмана України Івана Виговського.
Фото: facebook.com/kyivtourism.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі