Технології
КПІ візьме участь у виготовленні автопідіймачів з рекордною висотою підйому
Фахівці Київського політехнічного інституту візьмуть участь у виготовленні сучасних телескопічних автопідіймачів з рекордною для України висотою підйому.
Про це повідомили у пресслужбі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.
Зазначається, що вперше створюватимуть підйомники висотою до 75 м — саме такі є найбільш затребуваними більшістю підприємств.
Досі науковий парк «Київська політехніка» КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з ПрАТ «УПК «УКРПОЖСЕРВІС»» та ТОВ «Спецпожтехніка та ПТО» мали досвід роботи над телескопічними автопідіймачами з висотою від 30 до 58 метрів. Вперше в Україні вдалося освоїти серійний випуск 30-метрових телескопічних автопідіймачіав.
Читайте також: Український стартап AeroDrone кидає виклик традиційному обприскувачу
Однак для виготовлення більш високих конструкцій консультуватимуться з південнокорейською компанією Horyong Co. LTD, яка є світовим лідером у випуску автопідіймачів та автодрабин. Керівництво компанії погодилося на спільне виробництво підіймачів на базі Херсонського машинобудівного заводу. Уже підписали відповідну угоду про співпрацю.
За прогнозами, виготовленої в Україні висотної техніки вистачить як для внутрішніх потреб, так і для експорту за кордон.
Читайте також: У Харкові відкрили навчальний Центр із 4-ма лабораторіями для хіміків
Нагадаємо, у КПІ розробляють серію наносупутників для дослідження космосу.
Окрім того, у КПІ відкрили дослідницьку embedded-лабораторію.
Як ми повідомляли раніше, київські студенти створять літак.
Головне фото: kpi.ua.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі