Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Корисні солодощі топ-8 Корисні солодощі топ-8

Суспільство

Корисні ласощі: 8 українських брендів, від яких потече слинка

Опубліковано

Що може бути кращим за смачну їжу? Правильно! Смачна і корисна! Ми пропонуємо вам унікальні українські бренди, які виготовляють солодощі, нешкідливі для здоров’я і фігури. Життя без цукру може бути солодким, і наші вітчизняні виробники це доводять. Смачна і корисна їжа покращує настрій, імунітет, самопочуття. І, т-сс, викликає залежність! 

Інноваційне морозиво 

Бренд, який сміливо називає себе «інноваційним морозивом» — Space ICE. І не просто так. Адже тут виготовляють не лише смачне і корисне морозиво з натуральних продуктів, а й красиве. Нестандартний вигляд — візитівка бренду. Морозиво виготовляють за допомогою спеціальної форми багатокутника, тому зовнішньо його легко відрізнити з-поміж інших. 

Корисні солодощі та натуральне морозиво
Натуральне морозиво. Фото: instagram.com/spaceice.ua

Як повідомляють в компанії, тут не використовують дешевих порошків і домішок, а лише природні інгредієнти. Морозиво доступне в понад 40 точках продажу в Києві і у великих містах України: у Львові, Одесі, Харкові та інших.

Що спробувати?

  • Морозиво «Фісташка рікотта» — 110 грн;
  • Морозиво «Обліпиха юзу» — 90 грн;
  • Морозиво «Солена карамель» — 80 грн.


Фруктовий свіжий мармелад

Бренд кондитерів, які створюють з їх слів натуральний десерт з високоякісних продуктів — Небесний мармелад. Промислове виробництво мармеладу майже неможливе без хімічних добавок. Майже – бо «Небесний мармелад» є прикладом винятку. Виробник запевняє, що всі інгредієнти, які він використовує для виготовлення ласощів – натуральні. В складі продукту є пектин, фрукти, патока, цукор і лише натуральний барвник. В інстаграмі бренду є рубрика «знижка тижня», завдяки якій можна придбати продукцію за вигідною ціною -15%, також при купівлі від трьох тубусів є знижка 10%. А для постійних клієнтів також діють заохочувальні знижки. 

Корисні солодощі — це натуральний мармелад
Натуральний мармелад з фруктів. Фото: instagram.com/nebesniy_marmelad

Мармелад продається у спеціальних тубусах різних розмірів, від яких залежить вартість. Наприклад, міні тубус, вагою 80 грам коштує 25 грн, звичайний тубус з вагою 270 грам — 75 грн, великий тубус, вага якого 330 грам — 105 грн. 

Що спробувати?

  • Мармелад зі смаком чорниці — 75 грн/270 грам;;
  • Мармелад зі смаком малини — 75 грн/270 грам;
  • Мармелад зі смаком кокоса — 75 грн/270 грам.

Читайте також: Морозиво з квітів бузини чи з креветками: як львів’янин став джелатьєрі та відновлює сімейну справу

Ягоди з енергією літа та карамеллю

Gogodza — це справжні висушені лісові ягоди чи шматочки фруктів, залиті карамеллю. Власники бренду запевняють, що не використовують синтетичних барвників та хімічних обробок. Ягоди і фрукти висушують за оптимальної температури, що дозволяє їм зберігати всі корисні властивості. Льодяники продаються у герметичних упаковках, щоб зберегти свіжість після відправлення. В упаковці мікс смаків — чорниці, чорниці та ожини, малини та яблука, смородини тощо.

Корисні солодощі Gogodza
Солодощі з натуральних лісових ягід. Фото: instagram.com/gogodza.candy

Вартість дегустаційної упаковки з 8 льодяників — 95 грн, середньої упаковки з 16 льодяників — 180 грн, сімейної упаковки з 24 льодяників — 260 грн.  

Що спробувати?

  • Льодяник зі смаком чорниці
  • Льодяник зі смаком смородини
  • Льодяник зі смаком чорниці та ожини

Горіхові пасти, які зміцнюють імунітет

Бренд Nutes by endorfina виготовляє горіхові пасти з їх слів відбірних горіхів, насіння та кокосів. Виробник гарантує, що продукція не містить цукру чи підсилювачів смаку. Для того, щоб виготовити пасту, горіхи та насіння промиваються, замочуються, сушаться, перетираються, пакуються в баночки. Час, для виготовлення одного виду пасти — приблизно дві доби. Пасти виготовляють лише на замовлення, тому вони завжди свіжі та насичені.

Шоколадна паста з горіхами — корисні солодощі
Шоколадна паста. Фото: instagram.com/nutes_by_endorfina/

Систематично на сторінці бренду пропонуються знижки місяця на різні смаки паст. Також є різноманітні конкурси та подарунки для активних підписників.

Що спробувати?

  • Пасти з кеш’ю — 105 грн (100 грам), 210 грн (200 грам);
  • Арахісова паста — 35 грн (100 грам), 70 грн (200 грам);
  • Паста з бразильського горіху — 95 грн (100 грам), 185 грн (200 грам).

Грузинський бутік з автентичними ласощами

Перший в Україні бренд, який виготовляє справжню грузинську чурчхелу і інші солодощі без цукру — Mr.grapes. Кажуть, що дотримуються лише традиційних рецептів. Продукти підходять навіть веганам і мамам на грудному вигодовуванні, адже не містять цукру, лактози та глютену.

Грузинські солодщі — чурчхела від Mr.grapes
Грузинські солодощі. Фото: instagram.com/mr.grapes__

В спеціальній вакуумній упаковці чурчхела зберігається впродовж шести місяців. В асортименті давно вже не тільки чурчхела, а й шоколад, сушене манго, горіхові пасти, цукерки тощо.

Що спробувати?

  • Чурчхела «Асорті екзотичне» — 185 грн;
  • Сушене манго — 195 грн;
  • Чурчхела «Перекус» — 80 грн. 

Солодощі, від яких худнуть 

Шоколад та цукерки на основі горіхів та сухофруктів можуть бути не лише смачними, а й корисними! Це доводить Sugarfree Інжир своєю продукцією. В основі шоколаду, який випускає бренд, лежать лише два інгредієнти — какао терте і какао масло. 

Солодощі баунті, снікерс та рафаелло від Sugarfree Інжир
Корисні солодощі — баунті, снікерс та рафаелло. Фото: instagram.com/sugarfree.injir

Чудовою перевагою продукції є те, що тут представлено улюблені і добре впізнавані смаки ласощів — снікерс, баунті, рафаелло. В складі солодощів є мед. За активність у соціальних мережах можна виграти смачні подарунки. Наприклад, за відмітку на фото чи відгук у сторіз.

Що спробувати?

  • Халва «Соняшникова» — 27 грн/100 грам;
  • Батончик «Франческа» — 20 грн/20 грам;
  • Кокосова карамель — 75 грн/100 грам.

Читайте також: Готуємо на карантині. 5 смачних та простих страв від українських шеф-кухарів

Пастила та фріпси

Історія про те, як хобі може перерости у сімейну майстерню корисних і смачних солодощів. Надія — власниця бренду Pastila sweetbox і мама двох синів, з дитинства захоплювалась пастилою і різними способами її приготування. Як результат — власна справа, в асортименті якої понад 40 видів пастили, не менше 10 видів фруктових чіпсів та 5 видів фруктового чаю. Команда регулярно бере участь у різних фестивалях та виставках.

Українська пастила
Корисні солодощі — це пастила. Фото: instagram.com/pastila.sweetbox

Надія каже, що її продукція не містить цукру, підсолоджувачів і інших добавок. В складі пастили фрукти, ягоди, в деяких видах — горіхи, натуральні спеції, злаки.

Що спробувати?

  • Класичні види пастили (яблуко, яблуко+груша, +банан, +ківі…) — 95 грн;
  • Преміум серія (лаванда+яблуко, ананас+кокос+яблуко…) — 110 грн;
  • Фруктові чіпси мікс — 130 грн.

Все з власної пасіки

Окрім корисних смаколиків, бренд Liukkoria має пасіку, завдяки якій виготовляє мед та крем-мед з різноманітними смаками. Зараз команда має понад 200 вуликів, які перевозять в залежності від місця і часу цвітіння медоносів. А почалось все зі стареньких вуликів «лежаків», з якими незручно було працювати і які не приносили достатньо прибутку.

Де купити мед
Мед з горішками від Liukkoria. Фото: instagram.com/liukkoria

Завдяки кочовому способу ведення бджільництва, в асортименті представлені різні сорти меду. Серед продукції є арахісова паста, бонбоньєрки з медом, цукерками чи ягодами, різні сорти меду, бджолиний пилок і навіть ексклюзивні медові соти (будівлі для бджіл).

Що спробувати?

  • Смаколик «Горіховий мікс» — 90 грн;
  • Арахісова паста шоколадна — 35-80 грн;
  • Смаколик «Паста Амосова» — 120 грн.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі