

Суспільство
Компанія Handmade-Hub UA знизила вартість на міжнародну доставку «Новою поштою»
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українська компанія Handmade-Hub, що допомагає бізнесам виходити на іноземні ринки, знижує вартість на міжнародну доставку «Новою поштою».
Про це повідомляє ШоТам.
Із травня 2023 року для клієнтів компанії діятиме на 12% знижена вартість в разі оформлення доставки через NP Global в особистому кабінеті на сайті Handmade-Hub UA.
«Handmade-Hub має на меті допомагати українським бізнесам швидше розвиватися за кордоном, збільшувати кількість продажів, а також популяризувати вітчизняний продукт на міжнародних маркетплейсах. Крім цього, ми прагнемо розвивати український експорт та зробити його більш доступним для учасників ринку», – прокоментував керівник відділу доставки Handmade-Hub UA Іван Вяхірев.
Зазначається, що зниження на 12% вартості відправлень – не є акційною пропозицією. Новий тариф діятиме для хендмейду та інших підприємців сфери e-commerce, які є клієнтами Handmade-Hub, та хочуть оформити послугу доставки через NP Global.
Відтак для відправлень у США діє такий тариф:
- 1 кг – $22,9 (без знижки – $26);
- 3 кг – $37,9 (без знижки – $43,1);
- 5 кг – $53,5 (без знижки – $60,8);
- 10 кг – $88,5 (без знижки – $100,6);
- 15 кг – $125,3 (без знижки – $142,4).
Читайте також: Креативна економіка може стати рушієм відбудови. І ось кілька аргументів
Для того, щоб скористатися послугою за зменшеним тарифом, власникам бізнесу достатньо оформити доставку через сайт Handmade-Hub. Ціна зі знижкою вже врахована в калькулятор посилок. Для цього:
- Перейдіть на сайт Handmade-Hub в розділ «Доставка».
- Розрахуйте вартість доставки за допомогою калькулятора. Знижка враховується автоматично.
- Оформіть запит на відправку в особистому кабінеті Handmade-Hub UA.
- Оплатіть доставку одним із запропонованих способів.
- В особистому кабінеті згенеруйте номер ТТН та назвіть його оператору відділення «Нової Пошти» при відправці посилки кінцевому адресату. У цьому випадку вам не потрібно друкувати супровідні документи – це зробить співробітник пошти.
- Чекайте на сповіщення про відправку за кордон через Nova Poshta Global.
Довідка
Handmade-Hub – українська компанія, що допомагає продавцям надсилати замовлення покупцям з усього світу, забезпечуючи консолідацію замовлень та співпрацю з різними логістичними компаніями та службами доставки. В 2023 році у Handmade-Hub понад 10 000 відправлень за кордон щомісяця. Клієнти компанії мають змогу оформити доставку товарів в 192 країни світу.
Крім послуги доставки, Handmade-Hub також пропонує бізнесам комплексну допомогу з виходом на міжнародні майданчики, створенням магазинів, забезпечує підтримку платежів, і займається просуванням брендів.
Нагадаємо, компанія «Нова пошта» зробила переадресацію в межах одного міста безкоштовною.
Також ми повідомляли, що «Нова Пошта» запустила оновлений «Сейф-сервіс» у мобільному додатку. Відтепер покупцеві не потрібно сплачувати передзамовлення, а продавцеві платити за повернення.
Фото: надане ШоТам

Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
В Україні підготували список пілотів, які візьмуть участь у першій хвилі навчання на винищувачах F-16.
Про це в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
За його словами, список уже затверджений командувачем Повітряних сил генерал-лейтенантом Миколою Олещуком.
Ігнат також пояснив, за яким принципом військове командування відбирало льотчиків для навчання на F-16.
«Одномоментно ми не можемо залучити велику кількість пілотів, це пов’язано з високою інтенсивністю роботи нашої авіації щодо ворога. Тому на такій ротаційній основі льотчики будуть направлятися хвилями. У першій хвилі – кілька десятків пілотів. Це найкращі та найдосвідченіші пілоти. Пріоритет для тих, хто добре володіє англійською мовою», – розповів речник Повітряних сил ЗСУ.
Зазначається, що інженери, а також офіцери бойового управління навчатимуться в міру постачання винищувачів.
Читайте також: 10 проривів ЗСУ, що здивували світ — рейтинг від Центру дослідження армій
Нагадаємо, країни-партнери створили «коаліцію винищувачів» для України. До неї наразі увійшли вісім країн: Велика Британія, Нідерланди, Польща, Данія, Швеція, Бельгія, Португалія і Франція.
Як стало відомо, влітку 2023 року Британія розпочне навчання українських пілотів. Разом з підготовкою пілотів триватиме співпраця з іншими країнами щодо надання Україні винищувачів F-16.
Водночас, високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що тренування українських пілотів на винищувачах F-16 вже розпочалися.
Фото: Associated Press.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У литовських містах Каунас та Шяуляй відкривають відділення Міжнародної української школи. Навчальні заклади з’являться на прохання батьків. Там буде п’ятиденний графік навчання.
Про це повідомив литовський суспільний мовник LRT.
«Упродовж року, у якому працюють наші п’ятиденні школи у Вільнюсі та Клайпеді, нам регулярно надходили звернення від українських батьків з усіх міст Литви з проханням відкрити нові відділення МУШ. Наші люди є скрізь. А найбільша українська школа в Європі, яка надає атестат державного зразка та навчає за затвердженими Міністерством освіти України програмами, – одна. І це наша школа», – розповіла директорка Міжнародної української школи Олена Внуковська.
Також вона додала, що лише за перші три дні реєстрації у двох містах сумарно записалися понад 450 українських дітей.
Читайте також: Як нам нав’язали чужу історію, або Чому одесити не знають своїх справжніх героїв
Загалом же в українських школах у Вільнюсі та Клайпеді навчаються понад 1300 українців.
Про МУШ
Міжнародну українську школу (МУШ) заснували у 2006 році у Києві. Школа надає можливість здобути початкову, базову та повну середню освіту як дистанційно, так і екстерном. Школа працює за програмами Міністерства освіти і науки України, а у випускників є можливість здобути атестат державного зразка і вступити до вищого навчального закладу України.
Це білінгвальний навчальний заклад, де велика увага крім української та англійської приділяється вивченню литовської мови. Мета МУШ – дати дітям повноцінну освіту українською мовою за українськими програмами. Педагогічний та технічний персонал нових шкіл підбиратиметься теж з-поміж біженців.
Нагадаємо, у 2022 році Філію Міжнародної української школи (МУШ) відкрили у литовському місті Клайпеда.
Також ми повідомляли, що латвійці зняли дитячий онлайн-серіал українською.
Фото: lrt.lt.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
На Вінниччині відновили стародавню криницю. За легендою, пани Сабанські, які володіли селом, користувалися водою лише з цієї криниці.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Ладижинської міської ради.
Розповідається, що із влаштуванням водогону криниця втратила свою популярність і занепала. Дерев’яні конструкції зверху криниці зіпсувалися.
«Та це ніяк не вплинуло на якість води – вона залишалась чистою й прозорою», — йдеться у повідомленні.
Відродити криницю взявся місцевий мешканець і активіст Олександр Єфіменко. Подав відповідну заявку на конкурс «Громадський бюджет» і виграв кошти на відновлення криниці та облаштування місця відпочинку.
Разом з однодумцями пан Олександр провів велику роботу:
- оновили дерев’яні конструкції криниці,
- влаштували спуск та доріжку до неї з проїжджої частини,
- встановили лавку для відпочинку,
- уклали довкола криниці декоративну плитку.
Читайте також: Як тебе не любити? 11 короткометражок про Київ, який ви не знали. Радять ШоТам і Такфлікс
Ба більше – на локації з’явився невеличкий ставок з містком, а також дерев’яний стіл з лавками. І все це прикрасили квітами та саджанцями дерев.

Нагадаємо, у гірському селі на Львівщині реставрують дерев’яну церкву ХVІІ ст.
Також ми повідомляли, як у Чернігові волонтери відновлюють будинок XIX століття.
Фото: facebook.com/ladyzhyn.city.territorial.community.