Суспільство
Колишня депутатка Норвегії захищає Україну на передовій (ВІДЕО)
Ексдепутатка Норвегії захищає Україну.
Сандра Андерсен Ейра стала першому жінкою в Інтернаціональному легіоні і тепер виконує бойові завдання як парамедикиня.
35-річна Сандра звикла до нестандартної роботи. Ще 5 років тому вона керувала власним риболовецьким судном. А згодом стала членкинею саамського парламенту Норвегії.
Жінка ніколи раніше не була в Україні. Та у березні цього року не змогла залишитися осторонь російської агресії.
«Я європейка. Ви європейці. Якщо ми не зупинимо їх зараз, в якій країні ми їх зупинимо? Хто наступний?», — Сандра Андерсен Ейра, захисниця України.
Сандра воює пліч-о-пліч з колишніми спецназівцями США та Великої Британії. Іноземний легіон брав участь у визволенні Бучі та Ірпеня.
А зараз захищає кордони України на сході. Час від часу Сандра показує в соцмережах подарунки від місцевих жителів.
Та планує залишатися в Україні до перемоги.
«Я поїду тоді, коли тут для мене більше не буде роботи. Ось тоді я поїду додому», — Сандра Андерсен Ейра, захисниця України.
Читайте також: Український полярник повернувся з Антарктиди і став на захист рідної землі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі