Суспільство
«Клуб Добродіїв» шукає волонтерів для допомоги дітям. Як приєднатися
Благодійний фонд «Клуб Добродіїв», що допомогає дітям, які постраждали внаслідок війни, шукає волонтерів для посилення команди.
Про це ШоТам розповіли представники фонду.
Наразі до волонтерства в «Клубі Добродіїв» уже долучилися сотні українців. Команду підсилюють діти й студенти, люди похилого віку, фахівці різноманітних галузей – від учителів до айтівців. Допомагають навіть люди, які самі опинились у скрутному становищі через війну.
Стати частиною команди волонтерів може кожен, незалежно від віку, зайнятості чи місця перебування. Головне – бути готовим регулярно приділяти кілька годин добрим справам.
Кого ж шукає «Клуб Добродіїв»?
- Волонтерів для пакування посилок. Працювати потрібно на складі у Києві у будь-який зручний час із середи по неділю.
- Волонтерів до верифікаційного центру для опрацювання анкет на отримання допомоги. Долучитися можна онлайн із будь-якого куточка України та світу.
- Волонтерів для організації дозвілля дітей і підлітків у Києві – проведення творчих занять, облаштування простору, спілкування з дітьми.
«Спільні зусилля творять дива – цей вислів ми часто використовуємо для опису нашої діяльності. Волонтери завжди були невіддільною і важливою частиною “Клубу Добродіїв”, і зараз ми потребуємо ще більшого підсилення, аби виконувати свою місію – допомагати дітям, які постраждали під час війни», – зазначає засновниця і голова фонду Марія Артеменко.
Долучитися до команди волонтерів можна, заповнивши анкету за посиланням.
Про «Клуб Добродіїв»
Всеукраїнський благодійний фонд «Клуб Добродіїв» заснувала 2016 року Марія Артеменко. «Кожна дитина має право на безпечне та щасливе дитинство. А також шанс на успіх, незалежно від соціального статусу і життєвих обставин», – ось, у що вірить команда фонду та на чому продовжує стояти протягом усіх років своєї діяльності. З початку повномасштабного вторгнення понад 45 000 дітей із різних куточків України здобули підтримку і допомогу від «Клубу Добродіїв». Ціль на наступний рік – допомога сотням тисяч дітей.
Раніше ми розповідали, як мати з донькою повернулися з Італії, аби приєднатися до руху «Будуємо Україну Разом».
Крім того, буковинські майстри виготовляють розкладні ліжка для військових та вже передали захисникам близько 250 штук.
Фото: надані ШоТам.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі