Суспільство
Кліп української режисерки номінували на премію Греммі-2023
Кліп української режисерки Тані Муіньо номінували на премію Греммі-2023.
Про це йдеться на сайті музичної премії.
Українку номінували на премію за роботу над кліпом As It Was для співака Гаррі Стайлса. Відеоролик претендує на номінацію у категорії «Найкраще музичне відео».
За сім місяців після виходу яскрава та динамічна робота українки зібрала 360 млн переглядів на ютуб.
«Це музичне відео дуже багато значить для мене! Найбільша мрія, яка збулася в цей жахливий час», — написала українка про кліп у своєму інстаграмі.
Читайте також: «Тату, пірсинг та кава, і все – як вдома». Подруги з Херсона запустили студію Meow Tattoo в Одесі
Відзначимо, що у 2021 році Таня виграла MTV Video Music Award за найкращу режисуру разом із Lil Nas X за музичне відео Montero (Call Me by Your Name).
Таня Муіньо — українська кліпмейкерка родом з Одеси, відома своєю роботою над кліпами популярних виконавців. Рекордсменка за кількістю нагород у номінації «Найкращий відеокліп» щорічної української премії YUNA. Тато — Роберт Муіньо за національністю кубинець. До шести років Таня жила в Гавані.
Нагадаємо, Бенксі намалював графіті в Бородянці на Київщині.
Також американський музикант зняв кліп біля зруйнованого аеродрому в Гостомелі.
Фото: instagram.com/tanumuino.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі