Ви читаєте:
Хутро із конопель українського бренду DevoHemp відзначили на конкурсі у Берліні
3хв на читання
Назад
Хутро із конопель українського бренду DevoHemp відзначили на конкурсі у Берліні
3хв на читання

Хутро із конопель українського бренду DevoHemp відзначили на конкурсі у Берліні

25 Березня 2023, 19:33
Марина Конопльова
Поділилися
0

Хутро із конопель українського бренду DevoHemp відзначили в категорії «Мода» на міжнародному конкурсі Green Product Award 2023 у Берліні.

Про це бренд повідомив у своїй сворінці у фейсбуці.

Конопляні шуби від DevoHemp виготовлені з інноваційного хутра на основі нетканого волокна з конопель.

Волокно, з якого виготовляються шуби, — біорозкладне. Воно вирощується без гербіцидів і пестицидів, стійке до шкідників, швидко поглинає і виділяє вологу, гіпоалергенне. Також воно забезпечує регуляцію температури та циркуляцію повітря.

Читайте також: Як українська конопляна косметика підкорює Європу

«Ми перші в світі, хто розробив та пропонує інноваційне хутро на основі нетканого волокна із конопель як замінник натуральному та екохутру», — йдеться у повідомленні.

одяг

Про конкурс

Green Product Award — це міжнародна нагорода, де відзначають продукти й послуги, які вирізняються відповідальним ставленням до довкілля, інноваційністю та дизайном. Церемонія нагородження Green Product Award 2023 відбулася 24 березня. Цьогоріч на здобуття премії подали 1300 заявок від учасників із 40 країн.

Нагадаємо, українські науковці виростили новий сорт конопель, із яких можна робити порох і бронежилети.

Також ми повідомляли, що на Житомирщині заснували найбільшу в Європі плантацію технічних конопель.

Фото: facebook.com/Devohome.

Одяг Речі
По темі
Читайте також

Підприємці за партами: школярі на Хмельниччині вирощують екочай, який продаватимуть у місцевих магазинах

Коли шкільний дзвінок сповіщає про початок уроку, учні цього ліцею поспішають не до класу, а до теплиці....
4 Грудня 2025
01:21
Двоє добрих друзів України, які підтримують наших людей та вчать нашу мову

Двоє добрих друзів України, які підтримують наших людей та вчать нашу мову

11 годин тому
03:01
З чого почалася історія медіа #ШОТАМ

З чого почалася історія медіа #ШОТАМ

11 годин тому