Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Ресурс 15

Хочу Можу Волонтерю

Ресурс 16

Всі ці люди різні, мають різну мотивацію, волонтерять у різних напрямах, але кожен їхній вклад має неоціненне значення. Медіа ШоТам долучилось до проєкту «Ми — волонтери», який підтримує волонтерський фронт. Ми розповідаємо історії молоді, яка займається волонтерством, надихає інших змінювати країну на краще та наближає нашу перемогу.

 

Матеріали створені за підтримки Українського освітнього центру реформ.

Відео

Ресурс 17

Ризикувала життям, щоб врятувати людей зі Слов'янська

Ця дівчина мріяла про власну квартиру, але коли почалася війна, всі заощадження віддала на допомогу нашим військовим.

Як нагодувати всіх безпритульних собак у місті?

Ці харківські зоозахисники домовилися з ресторанами й салонами краси про спільну допомогу чотирилапим і створили пункти годівлі для собак і котів.

Віталій Криворучек і його професії

Йому всього 23 роки, а він встиг перепробувати десятки професій, допомагав теробороні й військовому шпиталю. А тепер у Боярці допомагає переселенцям інтегруватися в громаду.

Волонтерка Корицька з Чернігова

Волонтерка Анастасія Корицька з початку повномасштабної війни почала активніше допомагати людям. Каже, що коли чує слово “дякую” у відповідь на допомогу, то їй стає тепло на душі, це надихає й надає сил працювати далі.

СТАТТІ

Ресурс 19

«Ми стали людьми з підручників історії». П’ять історій про молодь з прифронтових міст, яка наближає нашу перемогу

Вони не покинули прифронтові регіони, хоча мали таку нагоду. Їх не лякають ані щоденні обстріли, ані близькість до передової, ані погрози окупантів. Вони – це молодь, яка попри все залишається на своїх місцях, допомагаючи цивільним та військовим.