Економіка і бізнес
Катар планує інвестувати в українську інфраструктуру: подробиці
Катар розгляне низку інвестиційних проєктів, які можуть бути реалізовані в Україні.
Про це повідомили у пресслужбі МЗС за результатами телефонної розмови міністрів.
«Відповідно до домовленостей лідерів України та Катару, досягнутих у їхній телефонній розмові напередодні, Дмитро Кулеба запевнив у готовності до співпраці у сферах інвестицій, торгівлі, економіки, енергетики та продовольчої безпеки. Співрозмовники домовилися, що Катар розгляне низку інвестиційних проєктів, які можуть бути реалізовані в Україні», – йдеться в повідомленні.
Про які інфестиції йдеться?
За даними МЗС, йдеться, насамперед, про інвестиції в українську інфраструктуру: мости, дороги, залізниці, аеропорти та інше.
Також, як зазначили в міністерстві, зважаючи на роль України як гаранта світової продовольчої безпеки, глави зовнішньополітичних відомств обговорили експорт української сільськогосподарської продукції до Катару. Кулеба запевнив катарського колегу, що Україна може забезпечити потреби Катару в агропродукції.
“Україна готова бути стратегічним партнером Катару у своєму регіоні. Зокрема, зважаючи на свій транзитний потенціал і роль гаранта світової продовольчої безпеки. Ми готові працювати разом, аби від цієї співпраці вигравали наші країни”, – наголосили у міністерстві.
Читайте також: Яблука з Донеччини вперше експортували на Ближній Схід
Про співпрацю
Держава Катар є перспективним партнером України в регіоні Затоки. Загальні обсяги зовнішньої торгівлі у 2019 році зросли на майже 20 млн дол. і становили 90 млн дол. США.
Важливим етапом у розвитку співпраці між країнами стала перемога катарської компанії «QTerminals» у тендері на концесію морського порту “Ольвія” (Миколаїв). Відповідно до умов концесійної угоди, впродовж 5-ти років катарська компанія має інвестувати 3,4 млрд грн у розвиток українського порту та його інфраструктури.
Фото: 24tv.ua
Економіка і бізнес
Про ветерана
Про майстерню
Коментарі
Економіка і бізнес
Що показує сервіс?
- обсяги тепла, яке споживає будинок в опалювальний сезон;
- структуру споживання;
- встановлені прилади обліку;
- опалювальні площі;
- джерело, що постачає тепло до будинку.
Коментарі