Суспільство
ІТ-армія України атакувала вже понад 650 російських онлайн-ресурсів
ІТ-армія України, створена з початком повномасштабного вторгнення Росії, атакувала вже понад 650 онлайн-ресурсів агресора.
Про це повідомили на сторінці Мінцифри в Telegram.
Кіберфронт об’єднав програмістів-волонтерів з України та всього світу. Щодня вони атакують ресурси держустанов РФ, сайти великих корпорацій, операторів зв’язку, банків, кредитних спілок тощо.
Станом на 5 квітня ІТ-армія завдала шкоди щонайменше 660 російським ресурсам. У Мінцифри наголосили, що волонтери не лише «кладуть» ворожі ресурси, а й намагаються поширити серед росян правду про російсько-українську війну.
«За весь період війни ІТ-армії вдалося атакувати 660 російських ресурсів. Заблокували більшість державних сайтів, російських ЗМІ та онлайн-сервісів бізнесу, який підтримує ворога. А також різними цифровими каналами поширюємо для населення країни агресора жорстоку правду про звірства, які вчиняють їхні нелюди в Україні», – йдеться в повідомленні.
Охочих долучитися до кіберармії України та «класти на лопатки» російські портали й сервіси запрошують на офіційний канал у Telegram. Там щоденно з’являється інформація щодо нових цілей з усіма необхідними інструкціями.
Нагадаємо, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення волонтери поклали сайт Московської біржі. На це кібер-партизани витратили всього п’ять хвилин.
Також 28 березня завдяки спільній роботі сотень учасників ІТ-армії вдалося «покласти» сторінки Фонду соціального страхування та Пенсійного фонду РФ.
Фото: 24tv.ua
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі