Ви читаєте:
Історія українського снайпера, на якого безуспішно полюють окупанти (ВІДЕО)
4хв на читання
Назад

Історія українського снайпера, на якого безуспішно полюють окупанти (ВІДЕО)

5 Квітня 2023, 17:46
Юлія Лаврук
Поділилися
0

Вовк – 29-річний снайпер із Херсона – раніше служив прикордонником, а зараз знищує ворогів на сході України. На нього одного росіяни без міри витрачають артилерійські й танкові снаряди.

Історію українського снайпера розповідає ШОТАМ.

«Із юних років займався стрільбою кульовою. Це мені дуже допомогло в плані розуміння, як відбувається сам акт пострілу. Але снайпінг – це дуже далеко від спорту. Тому що є різниця, коли ти стріляєш по картону або по залізу. Ти маєш змогу лягти, посидіти. І картон, зазвичай, не стріляє у відповідь», – розповідає чоловік.

Дивіться також: Волонтерка рятує диких тварин від здичавілих окупантів

До великого вторгнення Вовк служив прикордонником, потім обороняв Київ та Харків. А тепер нищить ворогів на сході України.

«У відповідь на один твій постріл з гвинтівки в тебе летить усе, що можна, і точно не гвинтівочного калібру. Артилерія, танки, якісь ПТРК. Відповідають дуже бадьоро», – каже військовий.

Одного разу така відповідь ледь не коштувала йому життя. З того світу Вовка витягли побратими. Кількістю ж уражених цілей Вовк не хизується: не дозволяє кодекс снайпера.

А також зізнається: вбивати не подобається. Все лише заради визволення рідної землі.

Я не дуже агресивна людина. Але така є робота. Я ні до кого не вторгався, як і мої друзі, як і взагалі наші громадяни. Не вторгався, не окупував, не ґвалтував, – Вовк, військовослужбовець Прикордонної служби України.

Кожен постріл снайпера Вовка – маленький крок до неминучої Перемоги. А після звільнення України Вовк мріє відвідати Фарерські острови.

Нагадаємо, снайпери Сил спеціальних операцій показали, як «полюють» вночі на російських окупантів, які намагаються штурмувати позиції ЗСУ.

Крім того, на Донецькому напрямку воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ знищили групу окупантів.

По темі
Читайте також

З ліцею в соціальний бізнес: старшокласники на Хмельниччині запустили міні-станцію для компостування

Щороку восени працівники Дунаєвецького ліцею мали проблему з великими обсягами листя та гілок, які потрібно було прибирати....
12 Грудня 2025
00:53
Скільки б ворог не намагався знищити нас, наші міста й занурити їх у пітьму, світло людей перемагає

Скільки б ворог не намагався знищити нас, наші міста й занурити їх у пітьму, світло людей перемагає

1 день тому
02:20
Уже 3 роки Руді рятує життя захисників

Уже 3 роки Руді рятує життя захисників

1 день тому