Суспільство
Іронічна анімація «Я та моя кремезна дупа» про розлади харчової поведінки вийшла онлайн
Українська іронічна анімація «Я та моя кремезна дупа» про розлади харчової поведінки вийшла онлайн на «Такфлікс».
Про це ШоТам повідомила команда онлайн-кінотеатру.
Про анімацію
Одного ранку дівчина одягає новенькі штани, а вони не застібаються. Щоб виправити ситуацію, вона п’є тільки воду і худне до кісток. Через голод дівчина бачить марення: до неї приходить Ангел Об’єднаних Стерв Стрункодупії з запрошенням відвідати Королівство та взяти участь у церемонії.
У цій анімації режисерка Єлизавета Письмак пропонує подивитися на жіноче тіло очима жінки та піднімає важливу тему розладів харчової поведінки. Стрічка має українські та англійські субтитри й доступна в усьому світі.
Нагороди
Стрічка «Я та моя кремезна дупа» зайняла 2-ге місце на міжнародному студентському конкурсі програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.
Єлизавета Письмак – польсько-українська режисерка та мультиплікаторка. З 2015 року навчається в Польській національній кіношколі в Лодзі на кафедрі анімації та спецефектів.
Переглянути анімацію можна в українському онлайн-кінотеатрі «Такфлікс». 10% з кожного квитка на фільм «Такфлікс» передає до фонду «Повернись живим», ще 50% – творцям кіно.
Раніше ми повідомляли, що на «Такфлікс» вийшла українська трагікомедія «Я працюю на цвинтарі» режисера Олексія Тараненка.
Крім того, раніше ми розповідали про десять знакових фільмів незалежної України.
Фото: кадр з анімації.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі