Економіка
Інвестиції €12 млн: польська компанія планує звести на Львівщині нафтобазовий комплекс
Компанія «Унімот Україна», що є дочірньою організацією польської мультиенергетичної компанії «UNIMOT S.A.», має намір збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної адміністрації.
«UNIMOT S.A.» є одним із найбільших незалежних постачальників палива, скрапленого та природного газів, а також електроенергії на польському ринку.
Як розповіли представники компанії на ринку нафтопродуктів працюють з 1992 року, більша частина акцій компанії – сімейна справа. Компанія перебуває в міжнародній асоціації «AVIA International» (включає більш як 3,2 тисячі АЗС в Європі) і розвиває мережу АЗС під брендом «AVIA» на території Польщі і України.
Мета проєкту
Основними завданнями ТОВ «Унімот Україна» є розвиток на українському ринку мережі заправних станцій під зазначеним брендом, а також здійснення поставок якісного палива, як для забезпечення АЗС «AVIA», так і для інших українських споживачів.
Відтак, з метою диверсифікації джерел постачання палива на український ринок, з урахуванням наявного у компанії досвіду роботи на польському ринку, ТОВ «Унімот Україна» має намір збудувати в західному регіоні України нафтобазовий комплекс – термінал нафтопродуктів.
Читайте також: На Івано-Франківщині створять сховище нафти та газу
Його завдання – забезпечити приймання цистерн з паливом по вузькій залізничній колії, для подальшого зливу, зберігання і відвантаження українським споживачам автомобільним і залізничним транспортом.
Під час зустрічі із обласною владою представники компанії проговорили дорожню карту майбутнього проекту. Інвестиції першої черги в об’єкт – 12 млн євро, проєкт дозволить створити чотири десятки робочих місць.
Натомість другу чергу нафтового терміналу реалізують за умови змін до законодавства, які сьогодні вже розглядають у Верховній Раді. А це ще додатково 10 млн євро інвестицій та 20 робочих місць. Об’єм резервуарного парку – 54 000 м3.
Нагадаємо, американська компанія Westinghouse допоможе побудувати два блоки Хмельницької АЕС.
Фото: loda.gov.ua.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі