Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

Гроші для підприємців. Добірка грантів, що стане в нагоді малому та середньому бізнесу

Опубліковано

Не вистачає грошей на обладнання для власної справи чи просування бренду? Розглядаєте кредит як єдиний варіант розвитку для вашого бізнесу? А тим часом можливості – безкоштовні – проходять повз вас.

Тримайте біля серця цю підбірку грантів та інших видів підтримки для розвитку вашого підприємництва, і якщо не знайдете серед цих семи варіантів той, який підходить вам, шукайте власноруч – адже їх набагато більше.

Вхід – тільки для жінок!

Жінки-керівниці малого та середнього бізнесу, які планують розширювати його, мають можливість отримати до 300 тисяч гривень під такі плани від Програми підтримки жіночого підприємництва USAID.

Грантові заявки протягом чотирьох так званих раундів будуть прийматись аж до липня. Подаватись можуть керівниці малих і середніх підприємств, які хочуть розширити свій чинний бізнес.

Усього в програмі передбачено 12 грантів по 300 000 грн кожен. Але і учасниці зі свого боку повинні будуть внести щонайменше 25% від суми гранту. 

Дедлайн: можна пробувати свої сили протягом трьох місяців ( і зовсім трошки січня – не рахуємо його) – березня, травня та липня 2020 року.

Можливості для молодих підприємців

Мова про міжнародний обмін за програмою ЄС Еразмус” – але для молодих підприємців, чий бізнес не старший за 3 роки. Досвічені також можуть подаватись – але ми так підозрюємо, що вони будуть приймаючою стороною для початківців. Адже “молодь” навчатиметься у досвідчених керівників малого бізнесу в країнах-учасницях обміну, а це 28 країн-членів Європейського Союзу, та ще Албанія, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Македонія, Ісландія, Чорногорія, Молдова, Сербія, Туреччина і Україна.

Дедлайн: постійно чинна можливість.

Програма FinancEast компенсує до 50% техніки та обладнання

Аж 9,5 млн євро отримала Україна від ЄС через Німецький банк розвитку KfW – і все для малих та середніх підприємців. 

Гроші видаватимуть у вигляді компенсації до 50% вартості інвестиційних проектів:

  • придбання у лізинг (видача обладнання напрокат – авт.) або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, 
  • монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень, введення в експлуатацію тощо.

Економічна правда пише, що основним партнером програми буде державний Укргазбанк. 

Підприємці вже можуть звертатись до відділень банку – кошти у лізинг чи кредит можна отримувати ще з 20 грудня 2019 року. 

UNICEF фінансує технорішення, спрямовані на вирішення проблем дітей

Якщо ви – технологічний стартап, а ваша цільова аудиторія – це діти, майте на увазі: UNICEF вкладають кошти у технорішення, які можуть вплинути на життя найбільш вразливих категорій дітей. 

Ось і в цьому конкретному випадку до участі у гранті запрошуються підприємства-стартапи, які розробляють технології для молоді до 25 років. Їх продукти повинні сприяти розвитку у трьох напрямках:

  • навчанню, участі молоді у громадському житті; 
  • використанню даних у реальному часі для прийняття рішень; 
  • різним рішенням для збільшення доступу до інформації, зокрема до зв’язку, електроенергії, фінансування та ін. 

Бюджет, який організація готова виділити на розробки – до 100 тисяч доларів

Дедлайн: програма постійно чинна. 

Гранти для галузей економіки, що розвиваються

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” працює з тими бізнес-сферами, які мають потенціал для швидкого зростання. Кажуть, особливу увагу приділятимуть галузям ІТ та виробництва меблів. 

У вас є всі шанс, якщо ваш бізнес:

  • працює у відносно новій галузі або в галузі, що розвивається, 
  • має потенціал для швидкого зростання, успіху на експортних ринках, збільшення зайнятості населення.

Під такі умови дають від 250 000 до 40 000 000 гривень.

 Дедлайн: 29 лютого 2020 року. Усі деталі – за посиланням.

Глобальний інноваційний фонд інвестує в соціальні інновації

GIF – це глобальна некомерційна організація. Її інвестиції спрямовані в сферу соціальних інновацій в країнах, що розвиваються. Гранти виділяють на рішення, які повинні поліпшити життя та можливості мільйонів людей в цих країнах.

 GIF підтримує і соціальні підприємства, і комерційні фірми, і неурядові організації, і державні установи. 

Розмір грантів: від 30 000 до 10 000 000 фунтів.

Дедлайн: постійно чинні можливості.

Вигідні кредити для соціальних підприємств

Програма пільгового кредитування Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та “Ощадбанку” за низькими відсотковими ставками уже видає кредити для соціальних підприємств. Грошовий фонд програми – 100 мільйонів гривень

Кредитні кошти на вигідних умовах видаватимуть підприємцям, чий бізнес намагається вирішити проблеми переселенців, людей з інвалідністю, малозабезпечених та незахищених суспільних груп,

Дедлайн: програма постійно чинна.

Коментарі

Економіка і бізнес

«Зелена пʼятниця» у Приват24: для користувачів сервісу діятимуть знижки та кешбеки до 20% з картками Mastercard

Опубліковано

З 18 листопада по 1 грудня у програмі лояльності «Привіт» у Приват24 будуть доступні знижки і кешбеки до 20% з картками Mastercard. Ці умови діятимуть для покупки електротехніки, побутової техніки, одягу, товарів для дому та палива провідних брендів.

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»

Щоб взяти участь у «Зеленій пʼятниці», необхідно протягом двох тижнів — з 18 листопада по 1 грудня включно — заходити в програму лояльності «Привіт» (у розділі «Сервіси» в додатку або веб-версії Приват24) та активувати пропозиції від партнерів. Перелік доступних покупок будуть щодня оновлювати.

Отримати знижку до 20% чи кешбек можна буде при оплаті карткою Mastercard від ПриватБанку.

Товари з вигодою

Перелік деяких уже відомих товарів, для яких будуть доступні вигідні умови:

  • ґаджети Apple — 10%;
  • побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
  • квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
  • МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.

Також діятиме спеціальна пропозиція для клієнтів ПриватБанку, які відзначають день народження 29 листопада — у цей день для них буде доступний кешбек 20% на всі витрати з карток Mastercard. Щоб скористатися послугою, її потрібно активувати в програмі лояльності «Привіт».

Окрім цього, у ПриватБанку зазначають, що в кожного клієнта діятимуть окремі позиції знижок і кешбеків. Ловіть свою спеціальну пропозицію в «Привіт»!

Про програму лояльності «Привіт»

Це перша на банківському ринку персоналізована програма лояльності, що дозволяє клієнтам користуватися пропозиціями від провідних брендів, підібраними саме під них. Наявні знижки й кешбеки можна знайти в меню «Привіт» у мобільному застосунку чи веб-версії Приват24.

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергонезалежність України: у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера

Опубліковано

Конференцію провів 14 листопада «Теплоенергетичний кластер України» у межах ІІІ Українського Будівельного Конгресу. Подію відвідали понад 70 учасників, зокрема підприємці, виробники, експерти та чиновники.

Про це повідомили організатори заходу.

Головні теми конференції

Цей форум організовували, аби об’єднати компанії задля спільного розв’язування проблем, захисту своїх інтересів перед державою та розвитку теплоенергетичної галузі в Україні.

Під час форуму проводили панельні дискусії на такі теми:

  • енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
  • інновації в теплотехніці;
  • нові підходи до енергоефективного будівництва;
  • підтримка локального виробництва.

Також однією з головних тем став вихід українських виробників на європейський ринок. Експорт вітчизняних продуктів обговорили під час панельної дискусії «Від локального до глобального».

Фото: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Читайте також: На Київщині компенсуватимуть встановлення сонячних станцій та теплових насосів

Енергетичний сектор і держава

На конференції провели дискусію «Тендери та закупівлі» — її модерував адвокат компанії Sirius Law Артем Моргун. Під час неї виступали начальниця управління сфери публічних закупівель Мінекономіки Ірина Сопилюк та представник платформи «Е-Тендер» Ігор Архипенко.

Гості обговорили виклики в тендерах, зокрема перевірки, штрафи та проблеми з документацією. За час дискусії згадали прогалини в законодавстві та фальшивих учасників закупівель. Керівник компанії «Abplanalp Україна» Микола Скрипник поділився порадами щодо покращення виробництва й енергоефективності завдяки використанню новітнього обладнання.

На панелі, яку присвятили фінансуванню українського бізнесу, в.о. директора з малого та середнього бізнесу Sense Bank Яна Шумунова розказала про програми державної підтримки.

Про «Теплоенергетичний кластер України»

Організацію очолює Олексій Лещінський, який є експертом з теплотехніки та засновником групи компаній EnginUP. «Теплоенергетичний кластер України» працює над об’єднанням українських виробників, підприємців та представників влади, аби зміцнити енергонезалежність нашої країни.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка «Теплоенергетичного кластера України»

Коментарі

Читати далі

Економіка і бізнес

У Києві на Вокзальній відкрили оновлений безбарʼєрний «МакДональдз»

Опубліковано

Після масштабної реконструкції відкрився «МакДональдз» на Вокзальній площі в Києві. Заклад став одним із найбільших ресторанів мережі в Україні з площею 944 м², 193 посадковими місцями в залі та 88 на терасі.

Про це повідомляють в інстаграмі МакДональдз Україна.

Що змінилося?

Будівлю ресторану частково демонтували, оновили фасад та переобладнали внутрішній простір. Особливу увагу приділили безбар’єрності:

  • автоматичні двері;
  • ліфт для зручності пересування;
  • місця для людей на кріслах колісних;
  • тактильна плитка;
  • таблички шрифтом Брайля;
  • безбар’єрні вбиральні.

Ці зміни відповідають принципам інклюзивності та комфорту для всіх відвідувачів.

Нові можливості для відвідувачів

Ресторан пропонує повне меню, включно із сезонними позиціями. Замовлення можна зробити через:

  • 11 терміналів самообслуговування;
  • касу;
  • експрес-вікно.

Уперше запроваджено сервіс обслуговування за столиком, що додає зручності під час візиту.

Фото: МакДональдз Україна

Читати також: Жінки відкрили 61% нових ФОПів у 2024 році: статистика регіонів та напрямків

Графік роботи та резервне живлення

Ресторан працює з 06:00 до 22:30, а експрес-вікна — з 05:30 до 23:00. У разі відключення світла заклад продовжить роботу завдяки генератору. Служба доставки «МакДелівері» почне працювати найближчими днями.

Нагадаємо, що у Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить.

Фото обкладинки: Вілледж.

Коментарі

Читати далі