Суспільство
Французька Neo-Eco побудує завод стінових панелей із рослинної сировини на Київщині
Французька компанія Neo-Eco, яка допомагає з відбудовою Гостомеля, планує побудувати в Україні завод стінових блоків із рослинної сировини – деревини та спресованої соломи.
Про це віцепрезидент компанії Барт Грюєр повідомив в інтерв’ю Інтерфаксу.
«Крім вторинної переробки та використання матеріалів з зруйнованих будинків, ми хочемо показати ще одну технологію з використанням рослинних матеріалів. Ми прийняли рішення, що деревина і солома, які є надзвичайно хорошими ізоляторами, увійдуть в основу концепції, яка буде інтегрована в наш проєкт у Гостомелі», – зазначив Грюєр.
За його словами, несучі конструкції будуть виготовлені з бетону, а стінові панелі – з блоків, які містять деревину та спресовану солому. Крім того, залучення місцевої сировини допоможе розвинути місцеву економіку, а також це дасть можливість зекономити чималі кошти на імпорті матеріалів з-за кордону.
Читайте також: Дім за тиждень. Як підприємець із Луганщини розробив унікальний модульний будинок для переселенців
Аби зменшити потенційні витрати, французька компанія планує побудувати в Україні завод із виробництва таких блоків. За попередніми підрахунками, інвестиції складатимуть 150-200 тисяч євро.
«Ми розглядаємо варіант будівництва заводу по виробництву таких панелей. Це дозволить і контролювати якість, і здешевити технологію. Інвестиції відносно невеликі – 150-200 тис. євро Це невелике виробництво, до 20 робочих місць, ми хотіли би залучити до виробництва ветеранів», – додав віцепрезидент компанії.
Домовленості щодо потенційної локації наразі немає, однак йдеться про територію неподалік будівельних майданчиків. Тому Neo-Eco шукатиме ділянку поблизу Бучі, Гостомеля та Ірпеня. Крім того, у компанії розглядають варіант створення мобільного виробництва, що дозволить за потреби демонтувати обладнання та перевезти його до інших будмайданчиків у сусідніх регіонах.
Раніше ми повідомляли, що французька компанія Neo Eco допоможе з відновленням військового містечка в Гостомелі, що на Київщині.
Нагадаємо, в Ірпені будинки для людей, які втратили житло через російські обстріли, зводять за інноваційною технологією. Вона дозволяє вдвічі скоротити час будівництва.
Фото: pragmatika.media.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі