Фільм “Назавжди-назавжди” від української режисерки Анни Бурячкової отримав головний приз – “Золотий тюльпан” – як найкращий на Міжнародному кінофестивалі у Стамбулі.
Про це повідомило Держагентство України з питань кіно.
Про фільм
У повнометражному ігровому дебюті Анни Бурячкової йдеться про київських підлітків 1990-их, дорослішання, перше кохання та досвід виживання. Стрічка стала копродукцією України та Нідерландів.
Читати також: В Україні запустили YouTube-шоу, де військові тестують сухпайки (ВІДЕО)
Сценарій Бурячкова написала спільно з режисеркою Мариною Степанською. Головні ролі виконали Аліна Чебан, Артур Алієв, Захар Шадрін та Єлизавета Цілик. У фільмі також знялася актриса театру та кіно, телеведуча й інфлюенсерка Даша Малахова.
Прем’єра фільму відбулася під час 80-го Венеційського кінофестивалю восени 2023 року. Перед показом картини відбулася офіційна фотосесія, під час якої творча група вийшла з плакатами, на яких був напис: “Українці висловлюють вдячність світові за надзвичайну підтримку у нашій боротьбі проти російської військової агресії”.
Нагадаємо, що в Харкові та області повністю відновили цифрове мовлення.
Фото: фільм “Назавжди-назавжди”