Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
27707354 1781947815178492 1049773 o e1562143855314 27707354 1781947815178492 1049773 o e1562143855314

Технології

Евакуйоване в Києві авто можна знайти онлайн

Опубліковано

У Києві запрацював сервіс «Штрафи за паркування», що допоможе знайти евакуйоване авто онлайн. Про це повідомляє ain.ua.

Сервіс – «Штрафи за паркування» з’явився у київській аналітично-інформаційній системі «Майно». По суті, це додатковий шар на інтерактивній карті, який дозволяє в режимі реального часу знаходити інформацію про всі порушення в столиці. Про це в Facebook повідомив глава ініціативи Kyiv Smart City Юрій Назаров.

Читайте також: У Києві штрафують водіїв за парковку на газоні

 

“Як це буде виглядати? Інспектори будуть виписувати штрафну квитанцію на неправильно припаркований автомобіль і на місці вноситимуть дані про транспорт і адресу штрафмайданчика на сайт системи «Майно». Крім того, онлайн-реєстрація штрафів розвантажить операторів і дозволить їм працювати швидше і якісніше», – написав він.

За словами Назарова, це вже 44-й за рахунком шар інтерактивної карти Києва.

Що таке інформаційна система “Майно”?

“Майно” за своєю суттю є інтерактивною картою з даними про майнові та інші об’єкти міської території для підвищення оперативності й ефективності прийняття управлінських рішень щодо раціонального використання майнового комплексу та сталого соціально-економічного розвитку міста.

У програмно-технічному аспекті ІАС “Майно” призначена для інтегрування існуючих міських інформаційних систем в єдиний інформаційний простір.

Інформаційні ресурси ІАС “Майно” в умовах міста Київ призначені для використання керівництвом міста, структурними підрозділами Київської міської державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, державними територіальними органами, підприємствами, організаціями та громадянами.

Як забрати автомобіль зі штрафмайданчика?

Машина залишається на штрафмайданчику до моменту повного вирішення справи про правопорушення. Доступ до машини у її власника є тільки за умови присутності при цьому посадової особи, яка несе відповідальність за зберігання транспорту. Після закінчення зазначеного терміну водій може забрати авто, але тільки сплативши всі штрафи і покривши витрати на транспортування і зберігання машини.

Обов’язковим є пред’явлення протоколу про зафіксоване адміністративне правопорушення. Якщо ви все зробили відповідно до букви закону, але авто назад так і не отримали, ви маєте право подати скаргу.

Скільки коштує забрати авто зі штрафмайданчика, залежить від його ваги і кількості днів його зберігання на такій стоянці. За даними news.finance.ua, ціна таких «послуг» чітко регламентована і затверджена Наказом трьох міністерств №967 / 1218/869 від 10 жовтня 2013 року.

Наприклад, транспортування автомобіля вагою до 2 тонн обійдеться 600 грн. Від 2 до 3 тонн – 700 грн. Для машин вагою більше трьох тонн передбачена плата 850 грн.

Зберігання автомобіля на спецмайданчику в перший тиждень обійдеться 120 грн/день. Починаючи з восьмого дня перебування авто на стоянці, тариф змінюється на 20 грн/день.

Реклама

Технології

Турецька компанія Bayrak Makina заявила про намір встановити українські двигуни на всі свої безпілотники

Опубліковано

Турецька військова компанія Bayrak Makina, що виробляє бойові безпілотники Bayraktar, планує встановлювати українські двигуни на всі моделі своїх дронів

Про це пише espreso.tv з посиланям на заяву гендиректора Baykar Makina Халюка Байрактара.

«У наших планах також є виробництво модернізованої техніки, більш сучасних літальних апаратів. І ми маємо намір на всю нашу техніку, яка буде вироблятися найближчим часом, встановлювати двигуни українського виробника», – сказав Байрактар.

Наразі турецька компанія споряджає українським двигуном безпілотник останнього покоління Akinci.

«Це одна з наших зараз головних новинок. Ударний безпілотний апарат, який оснащений українським двигуном. Це технологія, якою зараз у світі володіють буквально лічені країни. Дві-три країни. Це безпілотний апарат нового покоління, він буде здатний працювати на стратегічних дальніх маршрутах», – сказав Байрактар.

Гендиректор Baykar Makina також назвав стратегічним співробітництво України і Туреччини у сфері виробництва БПЛА.

Читайте також«З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

«Відносини у сфері виробництва безпілотників між Україною та Туреччиною, особливо в останні роки, набули стратегічного значення. Технологія авіаційної промисловості України – на найвищому рівні, на рівні світових стандартів. І нам є що одне одному дати в цій співпраці. Ми впевнені в тому, що зусиллями наших вчених, турецьких та українських, ми вийдемо на нові горизонти з виробництва якісних безпілотних літальних апаратів», – додав Байрактар.

 

Нагадаємо, Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Головне фото: ua.news.

Читати далі

Технології

Українські винахідники створили садового робота

Опубліковано

Роботизовану платформу Ally, що допомагатиме фермерам у саду, створили українські винахідники Євген Третяк та Антон Варавін.

Про це повідомив Євген Третяк у фейсбуці.

Робот на одному заряді може проїхати 45 – 60 км  та перевезти вантаж 200 кг.

 

Поки що машина керується за допомогою оператора за допомогою радіосигналу.

У подальшому в стартап планують залучити інвестиції, написати програму-автопілот, налагодити серійне виробництво та вийти з продуктом на ринок Євросоюзу та США.

Читайте також«Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні

Нагадаємо, компанія Lozova Machinery і Сумський університет запустили цифровий освітній проект.

Як ми повідомляли раніше, українським полярникам ІТ-компанія MacPaw подарувала Інтернет-антену.

Головне фото: facebook.com/ievgeniy.tretyak.

Читати далі

Технології

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном

Опубліковано

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном АІ-25.

Про це інформує Мілітарний.

Зазначається, що бойова безпілотна авіаційна система отримала назву MİUS.

 

Розробник – компанія Baykar, що серійно виготовляє відомі ударні дрони Bayraktar TB2 та Akinci, останній використовує двигуни АІ-450 вітчизняного виробництва.

БПЛА MİUS, який як планується, має здійснити свій перший політ у 2023 році, стане для Туреччини великим досягненням у галузі безпілотної військової авіації.

Читайте також: «З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

Халук Байрактар ​​заявив, що безпілотний бойовий літак є дуже важливою метою для компанії Baykar, та повідомив, що проект MİUS нині перебуває на стадії концептуального проектування.

Заявивши, що на цьому етапі основна увага приділяється визначенню потреб та вимог, байрактар ​​пояснив, що літальний апарат за програмою MİUS буде повністю оснащений штучним інтелектом і він зможе приймати певні рішення самостійно.

Читайте також: Історія, яка надихає. Кондитерська DOBRA про запуск у кризу, відмову від цукру та працевлаштування нечуючих

Платформа, що вироблятиметься в рамках MİUS, буде літати з надзвуковою швидкістю на великій висоті.

Нагадаємо, морські безпілотники Bayraktar ВМС України показали зблизька.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Усі фото: mil.in.ua.

Читати далі