fbpx
Звяжіться з нами

Технології

Енергетична ферма на Тернопіллі позбавила селян газової залежності

На Тернопіллі оголосили війну продавцям карпатського лісу: тут створили першу в Україні енергетичну ферму.

У Борщівській громаді вирощують замінники традиційної деревини: міскантус, павловнію (дерево з найбільшою швидкістю росту в світі, — ред.) та швидкорослу тополю – потім їх використовують як тверде паливо для обігріву місцевих адміністративних споруд.

Енергетичну ферму відкрили в межах проекту “Створення центру для біоенергетики та управління місцевими енергоресурсами”.

Читайте також: Сільські амбулаторії на сонячних панелях заощаджують кругленьку суму

Це міскантус – посадив один раз і збираєш врожай 15 років. Це швидкоростуча тополя. Тепер селяни не купують дрова та вугілля. З одного гектару тут отримують 20 тонн щепи. Та виготовляють з неї брикети.

Невдовзі, крім адмінбудівель, опалюватимуть і місцевий коледж. А для розширення ферми у сусідньому селі вже виділили 11 га.


Коментарі

Коментарі

Технології

Український мобільний оператор встановив у Києві станцію для 5G

Мобільний оператор “Київстар” встановив у Києві для тестування базову станцію для мереж 5G, повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу “Київстару”.

Де розташована нова 5G-вишка?

Нове обладнання розміщено в районі Київського політехнічного інституту. Воно дозволяє збільшити ємність одного LTE-стільника до 6,5 раза.

“Базова станція, обладнана за новою технологією Massive MIMO (багатопроменева активна антенна система), встановлена для тестування в мережі Київстар в районі Національного технічного університету”, – йдеться у повідомленні.

Про технологію Massive MIMO

Massive MIMO — це ключова технологія для мереж 5G зв’язку. Вона дозволяє отримати значно більші переваги як у швидкості бездротової передачі даних, так і надійності з’єднань, використовуючи значно більшу кількість антен на базовій станції. Так, базова станція використовує вбудовану антену з 32 прийомо передавачами, які працюють одночасно, що дозволяє сформувати багато цифрових потоків і у рази збільшити ємність базової станції.

Читайте також: В Україні запустили сайт для перенесення номера при зміні оператора

Коли 5G-зв’язок повноцінно запрацює в Україні?

Після завершення процесу сертифікації та реєстрації в Україні нового обладнання, компанія буде впроваджувати його у місцях з високою концентрацією мобільного трафіку, наприклад, на стадіонах, концертних майданчиках, у місцях проведення масових заходів.

У компанії зауважили, що завдяки розвитку мереж LTE попит на високошвидкісний мобільний інтернет зростає надзвичайно високими темпами.

Так, зокрема, з 2015 по 2018 роки обсяги дата-трафіку в мережі «Київстар» зросли на 1500%. А в березні 2019 року абоненти використали більше мобільного інтернету (45 Петабайтів), ніж за весь 2016 рік.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Технології

В українські стартапи інвестували 337 млн доларів

Венчурні інвестори вклали $337 млн в українські стартапи в 2018 році. Про це повідомила Українська асоціація венчурних інвесторів (UVCA).

“Вперше обсяги венчурних інвестицій в українські стартапи ми озвучили в 2017 році, цифра була в три рази більше, ніж в 2016 році. У 2018 році в українські стартапи було вкладено майже на 50% більше, ніж у 2017 році. Тобто ринок виріс на 50%”, – прокоментував в інтерв’ю НВ Бізнес технологічний інвестор Андрій Колодюк, голова AVentures Capital.

Читайте також: Український юридичний стартап оцінили в $ 10 млн

На цьому ринку в 2018 році було укладено 115 угод, проти 89 в 2017-му. На думку Колодюка, зростання ринку пов’язане з появою українських юнікорнів, що підігріло інтерес інвесторів до українських проектів.

Колодюк очікує, що зростання венчурних інвестицій в цьому році продовжиться на очікуванні появи нових юнікронів. “В Україні з’явиться ще п’ять юнікорнів найближчим часом: Softserve, Grammarly, Ciklum, Genesis і Rozetka”, – сказав він.

Нагадаємо, Київ зайняв 34-е місце серед більше 1000 міст світу, як один з найбільших стартап-міст. Україна в цілому зайняла 31 місце з понад 100 країн.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Технології

На Львівщині пенсіонер змайстрував автомобіль-амфібію

На Львівщині пенсіонер змайстрував диво-автомобіль. Саморобна машина може не лише їздити сушею із швидкістю 120 кілометрів за годину, а й плавати у воді, йдеться у сюжеті 5 каналу.

До 15 кілометрів за годину

Над своїм “Дельфіном” Йосип Гринишин працював три роки. В окрузі авто популярніше за будь-яку іномарку. Щоб машина стала амфібією, потрібно лише заїхати у воду. Тоді автоматично увімкнеться гвинт і авто попливе. На воді плавуча автівка може рухатися з максимальною швидкістю 15 кілометрів за годину.

Читайте також: В Україні запускають 5G для безпеки на дорогах

Майстер Йосип Гринишин розповідає: “Глибина їй не страшна. То так, як човен плаває. Він може плисти на десятикілометровій глибині. Що метр, що 100, що 1000 метрів, то як в автомобілі, але на воді – то є свій кайф. Трохи інше, ніж на дорозі”.

Про своє творіння пенсіонер Йосип Гринишин розповідає з гордістю. Три роки, день у день, чоловік майстрував водоплавний транспортний засіб.

Зробив із сотні запчастин

Винахідник каже: “Зробив узагалі на випадок повені, в нас тут часто заливає. Може, щоб когось врятувати, а ще – для відпочинку”.

Амфібію зібрав із кількох автівок та сотні запчастин. Усе шукав на металобазах. На це витратив три роки та 5 тисяч доларів. Майстер-самоук не користувався ані схемами, ані підказками. Каже, імпровізував на ходу.

“Мотор від “Волги” мости від “УАЗа”, коробка роздатка від “УАЗа”. Колеса мені привіз колега з якогось американського джипа. Ось гвинт ззаду. Він крутиться, то є кермо на воді”, – розповідає чоловік.  

Читайте також: На Донбасі відкрита перша безкоштовна заправка для електрокарів

Вигадав пан Йосип і як викрутитися в разі непередбачуваних ситуацій.

“То теж кермо. Воно проводить рух на воді. Про всяк випадок, якщо заглохне. Рятувальний круг. Про всяк випадок. Тонемо – і все, пливемо до берега”, – каже винахідник.

Друзі Йосипа Гринишина також не залишилися осторонь диво-транспорту. Мар’ян Підлужний опікується оформленням “Дельфіна”.

Чоловік каже: “Працюємо над виготовленням документів. Зараз ми працюємо над сертифікатом відповідності. Доробляємо гальмівну систему. Та машина має відповідати всім нормам та стандартам. Так, щоб вона могла їздити по наших дорогах, як інші. Тільки-но будуть готові документи, саморобний автомобіль зареєструють та отримають на нього номери.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Технології

ВМС України отримали новий розвідувальний корабель

У Києві на підприємстві “Кузня на Рибальському” спускають на воду новий середній розвідувальний корабель. Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Характеристики нового корабля та обладнання, яке на ньому встановлюватиметься, наразі не відомі. Однак відомо, що він побудований на базі судна проекту 502 ЕМ, характеристики якого такі:

 • Довжина: 54,8 метрів;
 • Ширина: 9,8 метрів;
 • Водотоннажність: 1220 тонн;
 • Швидкість: 11,6 вузлів;
 • Дальність: 7200 миль;
 • Автономність: 28 діб;
 • Екіпаж: 29 осіб.

Читайте також: Українські збройні сили отримали світлосигнальне обладнання вітчизняного виробництва

Що відомо про середні розвідувальні кораблі?

Середні розвідувальні кораблі призначені виконувати наступні функції:

 • радіоперехват каналів зв’язку на різних частотах
 • ретрансляція закритих каналів зв’язку
 • телеметрична розвідка
 • радіотехнічна розвідка – виявлення приналежності та характеристик джерел радіовипромінювання
 • ідентифікація та систематизація джерел електромагнітного випромінювання
 • заміри фізичних полів
 • складання акустичних та електромагнітних “портретів” кораблів та підводних човнів
 • контроль морських комунікацій
 • фіксація переміщення кораблів противника
 • спостереження за артилерійськими стрільбами та пусками ракетного озброєння

Нагадаємо, що у найближчі три роки в Україні планують створити самодостатню Морську охорону, здатну ефективно захищати морські кордони.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Технології

Стали відомі переможці національного IT-конкурсу

Дкржагентство з питань електронного урядування оголосило 11 фіналістів національного конкурсу інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge 2019. Про це організація повідомила у Facebook.

“Відбувся інтенсивний вікенд Open Data Challenge 2019: 2 дні напруженої роботи із менторами; 23 команди, які вдосконалювали свої рішення та презентації; 8 членів журі, які оцінювали пітчі команд; 11 проектів фіналістів, які проходять до наступного етапу: інкубаційної програми, яка триватиме чотири місяці”, – ідеться в повідомленні.

“Знай свого чиновника” та оцінка продуктів на екологічність

Зазначається, що серед фіналістів є проект “Знай свого чиновника”, веб-сервіс, який надає аналітичну інформацію для оцінювання чиновника на основі задекларованих статків, зв’язків із компаніями чи особами та генерує загальний рейтинг чиновників за ризик-факторами.

Також серед проектів є мобільний додаток для оцінювання екологічності харчових і косметичних продуктів DUCKTEST.

Іншими фіналістами стали проекти: Future Renovation Map, Перевірок.NET, EcoHolmes, Agroportex.Bio, EcoViewer, Сіті-бот Назар, Відкрита влада, Waste Ukraine Analytics, Inspect.in.ua.

Читайте також: Українські IT-компанії потрапили до списку найкращих у світі

Що відомо про конкурс та його організаторів?

Організатори конкурсу – Державне агентство з питань електронного урядування України та проект USAID/ UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”.

Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства в будь-якій галузі, наприклад, будівництво, інфраструктура, право, захист довкілля, бізнес тощо.

Нагадаємо, що український стартап SolarGaps отримав рекордний грант у мільйон євро.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Технології

Українські ракетні комплекси користуються попитом в Саудівській Аравії

Україна продовжує постачання сучасних вітчизняних протитанкових комплексів до Саудівської Аравії. Про це інформує Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

За перші два місяці цього року до Міністерства внутрішніх справ Королівства Саудівська Аравія через миколаївський морський порт надійшло чотири партії протитанкових керованих систем та ракет виробництва Київського державного конструкторського бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

Що експортуємо?

Усього за січень-лютий 2019 року до Саудівської Аравії було поставлено 60 130-мм ПТРК «Скіф» (з тепловізійними камерами Eye Lr S виробництва турецької компанії Aselsan), 80 легких переносних 107-мм ПТРК «Корсар», 400 осколково-фугасних ракет калібру 130 мм РК-2ОФ, 400 осколково-фугасних ракет калібру 107 мм РК-3ОФ та по 20 навчальних ракет до двох моделей ПТРК.

Загальна сума постачання склала близько 57,85 млн доларів.

Читайте також: У травні стартують нові випробування українських крилатих ракет

Скільки коштів надійшло до України?

Минулого року Україна вже поставляла до Саудівської Аравії ПТРК «Скіф» та «Корсар», а також ракети та тренажери до них. Усього за півроку замовнику було відвантажено 50 ПТРК «Скіф», 15 ПТРК «Корсар», 300 тандемних-кумулятивних 130-мм ракет РК-2С, 100 осколково-фугасних ракет калібру 107 мм РК-3ОФ, 30 учбових ракет та декілька тренажерів і макетів на загальну суму у 107,2 млн доларів.

Таким чином, менше ніж за рік, Королівство Саудівська Аравія придбало в України 205 нових протитанкових комплексів («Скіф» та «Корсар») та 1270 керованих ракет для них. Загальна сума поставленої військової продукції (з урахуванням вартості тепловізорів Aselsan Eye Lr S) склала близько 165 млн доларів.

Нагадаємо, що в Україні з’явився протикорабельний ракетний комплекс вітчизняного виробництва.

Коментарі

Коментарі

Читати далі
Суспільство17 хв. ago

Ветеран АТО відкрив власне кафе у Миколаєві

Технології37 хв. ago

Український мобільний оператор встановив у Києві станцію для 5G

Суспільство56 хв. ago

У приватних клініках та пологових безкоштовно робитимуть щеплення

NewСхід1 годину ago

У Маріуполі безкоштовно вакцинують безхатніх тварин

Економіка2 години ago

У Києві ремонтують мости через Дніпро

Суспільство2 години ago

Українець виготовляє з агровідходів екологічний одноразовий посуд

Економіка2 години ago

В Україні поступово відмовляться від ямкового ремонту доріг

Суспільство3 години ago

У кам’янецьких підземеллях відкрили Музей зброї

Економіка3 години ago

В аеропорту Києва відкриють після ремонту міжнародний термінал

Суспільство3 години ago

У Києві зведуть новий музичний фонтан: мешканцям пропонують обрати музику

Технології4 години ago

В українські стартапи інвестували 337 млн доларів

Технології4 години ago

На Львівщині пенсіонер змайстрував автомобіль-амфібію

Технології4 години ago

ВМС України отримали новий розвідувальний корабель

Суспільство5 години ago

Три найбільші аеропорти Польщі змінили написання назв українських міст

Суспільство5 години ago

Воїн АТО успішно розвиває аграрний бізнес на Львівщині

Економіка6 години ago

На українському заводі провели перший енергоаудит, на черзі – ще 59

Технології6 години ago

Стали відомі переможці національного IT-конкурсу

Економіка6 години ago

В ОТГ на Закарпатті лікарі отримуватимуть зарплату у 18 тисяч гривень

Суспільство6 години ago

У Києві працюють над створенням безбар’єрного середовища

Суспільство7 години ago

“Музей Мужніх” створять у Вінниці

Економіка8 години ago

На Житомирщині за сонячні електростанції платитимуть компенсацію

Суспільство9 години ago

На заправках в Україні почали продавати біопосуд

Суспільство22 години ago

У громадських закладах обов’язково проектуватимуть вбиральні для людей з інвалідністю

NewСхід23 години ago

Учасник АТО планує розвивати мережу електрозаправок на Донеччині

Суспільство23 години ago

Український авіаперевізник анонсував перший прямий рейс на китайські острови

Суспільство23 години ago

У ЗНО-2019 візьме участь рекордна кількість учасників

Суспільство24 години ago

Україна отримає 600 тисяч євро для популяризації Карпат

Суспільство24 години ago

Українки презентують свої творчі роботи на виставці у Нью-Йорку

Суспільство1 день ago

Трьох українських письменників номінували на премію ЄС

Технології1 день ago

Українські ракетні комплекси користуються попитом в Саудівській Аравії

Суспільство1 день ago

Коли запрацюють київські фонтани

Економіка1 день ago

На модернізацію аеропорту Запоріжжя виділять ще 247 млн

Економіка1 день ago

Ужгород планує купити 10 нових великих автобусів

Суспільство1 день ago

В Україні планують створити потужну Морську охорону за три роки

Суспільство1 день ago

На Дніпропетровщині створили ландшафтний заказник

Суспільство1 день ago

Для розчистки Південного Бугу придбали техніку за 6 млн гривень

Технології1 день ago

Мінприроди дозволило будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Суспільство1 день ago

ПриватБанк запустив оплату за QR-кодом

Суспільство1 день ago

Коли в Києві почнуть евакуйовувати неправильно припарковані авто

NewСхід1 день ago

Майже за 200 млн гривень на Донеччині відновлюють важливу “транспортну артерію”

Суспільство1 день ago

Туристичні дороги до гір та морів відремонтують цьогоріч

Економіка1 день ago

На Львівщині підприємство встановило на даху та фасаді сонячну станцію

Технології1 день ago

Польща збирається скасувати роумінг для українців

NewСхід1 день ago

Роботу аеропорту Маріуполя хочуть відновити вже у 2020 році

Суспільство1 день ago

У центрі Харкова з’явиться 36-метровий “сухий” фонтан

Суспільство1 день ago

Старовинними карпатськими церквами можна прогулятися онлайн

Економіка1 день ago

Український завод продає Білорусі 27 тролейбусних двигунів

Суспільство1 день ago

У Києві з’явиться веломаршрут довжиною майже 8 км

Технології1 день ago

В Україні збудують новий завод з виробництва літаків

NewСхід1 день ago

У Слов’янську за понад 240 мільйонів відновлюють зруйновану обстрілами психлікарню

Суспільство1 день ago

Аеропорт Мілана “перейменував” Київ

Економіка1 день ago

Одеса готується до виробництва багатосекційних трамваїв

Суспільство2 дні ago

У Львові облаштують вело-пішохідну зону за 4,3 млн гривень

Економіка2 дні ago

Уряд продовжить виплачувати субсидії грошима після опалювального сезону

Суспільство2 дні ago

У Вінниці планують висадити тисячу дерев

Суспільство2 дні ago

Стали відомі переможці української Національної кінопремії

Суспільство2 дні ago

Львівщина запрошує туристів до долини шахових тюльпанів

Економіка2 дні ago

В Україні відкрили найбільшу сонячну електростанцію

Економіка3 дні ago

9 безкоштовних онлайн-курсів для бізнесменів-початківців: від бізнес-плану до експорту

Суспільство3 дні ago

З’явився конкурс україномовних п’єс для дітей та підлітків

Суспільство3 дні ago

З початку року в Україні вже відкрили 17 нових медичних амбулаторій

Суспільство3 дні ago

Уже 27 світових аеропортів виправили Kiev на Kyiv: хто цього разу?

Економіка3 дні ago

Канадська компанія відкрила на Миколаївщині потужну сонячну станцію

Суспільство3 дні ago

Сервіс доставки Glovo запрацює ще в одному українському місті

Економіка3 дні ago

Перша в Україні бетонна дорога має 28 років гарантії

NewСхід4 дні ago

Центральну вулицю Торецька відремонтують за 35 млн гривень

Суспільство4 дні ago

Райони столиці продовжують облаштовувати острівцями безпеки

Економіка4 дні ago

Нацбанк планує відкрити власний інтернет-магазин

Суспільство4 дні ago

До Дніпра прибула унікальна бібліотека, подарована місту діаспорою

Технології4 дні ago

В Україні запрацювала послуга безлімітної онлайн-консультації лікаря

Економіка2 тижні ago

Фермер перетворив покинутий сад-смітник на Черкащині на успішне господарство

NewСхід2 тижні ago

Переселенець збудував бізнес на чипсах із помідорів

NewСхід2 тижні ago

Шахтарське містечко на Донбасі заманює туристів “Тролейбусом”

Технології2 тижні ago

Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню

Суспільство2 тижні ago

Як на Волині центр іпотерапії рятує діток із ДЦП

Технології2 тижні ago

Українець виробляє з очерету екопанелі для стін

NewСхід3 тижні ago

Як мама двох дітей у декреті заснувала швейний бізнес

Економіка3 тижні ago

Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів

Економіка3 тижні ago

Садівник на Одещині заробляє на екзотичних фруктах

Суспільство3 тижні ago

Дві киянки відкрили благодійний магазин для порятунку онкохворих

Суспільство3 тижні ago

Крижане іглу в українських Карпатах: у Буковелі існує унікальний готель

Суспільство3 тижні ago

У Києві люди з інвалідністю печуть кекси для Google

Економіка3 тижні ago

У Сумах готують цукерки з гречки та смаженої цибулі

Суспільство3 тижні ago

Жителька Лисичанська підняла з руїн центр учнівської творчості

Економіка3 тижні ago

Крафтове печиво з Одеси купують в Ізраїлі, Німеччині і Штатах

Економіка3 тижні ago

В Україні побудували завод із фракціонування плазми крові

NewСхід3 тижні ago

Переселенка заснувала на Донбасі ранчо з биками

Економіка4 тижні ago

Сім українських заводів піднялись з економічного дна

Технології4 тижні ago

Українські школярі створили “вічний” блокнот

Технології4 тижні ago

Незрячий український програміст підкорив інтернет

Економіка1 місяць ago

Полтавська фабрика шкарпеток співпрацює із DISNEY

Технології1 місяць ago

Як український фермер кинув виклик агрохолдингам

NewСхід1 місяць ago

Переселенец создал легендарный бренд пива на старой лесопилке

Технології1 місяць ago

На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

NewСхід1 місяць ago

Как священник-переселенец в Доброполье воду очищает

Технології1 місяць ago

Українці створили авіасимулятори, які продають у Німеччину за 900 євро

Суспільство2 місяці ago

Завдяки бандуристці про Україну заговорила Італія

Суспільство2 місяці ago

Скульптор із Коломиї майструє гігантських динозаврів

Суспільство2 місяці ago

Водять екскурсії: пенсіонер перетворив під’їзд у Києві на Версаль

Суспільство2 місяці ago

Як село стає центром українського мотоболу

NewСхід2 місяці ago

Переселенка организовала в Старобельске первый центр детского развития

NewСхід2 місяці ago

В Украине создали реабилитационный центр для раненых львов

NewСхід2 місяці ago

Житель Селидово уволился из шахты и делает мебель для Испании

NewСхід2 місяці ago

На Донбассе бывший химик основал сыроварню. Как у него получилось?

Економіка2 місяці ago

Як на Закарпатті вирощують морозостійкі ківі

Суспільство2 місяці ago

Ветерани АТО організували англомовний театр

Суспільство2 місяці ago

Двійник Тараса Шевченка воює в 93-й бригаді на Донбасі

Технології2 місяці ago

У Славутичі спільнокоштом збудують сонячну станцію. Яка вигода?

Економіка2 місяці ago

Італієць залишив європейський бізнес і відкрив піцерію в Україні

Суспільство2 місяці ago

В українському “сільському Луврі” зберігають оригінали кращих художників світу

Економіка2 місяці ago

На Поділлі заробляють на ягодах і відроджують село

бюджет участі
Суспільство2 місяці ago

Українці можуть самі обирати, як розподілити кошти місцевого бюджету

Cardiomo
Економіка2 місяці ago

Українець створив кардіомонітор, що передає дані на смартфон

Суспільство2 місяці ago

Волинський Фаберже з бронзи і срібла кує мереживо для писанок

Суспільство2 місяці ago

Навіщо у Вінниці вирощують крокодилів

Суспільство2 місяці ago

Студенти зібрали з автомотлоху снігопрогортач

Суспільство2 місяці ago

Боєць АТО зробив камінг-аут

Суспільство2 місяці ago

В Україні є власне “Мертве море” з лікувальними властивостями

Суспільство2 місяці ago

Під землею на Волині вирощують кілограмові цитрусові

Суспільство2 місяці ago

У Чигирині жінка віддала власну квартиру під хаб для дітей

Суспільство2 місяці ago

Колишній історик створив на Черкащині сільський луна-парк

Економіка2 місяці ago

Ветерани АТО перетворюють мед на гроші

Суспільство2 місяці ago

Чому нічний ринок вишиванок у Коломиї приваблює туристів з усієї країни

Суспільство2 місяці ago

Студенти у Краматорську виграли грант і збудували притулок для собак

NewСхід2 місяці ago

Діти, які постраждали від війни на Донбасі, підкорять Гімалаї

Суспільство2 місяці ago

В Івано-Франківську активісти збирають зі смітників столітні двері і реставрують

NewСхід2 місяці ago

Переселенка продает шерстяные вещи по всему миру: как ей удалось

Економіка2 місяці ago

Українську “розумну” розетку купують у 12 країнах світу

Суспільство2 місяці ago

Свіжа й корисна: як роблять вінницьку олію з конопель і малини

NewСхід2 місяці ago

Гімназія у Краматорську стала мультимедійною і повністю інклюзивною

Суспільство2 місяці ago

Жінка самотужки створила притулок для літніх людей під Кропивницьким

Суспільство2 місяці ago

Український завод виробляє найдовшу дощувальну машину

Суспільство2 місяці ago

У Запоріжжі археологію викладатимуть під водою на турецьких кораблях

NewСхід2 місяці ago

Переселенка создала собственный бренд детской одежды и слингов

Шо реально маланка
Суспільство3 місяці ago

Блогер показав унікальний буковинський карнавал

Економіка3 місяці ago

Ветеран АТО робить бізнес на засобах для укладки волосся

NewСхід3 місяці ago

Как на Донбассе молодая мать стала сапером

NewСхід3 місяці ago

Житель Константиновки торгует эко-сумками с Берлином

Суспільство3 місяці ago

У Львові студент вчить бабусь акторської майстерності

NewСхід3 місяці ago

В Константиновке переселенка дает надежду для детей с особыми потребностями

Тренди