Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Екологічність – це модно. Як команда ШоТам випробувала на собі побутову (не) хімію

PR

Опубліковано

Команда ШоТам в партнерстві з компанією DeLaMark, яка займається виробництвом екологічної побутової (не) хімії, провели експеримент. Ми тиждень на власному досвіді випробовували різні побутові засоби: зубну пасту, засіб для миття посуду, відбілювач, рідину для прання і засіб для миття ванни. Для декого з нас справжнім викликом виявилось відмовитись від улюблених засобів, якими користувався роками.

У експерименті брали участь:

  Галина Мельник

Галина Мельник

Редакторка стрічки новин (тестувала  рідину для прання)

  Альона Токарєва

Альона Токарева

Редакторка продакшену (тестувала відбілювач)

 Діана Гулбіані

Діана Гулбіані

Журналістка (тестувала засіб для ванни)

 Артем Іпатов

Артем Іпатов

Head of Digital ШоТам, (тестував засіб для посуду)

  Сергій Колесніков

Сергій Колесніков

Головний редактор (тестував зубну пасту)

Довідка. DeLaMark – це перша компанія-виробник в Україні, уся продукція якої підтверджена міжнародним еко сертифікатом “Жива планета” та безпечна як для людини, так і для природи. До того ж, компанія робить багато соціальних проектів, а нещодавно розробила упаковки пральних порошків зі шрифтом Брайля (для незрячих людей). Засновник компанії, Олексій Веренікін, переконаний, що бізнес, який націлений лише на отримання прибутку, вже не має цінності.

 <strong>Олексій Веренікін </strong>

Олексій Веренікін

Засновник українського бренду побутової (не)хімії DeLaMark

Олексій каже, що більшість людей вважають, що DeLaMark – німецька чи португальська фірма. Але ні, це саме українці вже 10 років успішно займаються виробництвом побутової хімії та засобів особистої гігієни.

Десять років тому виробництво продукції його компанії зосереджувалось у невеликій кімнаті колишнього таксопарку, а Олексій був єдиним працівником офісу. Сьогодні цю українську побутову хімію купують і за кордоном. 

Шрифт Брайля на упаковці та можливість повернути використану тару

Ринок екопродукції росте. Та й люди стають більш свідомими в тому, що одягають, їдять, а також навчаються утилізувати відходи правильно. Сьогодні в Україні частка виробників екологічної продукції становить лише 2-5% від загальної кількості виробників побутової хімії. Розкажу трохи про “фішки” саме нашої компанії:

  • Єдині, хто має міжнародний еко сертифікат “Жива планета” повністю на всю продукцію.
  • Були першими в Україні, хто почав приймати тару від власних засобів в рамках проєкту “Поверни порожню тару”. Після використання продукції кожен може віддати компанії пусті пляшечки від засобів DeLaMark (зокрема тюбик від зубної пасти) на утилізацію. 
  • Ми є соціально-активні. DeLaMark перші в Україні, хто почав випускати побутову хімію та засоби гігієни зі шрифтом Брайля. До кінця року такий шрифт буде повністю на всій продукції.
  • Навіть в офісах компанія є екологічно свідомою: сортуємо відходи, не використовуємо одноразовий посуд, повністю відмовились від поліграфії (де це можливо) і доставляємо продукцію у паперових пакетах чи екосумках, які пошиті зі старих банерів. 

Чи може побутова хімія бути безпечною?

Все почалось з експорту безфосфатних пральних порошків з Японії, а вже через рік компанія вирішила зайнятись виробництвом власного аналогу в Україні. Зараз усі порошки для прання, чистячі-миючі засоби для дому, що виробляє компанія, складаються з екологічних та безпечних компонентів. 

“Це все наш технолог – Людмила Прокопівна. Вона робить просто неймовірні речі. При виготовленні кожного нового засобу ми спочатку створюємо фокус-групу з нашими керівниками направлення продажів. Далі аналізуємо запити наших клієнтів інтернет-магазину, щоб вони хотіли побачити у нас з продукції. Потім розробляємо склад продукції і далі тестуємо на фокус-групі та беремось за розробку”, – розповідає Олексій.

Сьогодні DeLaMark єдина українська компанія, яка має міжнародний екосертифікат “Жива планета” (згідно ISO 14024) на весь асортимент продукції (організація, сертифікат якої визнається у 65-ти країнах світу – авт.)

Як ШоТам експеримент проводив

Компанія ШоТам теж активно долучається до екологічних ініціатив. І тепер ми вирішили на собі перевірити ефективність екологічної продукції та розвінчати міти (слідкуємо за змінами в правописі, згідно яких слово “міф” тепер – “міт” – авт.) та усталені стереотипи. Компанія DeLaMark є лідером з виробництва екологічних засобів для дому, тому ми вирішили випробувати їх продукцію, а власника Олексія Веренікіна розпитали про переваги кожного засобу.

Міт 1. Екопродукція гірше справляється з плямами, ніж звичайна хімія

Тестуємо рідину для прання.

Галя – наша редакторка стрічки новин. Загалом у неї немає упереджень щодо екологічної продукції, дівчина постійно користується побутовою хімією закордонних екобрендів. Але от жирні плями VS еко засіб для прання? Тут закрались сумніви. 

“Я думала, що такий засіб може відіпрати лише незначні забруднення. А еко засіб виявився рідшим за звичайні, проте гарно пахнув. Я все одно ризикнула і закинула скатертину з кількома жирними плямами. На мій подив рідина впоралась на ура. І найголовніше – одяг після прання пахне чистотою, немає відчуття невиполосканої тканини чи липкості. Все чисте і свіже”.

Коментує Олексій Веренікін:

“Дійсно, чомусь люди вважають, що екологічні засоби для прання гірше впораються з плямами, ніж з мас-маркету. Але є певні стандарти, які перевіряють якість продукції. Для пральних засобів використовують 6 основних критеріїв: запах, колір, кислотність, миюча здатність, міцність, біорозпад. І за всіма показниками наш екологічний пральний засіб показує кращий результат, ніж звичайні засоби. І тут миюча здатність перевищується у 100%”.

Міт 2. Важкі забруднення відмиє тільки ядуча “хімія”

Тестуємо відбілювач.

Редакторка продакшену Альона Токарева вирішила скористатись екологічною продукцією, коли дізналась, що водорості у Дніпрі у такому обсязі через фосфати та фосфанати, які є у складі пральних та мийних засобів. І була переконана, що без підсилювачів засоби погано впораються з плямами, тому і не створювала ілюзій стосовно товарів бренду.  

Без замочування кинула до пралки кухонні рушники та килимок з ванної і додала рідину для прання та відбілювач. Спочатку трохи здивувала рідка консистенція прального засобу та брак піни у барабані, але відсутність фосфатів це виправдовує. Масні плями на мій подив було майже подолано! Килимок з ванної взагалі повернувся до свого початкового новонародженого стану 🙂 Трохи плям на рушнику все ж залишилось, але такого результату не було з жодним пральним засобом, що мені довелось використати. Витрати засобів такі ж, як і звичайних фосфатних та пінистих засобів”. 

Коментує Олексій Веренікін:

“Багато мам вже сказали дякую за наш кисневий відбілювач. Деякі вважають, що аби відбілити білизну обов’язково потрібні міцні хімічні засоби. Ні! Наш відбілювач врятував вже не одну річ, а входить туди лише закапсульований перекис водню із содою. Коли ця капсула потрапляє у воду та розчиняється у ній, утворюється активний кисень, який діє на забруднення. Відбілювач є повністю екологічним. А для того, щоб позбутися масних плям, речі потрібно замочувати і тоді відбілювач впорається з забрудненням”, – каже засновник.

Міт 3. Екозасоби жахливо пахнуть

Тестуємо засіб для ванни. 

Наша журналістка Діана Гулбіані спробувала відмити плитку у ванній засобом DeLaMark. Зазвичай для прибирання вона використовує засоби, які мають дуже сильний запах. 

“Всі вони мають їдкий запах, який я намагаюсь не вдихати. Ванну доводиться провітрювати після прибирання. Якось я пролила пів баночки Mr Muscle в ванній, а потім ще тиждень все навколо смерділо хімікатами. Засіб від DeLaMark пахне не хімікатами, але теж має доволі специфічний запах. Проте і швидко вивітрюється. З того, що помітила одразу: непогано відмиває шви між плитками”.

Коментар Веренікіна.

Всі звикли до того, що засоби прибирання, особливо для ванни чи кухні мають неймовірно їдкий запах. Хочеться прибирати в масці чи респіраторі. У DeLaMark прагнемо до того, аби запахи були мінімальними.  Якщо щось і додаємо у засоби – це або натуральні масла, або антиалергенні добавки. У засобі для ванни використана молочна кислота, яка у правильній пропорції дає непоганий результат. Запах самої молочної кислоти доволі специфічний, тому все ж таки доводиться перекривати його іншим запахом.

Міт 4. В Україні повно екологічної продукції 

Тестуємо засіб для посуду.  

Олексій каже, що досить часто стикається з грінвошингом (коли бренд лише вдає, що він – еко – авт.). Зараз виробники часто використовують написи еко/органік/біо, а насправді ніякого підтвердження цьому не мають. Особливо це стосується дитячої продукції. На екологічний товар обов’язково має бути сертифікат. І це не тільки папірець – має бути енергоефективне обладнання, екологічна політика підприємства, правильна упаковка, склад продукції та багато інших критеріїв.

Наш бос Артем Іпатов протестив дитячий засіб для посуду, адже має маленьку доньку, тому якість такої продукції є важливою. 

“Головним плюсом є те, що засіб не має агресивного запаху. В цілому, непогано пінилось, і ми вимили досить багато посуду та витратили небагато миючого. Не було жодних подразнень на шкірі рук. Доволі непогано”.

Міт 5. Екопродукція набагато дорожча 

Більшість українців вважають, що еко – це дорого. Але засновник DeLaMark Олексій радить дивитись на кінцевий результат. “Нашого порошку за 150 гривень вистачить на довше, ніж іншого порошку з мас-маркету, навіть якщо він дешевше. Те саме і з зубною пастою, наприклад. Її потрібно зовсім небагато, але головне – вона не дорога і не має ніяких шкідливих речовин.”.

Тестуємо зубну пасту

Зубною пастою скористалась майже вся команда ШоТам. Біг-бос Сергій Колесніков каже, що і на ранок відчував свіжість після вечірнього чищення зубів. Для нього спробувати екопасту було справжнім викликом, бо з самого дитинства він користується тільки одним брендом.

“Я дуже прискіпливий до цього засобу особистої гігієни. Користувався пастою від DeLaMark тиждень. По відчуттям протягом дня вона нічим не відрізняється від моєї улюбленої пасти: такий самий рівень свіжості, кислотності та відбілювання. Але коли почистив зуби звечора, то зранку було відчуття свіжості, і я ледве не забув почистити їх зранку. Плюсом є те, що немає хімічного і опалюючого відчуття під час чищення”. 

03.03.2020

Суспільство

Причина №27, чому варто підтримати #ШоТам: робимо наших героїв відомими

Опубліковано

Звичайні люди, які в один момент стали героями. Чоловіки й жінки, які стали на захист рідної землі та обороняють її від російських найманців ціною власного життя уже сьомий рік. На Донбасі триває війна, і поки дехто вже встиг про це забути, #ШоТам не мовчить.

Ми розповідаємо про українських добровольців і військових, які чинять неймовірні подвиги заради незалежності України. 

Якщо ти читаєш нас і поділяєш наші цінності – підтримай #ШоТам за цим посиланням. Завдяки такій підтримці ми продовжимо розповідати історії про українських героїв, які захищають рідну землю від загарбників.

Читайте також: Причина №26, чому варто підтримати #ШоТам: ми розповідаємо про любов, яка надихає на успіх

Під час оборони Луганського аеропорту десантник Гайдуп’як натрапив на протитанкову міну. Аби допомогти побратиму, військові прийняли найтяжче рішення. Це історія небайдужості та героїзму звичайних людей.

За плечима Ольги 6 років війни. Спочатку рятувала життя у добровольчому батальйоні, а перейшовши у ЗСУ пройшла спеціальні курси і стала сапером.

Це історія легендарного танкіста Межевікіна, який в 33 роки із гарячим серцем та холодною головою виграв бій на старенькому Т-64 проти трьох сучасних російських Т-72. 

https://www.facebook.com/watch/?v=2764616810432783

Олександр Данилюк провів 9 страшних діб під Дебальцевим і зробив сотні операцій прямо в окопі! Зараз цей військовий хірург реанімує усю медицину країни.

Провів 9 страшних діб під Дебальцевим і зробив сотні операцій прямо в окопі! Зараз військовий хірург Олександр Данилюк реанімує усю медицину країни.#шо_там #шо_герої

Geplaatst door ШоТам? op Dinsdag 25 februari 2020

Павло Котенко, старший лейтенант 25 бригади – справжній герой. Він потрапив у полон до бойовиків, витримав страшне катування, але не видав своїх.

https://www.facebook.com/watch/?v=212584172945337

Як підтримати ШоТам?

Ви можете обрати для себе зручну суму, обравши з трьох варіантів: 

  • 29.99 гривень
  • 49.99 гривень
  • 99.99 гривень.

Це щомісячний платіж, який стягується автоматично. 

Просто перейдіть за посиланням –  “Підтримати”. Оберіть для себе суму, яку вважаєте за потрібну, та зручний спосіб оплати.

Чекаємо на вашу підтримку і вже готуємо наступні матеріали про те, що навколо існує не тільки велика #зрада, а багато-багато маленьких #перемог українців, які рухають Україну вперед. Будьте з нами й щодня переконуйтесь у тому, що наша держава заслуговує на те, щоб вкладати в неї час і гроші. Підписуйтеся на нас у Twitter, Instagram, Telegram, FacebookYouTube!

Читати далі

Суспільство

У Харкові відкриють новий гігантський “сухий” фонтан (ФОТО)

Опубліковано

У Харкові облаштовують новий “сухий” фонтан. Відкриття фонтану у сквері на пл. Свободи заплановане на 23 серпня, День міста. Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов після робочої наради на площі.

За його словами, зараз там завершується будівництво каркаса фонтану: робочі заливають останнє бетонне кільце конструкції.

Читайте також: Як головну площу Маріуполя перетворюють на туристичний магніт (ФОТО)

«Фонтан вже прибув до Харкова, і з наступного тижня ми плануємо почати монтажні роботи інженерних комунікацій», – розповів перший віце-мер.

Яким буде фонтан?

Подібний фонтан є в парку Горького, але його діаметр всього 10 метрів. Діаметр фонтану, який з’явиться на площі Свободи, складе 36 метрів.

Місце навколо майбутнього фонтану — в піску, там повинні покласти гранітну плитку.

Ігор Терехов також зазначив, що територія скверу буде повністю реконструйована. Там з’явиться нове освітлення, буде покладена гранітна плитка, встановлять лавки, урни та виконають комплекс робіт з озеленення.

“Сухі” фонтани обладнані спеціальною решіткою, з-під якої б’ють струмені води. Сама ніша басейну з водою захована під поверхню.

Фото: city.kharkov.ua

Читати далі

Суспільство

Український фільм покажуть на європейській стрімінговій платформі HBO Europe

Опубліковано

Дебютний фільм режисера Антоніо Лукіча Мої думки тихі цієї осені з’явиться на європейській стрімінговій платформі HBO Europe. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

За словами продюсерів стрічки Дмитра Суханова та Алли Бєлой, контракт міжнародного сейлз агента Reason8 Films (UK) був підписаний ще навесні, але тільки зараз завершився етап передачі всіх матеріалів стрічки згідно з міжнародними стандартами QC компанії HBO.

Нагороди і досягнення

Уперше ліричну комедію Антоніо Лукіча “Мої думки тихі” було показано 4 липня 2019 року у секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі.

В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

Читайте також: В Україні вручили кінопремію “Золота Дзиґа”: хто отримав головний приз

У 2019 році фільм отримав також Національну премію кінокритиків “Кіноколо” у категоріях “Відкриття року” (Антоніо Лукіч) та “Найкраща акторка” (Ірма Вітовська-Ванца). А у 2020 році стрічка стала лауреатом Національної кінопремії України “Золота Дзиґа” у чотирьох номінаціях: “Найкращий фільм” (реж. Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Бєлая), “Найкращий сценарій” (Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко), “Найкраща жіноча роль” (Ірма Вітовська) та “Відкриття року” (Антоніо Лукіч).

Фільм вийшов в український прокат 16 січня 2020 року всього на 91 екрані, проте стрічка протрималась в українському прокаті п’ять тижнів й зібрала 9,4 млн грн.

Крім того, “Мої думки тихі” стали першим в сучасній історії фільмом, що вийшов в прокат у Білорусі українською мовою.

Хто такі HBO Europe?

HBO Europe – це преміальна телевізійна група каналів HBO. Сервіс доступний як група телевізійних каналів та трансляцій телевізійних послуг в Угорщині, Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Хорватії, Словенії, Сербії, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Північній Македонії, Молдові.

Фото: 5.ua

Читати далі

Суспільство

Під Одесою оселились 1500 рожевих пеліканів (ФОТО)

Опубліковано

У Національному парку “Тузлівські лимани” під Одесою зараз оселилися близько 1500 рожевих пеліканів.

Про це повідомив в Facebook заступник директора нацпарку Іван Русєв, передає Уніан.

За словами вченого, більшу частину часу пелікани полюють і відпочивають. 

“Більшу частину доби вони полюють на Тузлівських лиманах та відпочивають. Багато часу вони витрачають на догляд за собою – чисткою пір’я. Тому і виглядають завжди яскраво  і фотогенічно для зацікавлених туристів”, – йдеться у дописі.

«ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ – ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ!»Сьогодні, 7 липня Указом Президента України визначено Днем професійного свята працівників природно-заповідної справи. Завдяки зусиллям фахівців, науковців та природоохоронної громадськості, станом на сьогодні в Україні збережено майже 8500 територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею майже 4 млн. га, що становить 6,61% площі країни. Тепер в Україні офіційно 52 національних природних парки! Але ексклюзивним е національний природний парк «Тузлівські лимани», створений 1 січня 2010 року. День 7 липня для професійного свята обрано невипадково, адже асоціюється він зі святом Івана Купала, присвяченим загадковим і чудодійним силам природи.Відзначення Дня працівника природно-заповідної справи надихає нащадків для збереження рідної природи та екологічної рівноваги планети. Відео неперевершеного ранку з Тузлівської Амазонії в НПП «Тузлівські лимани». Ми і наша команда нацпарку працюємо заради такої дикої природи як тут…подивиться і закохайтесь, а закохавшись – бережить! Збережемо разом природу-збережемо Україну.

Geplaatst door Ivan Rusev op Maandag 6 juli 2020

Що варто знати про Тузлівські лимани?

Тузлівські лимани — група солоних лиманів лагунного типу в Україні, у приморській частині Бессарабії. Лимани включені до Національного природного парку, створеного указом Президента України від 1 січня 2010 року. Розташовані на території Татарбунарського району Одеської області.

Читайте також: На півдні України вперше помітили рожевих фламінго (ФОТО)

Національний природний парк (НПП) «Тузлівські лимани» — це ланцюг із 13 лиманів у межиріччі Дунаю та Дністра з відкритою зоною Чорного моря, а пляжна лінія тут тягнеться на цілих 50 кілометрів.

Водно-болотні угіддя природного заповідника є унікальними екологічними системами, що зберігають генофонд рослинного та тваринного світу, які відіграють важливу роль у підтримці екологічного балансу. 

Через територію Тузлiвських лиманів проходить міграційний коридор, яким пролітають мільйони птахів під час сезонних перельотів до місць гніздування. Тут відпочивають перелітні птахи та гніздяться водоплавні.

Читати далі

Суспільство

Алея дерев’яних скульптур з’явилась у хмельницькому парку (ФОТО)

Опубліковано

У парку імені М. Чекмана, що в Хмельницькому, працюють над облаштуванням алеї дерев’яних фігур. Їх створили різьбярі під час фестивалю «Respublica FEST 2019», розмістяться поруч з атракціонами, між набережною та центральною алеєю. Про це повідомляє місцевий сайт Є.

Зазначається, що раніше колекцію фігур вже встановлювали тимчасово на міській набережній поруч з парком. Хмельничанам їх презентували минулого року до Дня міста. Як розповів головний інженер комунального підприємства «Парки і сквери» Тарас Панасюк, раніше фігури не виставляли, оскільки чекали завершення будівництва алеї.

«Фігури ще встановлюємо. Поки що їх буде дев’ять, а не десять. Одну скульптуру, яку пошкодили восени, треба відремонтувати. Загублену деталь так і не знайшли. Ми маємо доробити її, і тоді виставимо теж», – каже Тарас Анатолійович.

Читайте також: У Києві на Позняках з’явилася скульптура з білими ведмедями (ФОТО)

Скульптури обробили дезінфікуючим засобом, також для них виготовили спеціальні підставки. Чи стоятимуть фігури у парку цілоріч, в адміністрації ще не визначились. За словами головного інженера, ймовірно, що на зимовий період колекцію виробів з дерева приберуть.

Фото: ye.ua

Читати далі

Суспільство

В Україні стартує безкоштовний онлайн-фестиваль французьких комедій

Опубліковано

В Україні з 14 до 24 липня відбудеться безкоштовний онлайн-фестиваль французьких комедій UKRSIBBANK film fest на сайті ukrsibbank-cinema.org.ua. Подія приурочена до національного свята Франції, Дня взяття Бастилії. Серед організаторів – компанія «Артхаус Трафік», повідомляє zaxid.net.

Зазначається, що на честь відкриття фестивалю відбудеться концерт Олега Скрипки, який заспіває улюблені французькі пісні разом з сином Устимом. Трансляція розпочнеться 14 липня о 19:00 на сайті фестивалю.

До кінопрограми увійшли 5 французьких комедій:

«Мадам»

Madame, режисерка Аманди Штерс, 2017, на головному фото

Зіркова комедія «Мадам» розповідає про заможну пару в Парижі, яка збирає гостей на звану вечерю. Але 13 осіб за столом – погана прикмета – тож господиня просить служницю приєднатися до трапези. Головні ролі у стрічці зіграли номінанти премії «Оскар» Тоні Коллетт («Спадковість») та Гарві Кейтель («Скажені пси»). У головній ролі – видатна іспанська актриса, улюблениця Педро Альмодовара Россі де Пальма («Жінки на межі нервового зриву»).

«Візьми мене штурмом»

Raid dingue, режисер Дені Бун, 2016.

Романтична екшн-комедія «Візьми мене штурмом» – історія дівчини, яка потрапила до елітного загону спецназу. Автор сценарію, режисер і виконавець головної ролі – комік Дені Бун, а також автор найбільш касового фільму за всю історію французького прокату – «Лашкаво прошимо!».

«По(друг)а»

Ami-ami, режисер Віктор Сен Макарі, 2018

Комедія про платонічну дружбу «По(друг)а» – дебютний фільм Віктора Сен Макарі. До того як зняти своє перше кіно, він 7 років працював у культовій французькій кіностудії Gaumont. Головні ролі у фільмі виконали Вільям Лебхіл («Шукайте жінку») та Марго Бансійон.

«Святковий настрій»

C’est la vie!, Режисери Олів’є Накаш та Ерік Толедано, 2017

«Святковий настрій» – нова робота дуету режисерів і сценаристів Олів’є Накаша та Еріка Толедано, авторів культової комедії «1+1». Головний герой «Святкового настрою», організатор урочистих заходів, повинен провести весілля в замку XVII століття – але все ризикує піти шкереберть.

«Едмон»

Edmond, режисер Алексис Михалик, 2019

Історична комедія «Едмон» запрошує глядачів у Париж кінця XX століття та фокусує увагу на житті французького драматурга Едмона Ростана. Намагаючись прогодувати сім’ю, він обіцяє видавцю у рекордно короткі строки написати комедію у віршах – так народжується його знаменита п’єса «Сірано де Бержерак».

Всі фільми програми демонструються в українській озвучці та доступні для перегляду на території України.

Фото: kinoafisha.ua

Читати далі

Тренди

ДОПОМОГА
ШоТам

Підтримай наш проєкт, щоб ми могли надихати ще більше українців змінювати країну.