Суспільство
Два українських заводи експортуватимуть молоко у Малайзію
Підприємства “Пирятинський сирзавод” та “Золотоніський маслоробний комбінат”, які входять до складу “Молочного альянсу” відтепер мають нові сертифікати Halal Jakim, які дозволяють їм експортувати свою продукцію до Малайзії. Про це повідомляє прес-служба компанії, передає agravery.com.
Документи видані Jabatan Kemajuan Islam Malaysia (JAKIM) — організацією, яка контролює дотримання норм халялю в Малайзії.
“Отриманню сертифікатів передувала досить складна процедура: представники організації JAKIM проводили аудит заводів задля погодження підприємств до списку власників сертифікатів”, —йдеться у повідомленні.
Читайте також: В Україні вироблятимуть горіхове молоко
Окрім того, заводи мали надати ліцензії Міністерства охорони здоров’я і продемонструвати повну прозорість у виробництві харчових продуктів.
Логотип JAKIM дає впевненість в тому, що продукт є дозволеним для мусульман. Слід зазначити, що закони халяль JAKIM дають можливість людям відчувати себе більш захищеними.
Читайте також: Українські трамваї почали експортувати до Єгипту
Халяль — це те, що дозволено їсти, пити, робити або використовувати, згідно з ісламськими принципами. Це може бути все, що застосовується у всіх аспектах життя, і окрім харчування, — це соціальні відносини, одяг і навіть фінансові послуги.
Що варто знати про підприємство?
“Молочний альянс” ― холдингова компанія, що поєднує підприємства з виробництва сирів, цільномолочної та кисломолочної продукції, підприємства зі збору й обробки молока і молочної продукції, а також компанії, які здійснюють реалізацію продукції.
Читайте також: Україна потрапила до ТОП-10 світових експортерів “молочки”
До її складу входять Пирятинський сирзавод, Золотоніський маслоробний комбінат, Баштанський сирзавод, Яготинський маслозавод, а також Городенківський сирзавод і філія “Яготинське для дітей”.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі