Суспільство
ДТЕК придбав штучний інтелект, який мінімізує наслідки атак на енергосистему
ДТЕК придбав штучний інтелект ізраїльської компанії FSight, який буде мінімізувати наслідки ракетних ударів для енергосистеми України.
Про це повідомив президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін.
«Стрибки споживання електроенергії під час російських ракетних обстрілів завжди непередбачувані та вимагають оперативного перерозподілу потужностей. Тепер в управлінні цим процесом допомагатиме штучний інтелект ізраїльської розробки», – написав Ложкін.
Читайте також: «Це ніби детектив, але з кількома сюжетами». Як дослідити історію своєї родини? Розповідає генеалог Ігор Розкладай
Повідомляється, що технологія PREDICT+ компанії FSight дозволяє з максимальною точністю та в стислий термін давати необхідні рекомендації.
Довідка
Компанія FSight – стартап, створений 2015 року колишнім генеральним директором Israeli Electric Corporation (IEC) Амосом Ласкаром.
Окрім України та самого Ізраїлю програмні продукти FSight активно використовуються також енергетичними компаніями США, Європи та Південної Америки.
Нагадаємо, ДТЕК завершує будівництво першої черги Тилігульської вітрової електростанції.
Також ми розповідали, що команда Мінцифри бачить варіанти використання ChatGPT в «Дії» і вже впроваджує їх.
Фото: facebook.com/dtekkem
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі