Ви читаєте:
“Додому” став найкращим фільмом року – премія “Кіноколо”
3хв на читання
Назад
“Додому” став найкращим фільмом року – премія “Кіноколо”
3хв на читання

“Додому” став найкращим фільмом року – премія “Кіноколо”

25 Жовтня 2019, 17:30
Ксюша Коцан
Поділилися
0

У Києві відбулась церемонія нагородження національної премії кінокритиків “Кіноколо”: фільмом року стала драма “Додому” Нарімана Алієва, повідомляє компанія “Артхаус Трафік”

“Найкращим фільмом року стала драма “Додому” Нарімана Алієва – національний кандидат на премію “Оскар” у категорії “Найкращий міжнародний фільм”. Наріман Алієв також відзначений як найкращий режисер року”, – ідеться в повідомленні. .

Найкращі актор та акторка

За акторську гру у драмі отримав нагороду виконавець головної ролі Ахтем Сеітаблаєв. Найкращою акторкою другий рік поспіль названо Ірму Вітовську: цього разу відзначено її роботу у комедії “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча.

Читайте також: Українські акторки опинилися на “Площі зірок”

Довідково про премію

Премія кінокритиків України “Кіноколо” заснована у 2018 році – вона визначає досягнення українського кінематографа та діячів кіноіндустрії за останній рік від імені спільноти кінокритиків України.

До комітету “Кінокола” входять кінокритики та кінознавці, які є членами Міжнародної федерації кінопреси; українські кінокритики, чиї рецензії та критичні матеріали виходять в друкованій пресі, онлайн-медіа, на радіо або телебаченні; журналісти, які публікують аналітичні матеріали про українське кіно в ЗМІ.

Організатори кінопремії – Спілка кінокритиків України, асоціація “Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!” та компанія “Артхаус Трафік” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кіно Премія
По темі
Читайте також

«Сиділи в окопі й мріяли про хату». Подружжя ветеранів переїхало до села й надихнуло на це ще три родини

«Коли ми повернемося, купимо класну хату в селі: таку, щоб поруч людей було небагато. Заведемо тварин, народимо...
20 Березня 2026
01:18
Приїхав з Австралії воювати за Україну — і після поранення хоче повернутися

Приїхав з Австралії воювати за Україну — і після поранення хоче повернутися

1 день тому
02:39
Чому український селянин мріяв про пару волів?

Чому український селянин мріяв про пару волів?

2 дні тому
Друзі продовжили справу загиблого Дмитра Пащука та відкрили його кафе
03:07

Друзі продовжили справу загиблого Дмитра Пащука та відкрили його кафе

Дмитро Пащук мріяв про сімейне кафе у Львові, де люди почуватимуться як удома. Та щойно він узявся облаштовувати свій новий заклад, розпочалася…
23 Березня 2026