Суспільство
До озера Синевир відремонтували дорогу
Дорогу до Синевир на Закарпатті відремонтували на відрізку протяжністю 800 метрів. Про це повідомили в Національному природному парку «Синевир».
«Раді повідомити Вам про успішне завершення довгоочікуваних ремонтних робіт на дорозі, що веде до найцікавішого природного об’єкта — озера Синевир. Ці роботи були завершені з використанням будівельних матеріалів, зокрема, асфальтобетонного покриття, що гарантує довговічність дороги та зручність підйому туристів до одного з семи природних чудес України», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що озеро Синевир завжди було однією з найвідоміших природних перлин краю, тому важливо було забезпечити легкий доступ до нього для всіх, хто має бажання насолодитися його красою.
Читайте також: Втратила свій дім і почала шити піжами. Як переселенка заснувала бізнес у чужому місті
Завдяки зусиллям керівництва парку, а також фінансовим можливостям установи, ця дорога стала не тільки зручним шляхом до озера Синевир, але й втіленням проєктного задуму та побажань туристів у забезпеченні безпеки та комфорту під час відвідин туристичної локації.
Що зробили?
Під час ремонту було відновлено монолітність старого покриття шляхом вирівнювання (фрезерування) наявного старого шару, укладання нового асфальтобетонного покриття, що зменшить потреби у регулярних ремонтних роботах, очищено систему водовідведення для запобігання затопленню дороги під час дощів.
Також будуть встановлені нові дорожні вказівники та інформаційні стенди.
«Зараз після завершеного ремонту, дорога має гарний вигляд, а покриття асфальтобетоном виглядає сучасно та охайно, що позитивно впливає на загальне враження мандрівників. Ми сподіваємося, що реалізована ініціатива позитивно вплине на розвиток туризму в нашому регіоні та підвищить якість відпочинку на території парку», — інформують у парку.
Нагадаємо, у Луцьку відкрили для відвідувачів Вежу князів Чорторийських з оборонним муром та підземеллями.
Фото: facebook.com/NacionalnijPrirodnijParkSynevir.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі