До Києва приїхав американський актор Майкл Дуглас. Актор, як посол доброї волі ООН, візьме участь у масштабному Саміті перших леді та джентльменів, організованому Оленою Зеленською. Подія пройде у столиці 12 вересня, у четвер.
Про це повідомили в Управлінні туризму та промоцій КМДА.
Під час прогулянки Києвом Майкл Дуглас відвідав Михайлівський Золотоверхий монастир, Михайлівську площу та парк «Володимирська гірка», де оглянув краєвиди Дніпра, після чого завітав до Андріївської церкви.
Читайте також: В столиці відкрили Меморіал пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу — відео

Фото: Управління туризму та промоцій КМДА
«Почесний гість був вражений красою архітектури нашого улюбленого міста, а також активно цікавився історичними подіями, які відбувалися у Києві. Були раді стати частиною відвідин друга України», — йдеться у повідомленні.
Довідка
Майкл Кірк Дуглас — американський актор та кінопродюсер; лауреат премії «Оскар» як «найкращий актор».
Нагадаємо, ЗСУ будуть отримувати нові дрони-бомбери «Чорна вдова».
Фото: Управління туризму та промоцій КМДА