Суспільство
Для жертв домашнього насильства у Києві відкриють ще одну “кризову кімнату”
У Києві відкриють уже другу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства. Вона розташується на лівому березі столиці. У закладі вже розпочалися ремонтні роботи, передає пресслужба КМДА.
«Першу «кризову кімнату» ми відкрили три місяці тому на правому березі Києва. За цей час нею скористалися 28 осіб, з яких 16 жінок і 12 дітей. Усі вони постраждали від домашнього насильства з боку чоловіків та батьків. Варто зазначити, що з початку року в місті зафіксовано понад 12 тисяч звернень до поліції стосовно домашнього насильства. Що стосується лівобережних районів, то в них за цей час зафіксовано понад 5 тисяч звернень. Відкриття кімнати кризового реагування на лівому березі дасть можливість оперативно надавати прихисток для постраждалих та врятувати чиєсь життя», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Читайте також: У столиці відкрили першу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства (ФОТО)
Що відомо про “кризову кімнату”
До створення другої «кризової кімнати» долучилися міжнародні організації, зокрема, Фонд народонаселення ООН та соціально-відповідальний бізнес, за кошти якого відбуваються ремонтні роботи.
Кімната кризового реагування покликана допомогти постраждалим, яким нікуди йти і ситуація дійсно екстремальна. Актуальність кімнат кризового реагування неймовірно висока, адже вчасне вилучення постраждалої особи від кривдника може убезпечити від фатальних наслідків.
Чому це важливо
Із 1 січня 2020 року в Києві зафіксовано 12 749 до поліції звернень стосовно домашнього насильства. Зокрема, в Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах надійшло 5 008 звернень. Більшість з яких надходять від жінок (віком від 20 до 50 років), зокрема з дітьми (від 0 до 15 років).
Фото: kyivcity.gov.ua
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі