Суспільство
Чіпси Lay’s вироблятимуть на заводі в Миколаївській області
Один із найбільших виробників продуктів харчування і напоїв “PepsiCo Україна” почав проект з локалізації виробництва чіпсів торгової марки Lay’s в Україні.
Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Delo.ua.
Запустити виробництво чіпсів планують до середини 2019 року на вже наявному заводі у Миколаївській області. Наразі на цьому заводі виробляються сухарики “Хрусteam”, соки “Садочок”, дитяче харчування “Агуша”, а також здійснюється первинна переробка сезонних овочів і фруктів.
“PepsiCo прагне до максимальної локалізації виробництва та використання сировини місцевих постачальників в країнах своєї присутності. Сьогодні ми ведемо підготовку до установки першої лінії з виробництва картопляних чіпсів, а також впроваджуємо власну агропрограму”, – зазначила гендиректор “PepsiСo Україна” Ірина Козлова.
На чіпси пустять 60 тис. тонн картоплі
У рамках цієї програми планують забезпечувати господарства-постачальники картоплі насіннєвою базою, проводити навчальні семінари і тренінги, а також надавати цілорічну підтримку агро-командою. Всього на рік планується виробляти близько 40-60 тис тонн картоплі особливих “чіпсових” сортів.
Читайте також: У Польщі почали продавати українські йогурти
Потужність нових ліній і обсяг інвестицій компанія не розголошує. Наразі PepsiCo виробляє чіпси під ТМ Lay’s в Польщі. Також компанія планує розширити виробництво сухариків “Хрусteam” за рахунок установки другої лінії.
Раніше PepsiCo зазначала, що в Україні значні обсяги необхідної сировини і досить високий професіоналізм бульбоносних господарств, щоб почати робити місцеві чіпси Lay’s.
Що варто знати про PepsiCo?
PepsiCo в Україні належать п’ять підприємств: завод з переробки фруктів, овочів і виробництву соків (Миколаївська обл.); завод з виробництва соків, газованих напоїв і холодного чаю (Миколаївська обл.), Харківський молочний комбінат; Київський молочний завод, де також знаходиться підприємство з виробництва дитячого харчування “Агуша”, запущене в 2012 році.
Найбільшими брендами компанії в Україні є: “Сандора”, “Садочок”, “Сандорик”, Pepsi, 7UP, Mirinda, “Слов’яночка”, “Агуша”, Lipton Ice Tea, “Єсентуки”, “Аква мінерале”, Lay’s і “ХрусTeam”.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі