Суспільство
Червоний Хрест України анонсував онлайн-курс для волонтерів. Як долучитися
30 квітня о 18:00 відбудеться вступний онлайн-курс для охочих долучитися до роботи Червоного Хреста України.
Про це повідомили на сторінці організації в Facebook.
Долучитися до лекції можуть усі охочі: як волонтери та працівники організації, так і українці, котрі прагнуть приєднатися до команди Червоного Хреста України.
«Це ознайомча зустріч для всіх, хто бажає долучитися до Червоного Хреста України. Про місію, історію, принципи та види діяльності в організації.3 0 квітня о 18:00 в online-форматі на платформі Microsoft Teams усі бажаючі волонтери та співробітники зможуть дізнатися про ідею та історію заснування, принципи й напрямку діяльності організації», – йдеться в повідомленні.
Крім того, організатори розкажуть про правила використання символіки ЧХ та переваги волонтерства в організації.
Для того, аби взяти участь в онлайн-лекції, необхідно зареєструватися за цим посиланням. У відповідь на заповнену анкету Червоний Хрест України надішле всі деталі та посилання на зустріч.
Про Червоний хрест України
Існують три незалежні організації – Міжнародний комітет Червоного Хреста, Міжнародна федерація Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та національні товариства Червоного Хреста у різних країнах (всього 192 товариства). Український Червоний Хрест працює самостійно.
У компетенціях Українського Червоного Хреста – централізоване надання гуманітарної допомоги через органи місцевої влади, швидка допомога населенню на звільнених територіях, гуманітарна допомога у більш спокійних районах.
З початку війни штат товариства збільшився з 60 співробітників до 500, а волонтерська мережа – з 3000 до 8000 осіб. За два місяці повномасштабної російсько-української війни УЧК зібрав понад мільярд гривень та привіз більш як 5400 тонн гуманітарної допомоги. 500 волонтерів евакуювали людей із зон бойових дій, разом із рятувальниками ДСНС вони вивезли із небезпечних зон близько 100 000 людей.
Фото: facebook.com/RedCrossUkraine
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі