Суспільство
Будівельні магазини і компанії можуть стати учасниками єВідновлення
Будівельні магазини та компанії можуть долучитися до єВідновлення. Саме у них купуватимуть будматеріали чи найматимуть працівників українці, які отримають кошти за програмою.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства цифрової трансформації України.
Зазначається, що вже місяць в Україні діє програма єВідновлення. Вона дозволяє українцям, житло яких постраждало через бойові дії, отримати кошти на ремонт. За весь час роботи сервісу українці надіслали 15,9 тисяч заяв.
Отож, якщо ви маєте будівельний магазин чи компанію, то можете стати партнером програми єВідновлення та допомагати відбудовувати Україну.
Як стати учасником програми?
Стати учасниками єВідновлення можуть компанії, які ведуть діяльність за такими категоріями та МСС-кодами:
- 1520 — Генеральні підрядники житлового та торгового будівництва;
- 5211 — Магазини з будівельними матеріалами та пиломатеріалами;
- 5231 — Магазини зі склом, фарбою та шпалерами.
Читайте також: Як хендмейд-виробникам почати свій шлях у міжнародному eCommerce? Покрокова інструкція
Щоб стати партнерами програми, необхідно подати заяву на порталі Дія.
Перелік актуальних учасників програми можна буде переглянути на сайті єВідновлення за лінком.
Про програму
єВідновлення – це грошова допомога від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Кошти можна витратити на придбання будівельних матеріалів чи замовлення ремонтних послуг.
Нагадаємо, в Україні з 10 травня стартувала програма єВідновлення, за допомогою якої можна отримати кошти на ремонт своїх пошкоджених внаслідок війни домівок.
Також ми розповідали, що на Київщині відновили багатоповерхівку, пошкоджену внаслідок обстрілу.
Фото: facebook.com/mintsyfra.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі