Суспільство
Біля Львова вирощують їстівних равликів
На цій фермі врожайність вимірюють у равликах на гектар. Це ферма “Західний равлик” в Пустомитівському районі на Львівщині. На 1 га тут вирощують до 5 млн молюсків і готуються до налагодження експорту до ЄС. Адже через заборони вилову там виник равликовий дефіцит.
Ферму побудувало подружжя Ірина та Іван Юськевичі. Вирощують тут “племінних” равликів максимус та мюллер. Кілограм делікатесу у Європі коштує до 16 євро.
Читайте також: Як продавати лохину на Фейсбук і заробити мільйон
Фермерські молюски виростають за 7 місяців. Годують їх ріпаком та подрібненою морквою. Але зараз і в Україні розпробували делікатес.
На фермі равликів продукують у різних формах: живий равлик охолоджений, філе заморожене, є готова продукція, зокрема, фаршировані равлики.
Юськевичі поставляють їх до ресторанів країни та продають онлайн. Щоб обійти посередників з Польщі, закликають кооперуватись українських фермерів.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]

Суспільство

У міжнародному аеропорту Київ імені І. Сікорського (Жуляни) і аеропорту Одеса відкрили нові заклади в форматі coffee point.
Про це пише ЦТС.
Зазначається, що новий WOG coffee point в аеропорту Київ розташований на першому поверсі пасажирського терміналу А, він працює за графіком прильоту і відльоту рейсів.
Кафе в аеропорту Одеса розташоване на другому поверсі нового пасажирського терміналу і працює за графіком відповідно до розкладу авіарейсів.
Читайте також: Вперше в Україні запрацює скринінг іноземних інвестицій. Що це і навіщо потрібно
“У закладах весь асортимент можна придбати в форматі to go, що дозволяє брати їжу і напої на борт літака. А також тепер відвідувачі аеропорту можуть випити чашечку улюбленого напою ще до проходження митного контролю”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, на реконструкцію аеродрому в Одесі виділили 703 мільйони гривень.
Як ми повідомляли раніше, визначили компанію, яка виконуватиме передпроєктні роботи з будівництва аеропорту на Закарпатті.
Головне фото: cfts.org.ua.
Суспільство

У Берліні на дні озера Хаберманн водолази виявили перший український автомобіль — ЗАЗ-965.
Про це йдеться на ютуб-каналі Останній бастіон.
За інформацією, діставала автомобіль берлінська пожежна команда. Це виявилося непростим завданням. Температура води становила всього +3 градуси, а через мул і бруд видимість на дні озера не перевищувала 20 см.
Читайте також: Які найпопулярніші кольори легкових авто обирали українці у 2020 році?
Востаннє ЗАЗ-965 зійшов з конвеєра ще в 1969 році. За яких обставин машина потрапила в озеро — невідомо.
Рятувальники витягли машину з глибини 25 метрів. “ЗАЗ” буквально поріс мідіями. Машину витягли канатом з води за допомогою фронтального навантажувача.
Читайте також: Як заробити на перепродажу квартири в новобудові – поради Сергія Степенка
Нагадаємо, всюдихід українського виробництва протестували в умовах міста.
Головне фото: wikimedia.org.
Суспільство

У Міжнародному аеропорту «Рівне» представники Міністерства юстиції передали військовослужбовцям Збройних Сил літак Ан-2.
Про це пише АрміяІнформ.
У заході, що відбувся на злітній смузі, взяли участь робоча група Мін’юсту, командування морської авіаційної бригади, керівництво аеропорту «Рівне» та журналісти.
Читайте також: Як випробовували гелікоптери з українськими лопатями (ВІДЕО)
Як стало відомо, ця військова частина — єдина авіабригада у ЗС України, яка експлуатує літаки такого типу.

«У штаті є підготовлені екіпажі для виконання польотів саме на Ан-2. Тому нам цікаві ці машини. Цей легкий транспортний літак здатний виконувати зльоти й посадку на непідготовлені аеродроми. Його застосовуватимуть у підготовці льотного складу підрозділів морської піхоти. Крім того, він може виконувати завдання повітряної розвідки, десантування», – наголосив полковник.

Зазначається, що у військових льотчиків уже є попередня домовленість з Вінницьким авіаремонтним заводом, який виконуватиме ремонтні роботи літака та двигуна. У короткі строки у Рівному літак розберуть і передадуть у Вінницю. Там на нього чекає оцінювання технічного стану й ремонт.

Планується, що до пункту постійної дислокації військової частини — на південь України — літак переправлять уже своїм ходом. Вінницький завод уже має подібний досвід. Наприкінці минулого року тут уже відремонтували подібний Ан-2. На цьогорічний ремонт уже сплановано й виділено державне фінансування.
Читайте також: Збройні Сили використали технологію «Віраж-планшет» для виявлення авіації (ВІДЕО)
Нагадаємо, на Полтавщині пілоти літали у складних метеоумовах.
Як ми повідомляли раніше, українські миротворці в Конго провели тренування авіанавідників.
Усі фото: mil.in.ua.