Суспільство
Більшість компаній запустили новий продукт під час пандемії – дослідження
Деякі сектори бізнесу виграли внаслідок Covid-19: технології, фармацевтика, логістика та виробництво суперфудів. Про це йде мова в дослідженні групи компаній One Philosophy.
За даними дослідження, 16% керівників очікують, що дохід компаній виросте від 5% до 20%, ще 19% передбачають, що дохід залишиться на рівні минулого року. Однак у більшості галузей результати окремої організації залежать від її життєздатності та способів реагування на кризу.
Через пандемію 61% керівників скоротили заробітну плату або відправили людей у відпустку за власний кошт, 42% — звільнили частину працівників. Половина компаній переглянула заплановані інвестиції, проєкти та ініціативи. Більшість українських компаній змогли пристосуватись до нових умов.
«Пандемія стала каталізатором для розвитку. Під час карантину 71% організацій запустили новий продукт або послугу, 55% — залучили нових партнерів для спільних ініціатив, а також планують покращувати клієнтський досвід. Насправді Covid-19 прискорив впровадження низки рішень в організаціях: від переходу на віддалену роботу й нове програмне забезпечення до диджиталізації процесів і продуктів», — зазначає засновниця групи компаній One Philosophy Наталія Попович.
Третина компаній розглядають зміну бізнес-моделі, впровадження нових технологій та інвестиції у свої бренди. 29% зазначили, що їхні організації планують вийти на новий ринок.
Більшість (94%) керівників відзначили, що спілкування з командою змінилося. Майже всі опитані сказали, що комунікацій стало більше, зокрема керівники почали частіше спілкуватися з усією командою. Крім того, спілкування стало відвертішим — працівникам відкрито розповідали про стан справ у організації. Для оперативного реагування на ситуацію в багатьох організаціях були створені «кризові штаби».
Для підтримки командного духу компанії перевели неформальні зустрічі в онлайн. Деякі компанії почали використовувати нові інструменти для внутрішніх комунікацій: корпоративне радіо, групи у Viber, телеграм-канали, щотижневі відеозвернення керівництва тощо. Внаслідок цього більшість керівників зазначили, що їм вдалося налагодити ефективну дистанційну роботу.
З послабленням карантину більшість організацій повністю або частково повернулися до роботи в офісі. Проте в деяких організаціях дійшли висновку про доцільність віддаленої роботи для всіх або частини співробітників, які оцінили можливість гнучко планувати робочий графік, не втрачаючи продуктивності праці. Крім того, керівники відзначили ефективність проведення зустрічей в онлайн-форматі.
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі