Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1524595767 img 1706 3 2 1 e1559736079551 1524595767 img 1706 3 2 1 e1559736079551

Суспільство

Біля львівського залізничного вокзалу з’явиться велика трамвайна розв’язка

Опубліковано

У Львові ведуться активні роботи з реконструкції площі Двірцевої, яка знаходиться поруч з головним залізничним вокзалом міста. Про це повідомляє ЦТС.

Значні зміни стосуватимуться електротранспортної інфраструктури площі.

Що передбачається масштабним оновленням?

Згідно з розробленим проектом, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів наблизять до входу в будівлю залізничного вокзалу. Якщо зараз відстань між входом на вокзал і трамвайної кінцевої становить близько 140 метрів, то після реконструкції воно складе всього 30 метрів. Трамваї будуть висаджувати пасажирів поруч з фасадом вокзалу.

Читайте також: У Львові представили трамвай з новим дизайном. Який він?

Для зручності пасажирів трамвая, кінцеву зупинку обладнають підвищеними посадочними платформами висотою 25 сантиметрів над рівнем головки рейки. Крім того, на трамвайній кінцевої з’являться великі павільйони для очікування транспорту з електронними табло, які будуть показувати час до прибуття трамвая.

Покращені умови для водіїв муніципального транспорту

Для водіїв трамваїв обіцяють створити комфортні умови праці – на кінцевій зупинці «Головний вокзал» з’явиться великий диспетчерський пункт. Крім того, кінцеву обладнають запасними шляхами для відстою трамвая.

Під час реконструкції трамвайних колій будуть використані сучасні стрілки, а також пристрої контактної мережі трамвая. Це дозволить значно підвищити надійність і швидкість руху трамваїв.

Нагадаємо, впродовж  2019 року Міністерство інфраструктури України планує закупити 56 трамваїв у рамках кредитної програми Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Коментарі

Суспільство

Друкарня «Фактор-Друк» відновлює свою роботу

Опубліковано

У Харкові відновлює роботу друкарня «Фактор-Друк», яку росіяни зруйнували 23 травня ракетним обстрілом.

Про це повідомляють у сюжеті «Радіо Свобода».

Наразі друкарня готує підручники до нового навчального року та набирає на роботу нових працівників. «Фактор-Друк» поки не може провести повний цикл виготовлення книжок, тому надруковані примірники передають в інші друкарні, аби ті зробили обкладинки й передали готові підручники в магазини та школи.

«Зараз основне, що ми можемо, — це друкувати. Ми друкували “Історію України“, Всесвітню історію, Фізику, Мистецтво, взагалі багато підручників. До цього був 7 клас, а зараз ми друкуємо 1–2 клас», — розповіла генеральна директорка друкарні Тетяна Гринюк.

Читайте також: Україна вперше візьме участь у Міжнародному книжковому ярмарку «Liber» в Іспанії

Вона додає, що основне влучання було в палітурний цех, який знищили. Та зараз уже провели демонтажні й монтажні роботи та відновили дах, стелю і стіни.

Нових співробітників друкарні допомагали вчити колеги з інших підприємств. Вони також давали їм можливість стажуватися, аби ті були готовими до роботи у «Фактор-Друк».

Нагадаємо, що редакція ШоТам готувала добірку своїх улюблених книжок від видавництва Vivat, яке входить до холдингу «Фактор», як і сама друкарня.

Фото: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Суспільство

«Шахтар» придбав квартиру для родини, яка постраждала від ракетного удару в Краматорську (ВІДЕО)

Опубліковано

Футбольна команда «Шахтар» придбала квартиру для родини 13-річної Яни Степаненко, яка постраждала під час ракетного удару по вокзалу Краматорська. Тоді мама двійні Наталя Степаненко втратила ліву ногу, а її дочка Яна — обидві нижні кінцівки.

Їхню історію дивіться у відео ШоТам.

Після року реабілітації у США родина повернулася до України і завдяки футболістам «Шахтаря» має новий дім.

На новосілля до сім’ї завітав капітан команди Тарас Степаненко. Він передав їм особливий подарунок — шарф «гірників», який воїни ЗСУ врятували з одного з будинків у рідному для сімʼї Степаненків селищі Нью-Йорк на Донеччині.

Фото: ШоТам

Нагадаємо, що цьогоріч Яна брала участь у всесвітньо відомому Бостонському марафоні. Вона пробігла на ротезах пробігла відстань у 5 кілометрів і втілила мрію пораненого воїна. Дівчинка зібрала понад 500 000 гривень на протез для військового.

Фото: «Шахтар»

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Готель «Україна» у центрі Києва продали за 2,5 мільярда гривень

Опубліковано

18 вересня завершився перший аукціон в рамках великої приватизації. За 2,5 мільярда гривень продали готель «Україна» у Києві.

Про це повідомили у Фонді державного майна України.

На торги виставили 4-зірковий готель «Україна», який має 14 поверхів, 363 номери та 6 конференц-залів. Він знаходиться на алеї Героїв Небесної Сотні, будинок 4. Організатором аукціону став Фонд державного майна України. Стартовою ціною був 1 мільярд гривень.

Читайте також: Цифра дня: скільки податків сплатила IT-сфера в Україні з 2022 року

Переможець аукціону

Переможцем торгів стало ТОВ «Ола Файн», яке заснували у 2021 році. Основний вид його діяльності, за даними YouControl, — це надання в оренду й використання нерухомого майна. Розмір статутного капіталу компанії — 768 тис. грн. Її власником є підприємець Максим Кріппа.

Нагадаємо, що у Києві перейменують вулицю на честь Богдана Ступки.

Фото: Фонд державного майна України

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...