Суспільство
Армія отримала 14 нових бронемашин українського виробництва
Збройні сили України отримали 14 бронеавтомобілів “Варта” виробництва українського підприємства “Українська бронетехніка”. Відповідне відео розмістило підприємство на своєму YouTube каналі.
Які їхні переваги?
“Варта” – бронеавтомобіль з колісною формулою 4×4. Машина створена спеціально для поліції особливого призначення КОРД та сил спеціальних операцій Національної гвардії України.
7 грудня 2015 року бронемашина була вперше представлена міністром МВС як перспективний автомобіль для Нацгвардії та поліції особливого призначення.
Читайте також: Українське військо – у топ-10 армій Європи
Автомобіль комплектується двигуном ЯМЗ потужністю 270 к.с. Застосовуються безкамерні шини Continental.
Що варто знати про підприємство “Українська Бронетехніка”?
Конструкторсько-виробниче підприємство ТОВ “Українська Бронетехніка” має великий досвід роботи в оборонній промисловості, в першу чергу для задоволення потреб Збройних Сил України. Виробляють спеціалізовані броньовані автомобілі ВАРТА для перевезення особового складу, а також займаються розробкою та виробництвом продукції оборонного призначення для внутрішніх та зовнішніх ринків.
ТОВ “Українська Бронетехніка” спеціалізується на виробництві спеціалізованої броньованої техніки, автомобілів швидкої медичної допомоги, польових кухонь, польових військових частин та артилерії.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі