Суспільство
Архітектурна компанія Gensler допомогатиме відновлювати Ірпінь
Американська архітектурна компанія Gensler допомогатиме з відновленням Ірпеня на Київщині.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Irpin Reconstruction Summit.
Компанія сприятиме залученню до цієї справи найкращих міжнародних фахівців та експертів. Також Gensler надаватиме консультації щодо розробки плану реконструкції з урахуванням інфраструктурних, транспортних, спортивних, освітніх, екологічних та інших потреб громади.
«Gensler має колосальний досвід в будівництві грандіозних об’єктів. Проте в портфелі Gensler немає відбудованого міста після війни. Давайте разом недопустимо того, щоб українці були вимушені покинути свою країну. В місто, не зважаючи на руйнування, повернулося 85% мешканців. Це означає, що українці хочуть бути вдома», – зазначив голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк.
Крім того, Gensler планує очолювати процес планування відновлення Ірпеня, створити генеральний план міста. Цим мають розв’язати такі питання, як міське планування, пріоритети реконструкції, безпека, енергетичні та культурні ресурси.
Про компанію
Gensler заснована в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, у 1965 році. У 2021 році Gensler отримала 1 мільярд 235 мільйонів доларів доходу, що є найбільшим показником серед усіх архітектурних фірм у США. Gensler має 52 офіси в Азії, Європі, Австралії, на Близькому Сході та у Північній та Південній Америці, працюючи для клієнтів 7.1у 87 країнах. Протягом десятиліть Gensler очолює щорічний список 300 найкращих архітектурних фірм США за версією Architectural Record.
Нагадаємо, італійський футбольний клуб «Мілан» виділяє 150 тисяч євро на відновлення стадіону в Ірпені на Київщині.
Крім того, у Стоянці Київської області повністю відновили міст, який підірвали наприкінці лютого, аби завадити наступу російської армії.
Фото: facebook.com/IrpinReconstructionSummit.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі