Економіка і бізнес
Американська соцмережа купила стартап українця за 8 мільйонів доларів
Американська компанія Snap, яка є власником месенджера Snapchat та низки інших технологічних продуктів, купила команду з 5 провідних фахівців і права на всі технології українського стартапу Teleport Future Technologies. Сума угоди склала близько $8 млн, повідомляє LIGA.net.
Що це за стартап?
Teleport відомий своїм однойменним додатком, який фарбує волосся в різні кольори. Сервіс використовує низку технологій на базі нейронних мереж, завдяки чому підсумковий результат виглядає дуже натурально, начебто волосся насправді було такого кольору.

Додаток Teleport дуже простий у використанні: досить зробити знімок і вибрати потрібний фільтр з каталогу. Програма може працювати як з основною, так і з фронтальною камерою. Отриманим результатом можна поділитися з друзями в Instagram, Facebook або просто зберегти на смартфон.
Проект створив на той момент ще 19-річний одесит Владислав Уразов. Разом зі своїм партнером Богданом Матвєєвим вони зібрали команду з 30 людей з України, Франції, Англії та Росії. Відомо, що стартапу вдалось залучити $1 млн інвестицій. Проект зосередився на розвитку внутрішньої технології визначення об’єктів на фото та відео.
Читайте також: Українська компанія зібрала 275 тис. доларів на дерев’яний конструктор
Teleport встановив рекорд в українському, російському та білоруському App Store за кількістю завантажень. За першу добу після релізу застосунку його завантажили понад 1 млн разів, крім того, Teleport понад тиждень займав перше місце в магазинах додатків.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay