Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Хочете заробити мільйон гривень? Сім порад від світового експерта, як це зробити

Опубліковано

Мільйонер. Такий статус хотів би мати, певно, кожен з нас. Але чи реально це? Хтось думає, що це неможливо. А хтось заробляє собі – але це обов’язково “або щасливчик, або шахрай”.

Вірте чи ні, але стати мільйонером – це мета, якої можна досягти вже цьогоріч. Принаймні, так каже Джон Рамптон, підприємець та інвестор, який за своє життя вже кілька разів заробляв мільйон. Ми переклали його поради для видання Entrepreneur, завдяки яким ви, цілком можливо, можете стати мільйонером вже в цьому році!

1. Розробіть письмовий фінансовий план

Одна з головних причин, чому ви ніколи не зможете стати мільйонером, є те, що ви не складаєте попередньо фінансовий план. Розробка фінансового плану змусить вас діяти, а не просто говорити. Це також допоможе із прийняттям правильних рішень для досягнення ваших цілей та мрій.

Експерт з фінансового планування Скотт Хеджкок сказав, що, плануючи безпечне майбутнє, необхідно враховувати дві речі: скільки у вас є грошей і скільки ви витрачаєте. Це є основою фінансового планування. 

На мою думку, найбільша відмінність між тими, хто йде правильним і неправильним шляхом, у тому, скільки часу та сил вони вклали у розробку свого фінансового плану.

Успіх тих, хто це робить, відбувається незалежно від їхнього відносного багатства. Так само невдача тих, хто не дотримується плану, не має відношення до їх багатства.

Під час створення фінансового плану:

  • зосередьтесь на важливому замість концентрації на минулому;
  • сфокусуйтесь на тому, що ви контролюєте, перерахувавши спочатку фіксовані витрати у своєму бюджеті, а потім перерозподіліть залишкові доходи на додаткові статті витрат.
  • зосередьтесь на своєму майбутньому, передбачивши, скільки коштів знадобиться для виживання.

2. Зосередьтесь на збільшенні прибутку

“У сучасних економічних умовах ви не можете убезпечити на 100% свій шлях до статусу мільйонера”, – писав Грант Кардоне, який пройшов у 21 рік мав купу боргів, а вже у 30 став мільйонером. “Але перший крок – концентрація та повторення кроків, які приносять збільшення доходів”, – сказав Кардоне.

“Мій дохід спершу становив $3000 на місяць, а через дев’ять років – $20 000. Почніть слідкувати за грошима, і це змусить вас контролювати дохід і бачити можливості для його примноження”.

На щастя, у вас є кілька варіантів для збільшення ваших доходів, як-от інвестування у бізнес з високим рівнем окупності. 

3. Збільшіть свої грошові потоки

Якщо у вас вдома стоїть шафа, забита непотрібними речами, які ви більше не носите, або є ще одна квартира, де давно ніхто не живе – продайте, або здайте в оренду.

Вивчивши стратегії суперзаможних людей протягом п’яти років, автор Томас Клорлі, виявив, що 65% мільйонерів мають три потоки доходів, 45% – чотири потоки, а 29% – п’ять і більше потоків. Це може бути додатковий бізнес, робота за сумісництвом, вкладення коштів та здавання в оренду  квартири, машини чи предметів домашнього вжитку.

Замість того, щоб накопичувати пилюку чи займати простір, можна легко заробити та збільшити власний прибуток.

4. Автоматизуйте свої заощадження

Якщо ви хочете стати мільйонером, то необхідно мати звичку економити. Оберіть якийсь грошовий фонд та автоматизуйте ваші надходження у нього, визначивши періодичність та суму регулярних переказів. Ви й не помітите відрахування відсотку від вашої зарплатні, але у майбутньому отримаєте значну суму заощаджень. Радив би поставити 10% відрахувань для інвестицій та 5% для заощаджень.

5. Оновіть свої знання та навички

“Читайте не менше 30 хвилин в день, слухайте відповідні подкасти за кермом та енергійно шукайте наставників, – написав Такер Хьюз, який став мільйонером у 22 роки. Вам не потрібно просто бути майстром своєї справи. Ви повинні бути різностороннім генієм,  який здатний говорити на будь яку тему, будь це політика, фінанси чи спорт. Споживайте знання як повітря і ставте навчання собі за мету.

6. Живіть простіше та заощаджуйте власні кошти

Відомо, що найбагатші люди у світі дуже скромні. Вони не витрачають шалені гроші на дизайнерські розкішні речі, натомість купуючи будинки та авто економ-класу. Тобто, живуть, не використовуючи на повну фінансові можливості.

А ще, мільйонери тримають свої борги під контролем та економно використовують кредити. Беріть приклад з нафтового магната Томаса Бун Пікенса, який складав список покупок і брав з собою готівки рівно на придбання речей зі списку. Це допомагає не витрачати багато грошей. 

7. Спілкуйтеся з мільйонерами

“У більшості випадків ваш капітал відображає рівень капіталу і ваших найближчих друзів. Вплив та спілкування з більш успішними за вас людьми, може розширити мислення та буквально катапультувати ваш дохід, – сказав психолог і автор книги “Як думають багатії” Стів Сіболд. – Ми стаємо схожими на людей, з якими спілкуємось, і саме тому переможців тягне до переможців”. 

“Реальність полягає в тому, що мільйонери не так думають про гроші, як середній клас. Тому, спілкування з ними може багато чого вас навчити”.

Суспільство

У столиці проведуть фестиваль української писанки

Опубліковано

30 квітня о 14:00 в інноваційному парку UNIT.CITY стартує Фестиваль української писанки задля підтримки елемента Національного переліку нематеріальної культурної спадщини «Українська писанка: традиція і мистецтво». 

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Під час фестивалю майстри зі всієї України презентуватимуть традиційні писанки своїх регіонів та проведуть майстер-класи з писанкарства. Також заплановано встановлення Світового рекорду з масового розпису писанок і тематичний благодійний аукціон від зірок шоубізнесу.

Читайте також: Француженка готує обіди для військових та відбудовує будинки у Гостомелі (ВІДЕО)

Крім того, під час заходу український шеф-кухар Євген Клопотенко проведе майстер-клас: «Як зібрати Великодній кошик».

Створені писанки передадуть захисникам на фронт за допомоги Міжнародного штабу допомоги українцям.

Подія триватиме з 14:00 до 18:00 за адресою вул. Дорогожицька, 3

Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму.

Акредитація представників медіа доступна за посиланням

Нагадаємо, у ДСНС нагадали правила пожежної безпеки на Великдень.

Фото: МКІП

Читати далі

Суспільство

МОЗ затвердило перші клінічні протоколи з лікування бойових травм

Опубліковано

Міністерство охорони здоров’я затвердило перші шість клінічних протоколів з лікування бойових травм.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

“Міністерство охорони здоровʼя України затвердило перші шість клінічних протоколів серії стандартів медичної допомоги за напрямом «Бойова травма»; «Анестезія у пацієнтів із травмою»; «Гострий компартмент-синдром»; «Бойова торакальна травма»; «Бойові поранення: дебридмент та іригація»; «Висока двостороння ампутація»; «Судинна травма». Клінічні протоколи опрацьовано мультидисциплінарною групою, до складу якої увійшли спеціалісти з різних медичних напрямів, в тому числі бойові медики”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Дніпрі відкрили центр для громадських організацій та військових

Наступні сім протоколів з надання меддопомоги у разі бойових травм міністерство винесе на громадське обговорення найближчим часом.

У МОЗ додали, що ці та ще понад 20 протоколів, які будуть затверджені протягом 2024 року, є перекладом настанов з клінічної практики Joint Trauma System за напрямом «Бойова травма».

Нагадаємо,

Читати далі

Суспільство

Добро завжди повертається: історія пекарні, яка врятувала Чернігів від голоду (ВІДЕО)

Опубліковано

Колись Оксана Коваленко розвозила гарячі багети на своєму старенькому BMW і мріяла про велику пекарню, з якої буде пахнути хлібом на увесь Чернігів. Багато років вона працювала над втіленням своєї мрії й створила підприємство «Наша Булочка». Коли місто було в облозі під обстрілами, саме ця пекарня безкоштовно роздавала хліб і так рятувала людей від голоду. Як вчинене добро повернулося до Оксани та як змінилося ставлення до хліба у чернігівців — дивіться у ШоТам!

“Ми просто робили свою роботу”, – ділиться Оксана.

Оксана Коваленко почала свій бізнес у 2001 році з 2 мішків борошна. Любов до випічки успадкувала від своєї бабусі.

“У мене навіть збереглася лопата для пічки, якою вона діставала хліб. Бабуся завжди казала, що ця лопата оберігає дім від блискавки”, – каже Оксана Коваленко.

Читайте також: Француженка готує обіди для військових та відбудовує будинки у Гостомелі (ВІДЕО)

Підприємиця ставила ставку на тодішню новинку – багети. Особисто розвозила свіжу випічку до крамниць та кіосків. Бізнес розвивався, “Наша Булочка” пекла багети та булочки тоннами. З 2014 року Оксана почала возити булочки у зону АТО. З того часу підприємиця завжди тримала запас борошна на 3 місяці.

Саме це борошно врятувало Чернігів від голоду у 2022 році. Окупанти підірвали млин та три автомобілі з хлібом. Три місяці пекарня працювала цілодобово, пекарі навіть жили у цеху.

“Постійно ми знаходилися під обстрілом, постійно не було електроенергії та води. Ну ми впоралися”, – каже підприємиця.

Але руйнування і розданий хліб похитнули економіку підприємства. Власними силами відновили млин, але на нове обладнання коштів не вистачило. І тоді зроблене добро, повернулося до Оксани, у вигляді гранту. Вона перемогла у конкурсі грантової підтримки “Курс на Незалежність”.

Нове пакувальне обладнання забезпечило ще 5 робочих місць. Завдяки цьому пакуванню випічка зберігається краще та довше. Тепер пекарня у разі потреби зможе дати місту ще більше хліба.

“Зараз у всіх моїх друзів та клієнтів, змінилося ставлення до хліба. Всі його бережуть, кладуть у холодильник, щоби він краще зберігався. Ніхто його не викидає, якщо щось залишається, то сушать сухарі”, – підсумовує Оксана.

Нагадаємо, раніше ми писали, як працює унікальна кухня-потяг від Укрзалізниці.

Фото: ШоТам!

Читати далі
Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення